Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta pises ti covece? Znaci, ti bi sada uzeo na primer, Gomis-a, koji daje lepse golove u Lyon-u, nego Gomez-a, koji da 50 "sugavih" golova? Pipo tebi da gol iz ofsajda i tvoj tim prodje, boli njega patka sto neko misli da je suga, on se raduje, a ti sa protestom mozes da se slikas. Ajde malo razmisljaj pre nego nesto napises.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Drogba ti smesan napadac?
      Originally posted by edohz View Post
      koji si ti lik....... smiješan si bgm ;)

      Comment


      • Originally posted by AleksandarD View Post
        to je isto kao sto je inzagi bio najbolji strelac u najboljen klubu al ja licno takve igrace ne volim to za mene nisu pravi napadaci, ko bi od vas pre stavio gomeza od naprimer drogbe
        Za neke stvari jednostavno admin treba da ima slobodu da lupi ban iako nisu prekrsaj.

        Comment


        • Drogbu bi stavio pre 2,3 ispred Gomeza,danas ne.Ima sve covek,ima sasvim solidan sut za visokog napadaca,moze driblingom da izbaci zadnjeg igraca,dobro se krece sa obzirom na visinu,zna da postigne gol iz vecine situacija.Sta mu jos treba,ne razumem? A kao sto rece D-Wade,nekome je odvratan a nekom ne
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Originally posted by AleksandarD View Post
            Drogba ti smesan napadac?
            @LBJmvpFORlife ti je fino obajsnio

            ćao ćao vozdrica ;)

            Comment


            • kad budes admin lupaj banove a posto se razumes znas da za ovo pricanje sta admin treba da radi mozes da budes kazjnen
              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Za neke stvari jednostavno admin treba da ima slobodu da lupi ban iako nisu prekrsaj.

              Comment


              • Originally posted by AleksandarD View Post
                to je isto kao sto je inzagi bio najbolji strelac u najboljen klubu al ja licno takve igrace ne volim to za mene nisu pravi napadaci, ko bi od vas pre stavio gomeza od naprimer drogbe
                Sve citam sta pises i ne vjerujem neke stvari.

                Ti si izgleda dosao da zamjenis Miku toliko od mene.

                Comment


                • Bayern je inace gej ekipa,Badstuber,Lahm,Boateng,Alaba,Gomez,sve nekakvi sumnjivi likovi

                  Sto niko ne spominje da je Gomez fulio cijeli go prije toga s metar-dva
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ne znam samo koji moj ga citirate, pustite ga da prica sta oce samo preskocite kad vidite da nesto napise i cao, nego sad cete celu noc sa njim da razglibate.

                    Comment


                    • Desava se.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Lam je doktor!Badstuber je problematican
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Desava se.
                          Gramatika mu je na visokom nivou.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksandarD View Post
                            Gomez kao nekada darko pancev, da mu nije takvih igraca sto sve odrade i njemu samo gurnu loptu ili on saceka odbijenu, pih, nista on nije, najlosiji centarfor i spic sto se tice velikih klubova ubedljivo
                            Dobro bre jesi li ti cuo za Endija Kerola?
                            sigpic

                            Comment


                            • ne bih ni spominjao tog gomeza da sam znao da ga svi toliko volite, bas me briga za njega i njegove golove za mene na toj poziciji ima u svakoj ligi boljih igraca

                              Comment


                              • Originally posted by AleksandarD View Post
                                ne bih ni spominjao tog gomeza da sam znao da ga svi toliko volite, bas me briga za njega i njegove golove za mene na toj poziciji ima u svakoj ligi boljih igraca
                                Brat moj,kao da ja pricam iz tebe legendo
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X