Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kad si ti gledao Real Madrid,objasni mi malo,jer da jesi ovo sad ne bi napisao 100%
    Redje nego Bajern priznajem.Svakako mogu bolje,ali ovo nije toliko lose kao sto ovaj Aleksandar prica!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Ma Aleksandar malo kuka jbg,previse jeste ali nervozan covjek sta ces...ja kad vidim da ih je Real mogao dobiti sigurno samo da su se uozbiljili malo i meni bude krivo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mourinho: "Vratićemo se u Munchen i igrati finale" ;) ;) ;)

        no sikiriki

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Dobro bre jesi li ti cuo za Endija Kerola?
          Malo ko ima takvu kontrolu kao Endi.Daj mu je u noge i zavrsice posao.

          sigpic

          Comment


          • Imao ih je Posebni posle datog gola i sta mu bi da se zatvori, jel opet treba barselona da uzme pehar

            Comment


            • Originally posted by AleksandarD View Post
              Imao ih je Posebni posle datog gola i sta mu bi da se zatvori, jel opet treba barselona da uzme pehar
              To je ono sto mi je na pameti cijelo vrijeme,koji mu je bio da ih ne dokrajci jebo ga Granero pijani
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AleksandarD View Post
                Imao ih je Posebni posle datog gola i sta mu bi da se zatvori, jel opet treba barselona da uzme pehar
                Mislis li da na Alijancu Bajern nema nikakvih sansi protiv Barse?
                sigpic

                Comment


                • Neki su se previse ponadali da ce se Real lagano prosetati Arenom...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mislis li da na Alijancu Bajern nema nikakvih sansi protiv Barse?
                    Skoro.

                    Comment


                    • Imao bi kada bi igrao samo protiv barse a sumnjam da je to promenilo, barsa ti je kao panda zasticena
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Mislis li da na Alijancu Bajern nema nikakvih sansi protiv Barse?

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mislis li da na Alijancu Bajern nema nikakvih sansi protiv Barse?
                        Onu odbranu ce im rastaviti Barcelona,nece ih oni cekati,odmah ce udariti ako dodje do tog duela i zgazit ce ih...Real je veceras htio 1:1,a ne pobjedu,to je greska Mourinho-a
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                          Neki su se previse ponadali da ce se Real lagano prosetati Arenom...
                          Sta bre 'neki'?? Imena sinko, imena!

                          @Aleksandar
                          Vec si otpisao Chelsea?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Bajern ima velikih problema u odbrani,trebaju im dva klasna igraca i onda bi mogli da dobiju svakoga.Ne znam ja kako ce Murinjo da igra protiv Barse,ako ce povuceno nemaju oni cemu da se nadaju,moraju da igraju kao onaj revans kupa,valjda ce tako postaviti igru u subotu,nadam se i u finalu.

                            Malo ko ima tako mocan napad kao Bajern,a znamo koliko su Njemci discipinovani,manjak klase pozadi u jednoj utakmici mogu da zamjene borbenoscu i pozrtvovanjem.Mozda.Da imaju dvije ne bi imali sta da trzae,ne bi ni Real bojim se.No ta eventualna jedna na Alijanc Areni,ne djeluje mi nemoguce da pobijede.
                            Real bi trebao nesto da uradi i povodom sredine na ljeto,Jaja bi im pao kao kec na deset.Treba im takav tip igraca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ivane de pusti ih, barsa je prvi finalista, volim kad misle da su teri an co. za staro gvozdje ;)

                              Comment


                              • Bajern i sto je imao onu neku igru posle primljenog gola raspala se, jedva su docekali da se Murinjo zatvori i on to na njihovu srecu uradi 25 min pre kraja utakmice, pa on barem to zna sta i kako ne mogu da verujem da covek tako omanu. Dao bi im Real jos gol ili dva sigurno.
                                Originally posted by AK47 View Post
                                To je ono sto mi je na pameti cijelo vrijeme,koji mu je bio da ih ne dokrajci jebo ga Granero pijani

                                Comment

                                Working...
                                X