Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Da li se slazete samnom kad kazem da je Merks najkompletniji biciklista ikada....
    Svaka cast Armstrongu na svemu uradjenom u karijeri ali ovaj covek je pobedjivao i na sprinterskim etapama i na brdima je bio dominantan, najagresivniji vozac Toura u istoriji...ima 34 etapne pobede na Touru, osvojio je 60-ih Svetsko amatersko prvenstvo u biciklizmu, 7 puta pobednik clasica MIlan-San remo, 5 Tour de France, 5 Gira, 1 Vueltu, 3 Paris-Nice....pa to se zasita ne moze ni nabrojati......

    Lance je ziva legenda ove trke i to mu nikad niko ne moze oduzeti...
    Pa pogledajte recimo ove uspone i kad ih ES predstavlja i pokazuje ko ih je osvajao. Do sada je na SVAKOM Lance bio prvi!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • U to za Edija sto se mene tice nema sumnje

      U rezime mu idu i 5 trijumfa na Lijez-Baston-Lijez -u
      Last edited by ClayWarrior; 16-07-11, 20:17.
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • ''Kanibal Edi'' moze posebno biti ponosan na pobedu na Tur d Fransu iz 1972. jer je bio neverovatno tezak i opasan, cak 50 vozaca nisu uspeli da ga zavrse

        Te godine, na jednoj manjoj trci, Endi je pobedio i prisla mu je sestogodisnja devojcica, inace cerka drugoplasiranog, sa recima ''Gospodine Kanibal, zasto nikada ne pustate mog tatu da pobedi?''
        Last edited by ClayWarrior; 17-07-11, 14:42.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Evans je ovde u najboljoj poziciji.Ne mora da napada uopste,ima prednost + je najbolji hronometras od svih konkurenata pa moze i da dozvoli da izgubi koju sekundu.Naravno,sve je to lepo reci ali taj covek uvek kiksne kad treba da se uradi nesto tako da od njega ne ocekujem nista,kao ni od Kunega za koga sam pored Endija naravno zdusno navijao.Sto se tice brace,njima je potpuno nebitno ko ce biti u zutom,bitno je da bude jedan,ali Endi ima bolje noge,videlo se danas to ;)
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Andy je na danasnjoj etapi konacno pokazao da je u odlicnoj formi, ako je nedoumica uopste i postojala. I dalje mislim da je Frank-ov glavni zadatak da radi za Andy-a, a ne da zavrsi u zutom. I ako se prethodnih dana cinilo da je jaci od Andy-a, ipak je danas bio u manjoj krizi. Alberto definitivno nije u formi kao prethodnih godina, ocigledno da je Giro uzeo svoj danak, tesko je za poverovati da moze da dostigne taj minut i po zaostatka za bracom Schlack...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Renso - Kevendis i na kraju sve izgleda prokleto lako

              Verovatno ce doci do 20 trijumfa na Turu vec ove godine, ovog puta sa zelenom majicom na ledjima
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Pobeda Kevendisa,jednostavno taj covek ima iza sebe najbolju ekipu i najorganizovaniju za razliku od Petakija,Farara,Grajpela,Rohasa,i ovo je etapa gde mu je ekipa bukvalno obezbedila pobedu.
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • E pa braco malo ste se preracunali!!!

                  Nakon dve i po nedelje mlacenja i gledanja konacno je gotovo sa zajebavanjem i cekaju nas 4 paklena dana
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • I neka su ih Contador, Sam i Evans otresli! I neka je Voeckler povecao razliku! Voze kao dve picke, jedan satro vuce napred, drugi sedi na zacelju i samo se nesto gledaju, dosta je bre bilo!




                    P.S. Samo cu reci BOG!!!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      I neka su ih Contador, Sam i Evans otresli! I neka je Voeckler povecao razliku! Voze kao dve picke, jedan satro vuce napred, drugi sedi na zacelju i samo se nesto gledaju, dosta je bre bilo!




                      P.S. Samo cu reci BOG!!!
                      Slazem se
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • Thor Klasicna mrcina....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • El Pistolero se vratio. Voleli ili ne Contadora, on je taj koji cini ovaj Tour interesantnim. Naravno i do sada je bio interesantan,ali u visokim planinama je potreban neko kao on da bi bilo zanimljivo. Jedva cekam sutrasnju etapu, mislim da je napad vrlo izvestan i to na predposlednjem usponu(prva kategorija) Svaka cast BIG Toru na jos jednoj pobedi.

                          Comment


                          • Originally posted by dovla82 View Post
                            El Pistolero se vratio. Voleli ili ne Contadora, on je taj koji cini ovaj Tour interesantnim. Naravno i do sada je bio interesantan,ali u visokim planinama je potreban neko kao on da bi bilo zanimljivo. Jedva cekam sutrasnju etapu, mislim da je napad vrlo izvestan i to na predposlednjem usponu(prva kategorija) Svaka cast BIG Toru na jos jednoj pobedi.
                            Dobrodosao Dovla.... Dobro je sto se Contador vratio, bice veoma zanimljivo na 18 etapi tu ce se ja mislim i odluciti pobednik.... Voeckler me je takodje iznenadio niko to od njega nije ocekivao ali on i posle Pirineja drzi Zutu majicu, braca Schleck mi deluju nekako neodlucni a i neazainteresovani, kao da se uzadaju u to da mogu u Alpima da se odvoje, ali ne treba zaboraviti ni Evansa ni Bassa pa cak ni Sancheza....
                            Thor je legenda tu nema dalje....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Nadam se da svi gledate,mislim da moze da se ocekuje zanimljivih dvadesetak kilometara. Kontador napada sigurno,samo je pitanje da li ce i ostali napadati ili ce samo gledati da drze tocak. Mislim da braca Shleck nemaju vise sra da cekaju i da cak moze da se desi da ce raditi sa Copntadorom da pokusaju da otresu Cadela i Voklera. Videcemo. Zasnimljiv kraj etape nas ceka. Hvala na dobrodoslici. Pozdrav

                              Comment


                              • Originally posted by dovla82 View Post
                                Nadam se da svi gledate,mislim da moze da se ocekuje zanimljivih dvadesetak kilometara. Kontador napada sigurno,samo je pitanje da li ce i ostali napadati ili ce samo gledati da drze tocak. Mislim da braca Shleck nemaju vise sra da cekaju i da cak moze da se desi da ce raditi sa Copntadorom da pokusaju da otresu Cadela i Voklera. Videcemo. Zasnimljiv kraj etape nas ceka. Hvala na dobrodoslici. Pozdrav
                                Moguce je, ali ja ipak mislim da Kontador nece napadati, da ce samo pratiti napade drugih favorita, ali moje licno misljenje je da ce se cuvati za naredne 2 etape.
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X