Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 British Grand Prix - Silverstone Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Dovoljno! Hvala! ;)

    To sto napada mi se svidelo kod njega! A i ima ga u zutoj stampi!
    #58

    Comment


    • #92
      Jedino sto mi se kod Lewisa svidja je Nicole Sherzinger



      Jos koji minut do pocetka trke , zelim 2 stvari ... Izletanje Vettela i pobedu Alonsa ... VAMOS NANDO!FORZA FERRARI!
      Last edited by Mr.M; 10-07-11, 12:50.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        Veciti optimista kaze da je sezona gotova!

        Comment


        • #94
          Jel moze neko da mi objasni sto su kog djavola kaznili Schumachera, ne mislim na to da je kazna Stop/Go preterana, mislim da je kazna samo po sebi idiotizam!!! Sta ase bre ovo desava u svetu trka, kaznjavaju te ako pokusavas nesto... Zar nije to sto je morao da ode u box da zameni krilo kazna sama po sebi!

          Comment


          • #95
            Zato sto ako bude isao samo kroz box izasao bi na bolju poziciju jer je brze proci kroz box od 100kmh brzine nego ici okolo oko krivina 16,17,18 , ovako je kazna vidljiva ... VAMOS SADA MAJSTORE


            NANDO vozi 2 sektor 1.2 brze od sviju zadnjih nekoliko krugova


            JBT ne secam da sam nekad ovoliko strepio za nesto ili nekoga ... Samo napred ... Jos 10 krugova i pobedio si Nando !
            Last edited by Mr.M; 10-07-11, 14:14.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #96
              Ma kapiram Miko, niko nije dobio Drive Thru nego Stop/Go jer je pitlane kratak, ali zasto ga kaznjavati, ionako je morao da ide u box... Ne vidim logiku...

              Comment


              • #97
                Pa jbt ... U box mora svako ici ... A napravio je veliku gresku kada se ubacio Kamuiu i logicno da je pokupio kaznu ...

                JOs 5 krugova , tresem se ko je__na zecica xD
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  GOOOOOTOOOOOOOOOOOOOVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO .... SAMPANJAC SPREMAN , IMAO SAM OSECAJ ... Bravo majstore , to je to , tvoja trka, vracas se u igru , samo tako .... Sretno u nastavku sezone ... CHAMPION!
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #99
                    Ovaj smotani Massa ne moze ni duplo sporijeg Hama da prestigne,ebeni idiot
                    sigpic

                    Comment


                    • AAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOONSOOOOOOOOOOOOO!!!

                      Ma nikad nije gotovo!!! Kakav dan, konacno i ove sezone vidimo Spanske kastanjete...

                      I pitanje za milion funti, da li ce Hamilton biti kaznjen! Ako ne bude, Britanci su onda zesce podmazali!

                      Alguersuari opet u poenima, Perez takodje.

                      I da li smo mi to culi timska naredjenja u RBRu... Ajde sad da vidim nekog da mi dira Ferrari!

                      Comment


                      • La marcha real +Il Canto degli Italiani=

                        Comment


                        • Bravo legendo,da vide ovi mali djecaci s krilima sta su za tebe,samo se nadam da ce se sezona nastaviti u ovom ritmu

                          Bravo jos jednom Nando majstore...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • E sada moj komentar na trku ... Vrlo rezervisan start , Webber neverovatno lose startao , kao da je pustio Vettel napred a branio Alonsa koji se morao braniti od Buttona koji je napadao ... Tokom trke vrlo sve bilo rezervisano , Nando je hteo odmah proci Webbera ali nije uspio ... Schumacher imao problem sa Kobayashiem ... Sigurno moment trke ali ponovo ne bi uticao na pobednika jer je zadrzan 7 sekundi vise Vettel a Alonso je imao 16... Massa ponovo losiji od Nanda ... Greska kod di Reste u boxu , bio bi mnogo bolji pa onda ono sa Buttonom i ne pricvrscavanje gume ... Vrlo lose ... E onda Hamiltonu naredba da predje na safe mod cini mi se na safe mod motora , nisam siguran ali msm da je za motor bio safe mode ... Massa je vozio fantasticno i imao je prolaz ali ga je Hamilton prakticno namerno udario i ako ne dobije kaznu bar 10s zbog ovoga F1 propada jer je danas se delile kazne i zbog mnogo vise... NANDO JE JEDAN ... Ali ovo sada ko mi kaze da Njemacku prosle godine i naredbu ... Ovo je i RBR naredba , Webber je bio brzi otvroio se i onda naredba pusti Vettela ispred ... NIKO da vise peva za naredbe ali mi je drago , vidi se ko je najbolji i sada lepo smirite se , mozda nesto doraditi i idemo u Njemacku po pobedu i novih 25 poena , a ja idem otvoriti sampanjac ... VAMOS NANDO ! FORZA FERRARI ! Uzdravlje !
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Lepa trka steta sto Weber nije presao Fetela al nema veze...Sumi opet izvukao jer je jedno vreme bio 18. ali opet svaka acst imao je dosta preticanja.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bravo Miko, lepo rezimirano!!!

                                EDIT: Edie Jordan je lepo rekao, RBR je danas prakticno osvojio konstruktorsku titulu... Nema sta, i , iako nije nesto sto zelimo da vidimo, to je realnost...
                                Last edited by Vanja #66; 10-07-11, 14:52.

                                Comment

                                Working...
                                X