Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakve druge utakmice, danas se gleda samo Milan-Barsa, duel koji 'ladno moze da bude i finale LS. A posle se samo odgleda pregled.

    Comment


    • Dule, ne spori to niko, ali mozda neko nece da gleda Milan-Barsa..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja cu gledati Sahtjor-Porto... Da vidim oce li V. Pereira izvaditi iz ove bede Porto, haos koliko lose igraju... Arsenal-Dortmund bi trebao biti dobar mec, probacu i to da ispratim... Leverkuzen i Celsi igraju isto vazan mec, ostali su manje-vise nebitni...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Dule, ne spori to niko, ali mozda neko nece da gleda Milan-Barsa..
          Bravo Wada, vraca ti se razum.

          Ja bih gledao Milan - Barcelona, ali posto Chelsea-ju ne cvjetaju ruze i ovo im je veoma bitna utakmica, moracu njih gledati.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mislim da ce s Shahtjor veceras sladiti


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ja se jos dvoumim, da li da gledam Arsenal-Dortmund ili mozda Porto...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Ja se jos dvoumim, da li da gledam Arsenal-Dortmund ili mozda Porto...
                Idi na eci peci pec.... pa sta ispadne.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mumi, neka bude miroljubivi remi veceras.
                  Ne bih zeleo Kastra, Kislinga i Surlea da gledam u LE.
                  Leverkuzen u proslom kolu odigrao najbolju utakmicu u sezoni, moracete da se pazite.Jos Surle nije igrao utakmicu i bice spreman za Celzi.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Mumi, neka bude miroljubivi remi veceras.
                    Ne bih zeleo Kastra, Kislinga i Surlea da gledam u LE.
                    Leverkuzen u proslom kolu odigrao najbolju utakmicu u sezoni, moracete da se pazite.Jos Surle nije igrao utakmicu i bice spreman za Celzi.
                    A protiv koga se to ne trebamo paziti trenutno?
                    Kako igramo, samo da ne izgubimo (joj sta sam docekao da govorim)... Sta bude, valjda ce sreca biti uz nas!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja osjecam da cemo da pobijedimo!
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Ja osjecam da cemo da pobijedimo!
                        Nemoj dres da zaboravis da obuces i imate sansi.

                        Sto se tice Milana i Barse, moje neko vidjenje je da Milan iako nije tako jak ima upravo ono sto je potrebno da se pobedi Barsa. Takticki su fenomenalno potkovani, nema ispadanja, zonsko branjenje mozda i najbolje imaju od svih. Igraju dobro na mali posed, imaju cvrstu sredinu i tu igraju sa dovoljnim brojem igraca za Barsu, spiceve koji umeju da zadrze loptu, dosta dobru tranziciju i procenat realizacije im je odlican u poslednje vreme.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Kako igramo, samo da ne izgubimo (joj sta sam docekao da govorim)... Sta bude, valjda ce sreca biti uz nas!
                          Protiv Leverkuzen se svi provlace na srecu(Valensija se pridruzila toj grupi), pa se sada zove Neverkuzen.

                          Ja osecam evrogol Surlea i neresen rezultat.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Dule, ne spori to niko, ali mozda neko nece da gleda Milan-Barsa..
                            Koja crna Barcelona ? Arsenal-Dortmund se gleda i prebacivanje na Leverkusen-Chelsea. Barsa i Milan su tek 3. opcija.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=O4_KUczbX8M

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nemoj dres da zaboravis da obuces i imate sansi.

                                Sto se tice Milana i Barse, moje neko vidjenje je da Milan iako nije tako jak ima upravo ono sto je potrebno da se pobedi Barsa. Takticki su fenomenalno potkovani, nema ispadanja, zonsko branjenje mozda i najbolje imaju od svih. Igraju dobro na mali posed, imaju cvrstu sredinu i tu igraju sa dovoljnim brojem igraca za Barsu, spiceve koji umeju da zadrze loptu, dosta dobru tranziciju i procenat realizacije im je odlican u poslednje vreme.
                                Da, da, to sam htio da kazem ali sam zaboravio. Dres se veceras vraca u akciju posle dugo vremena. Zato sam ja ovako pun optimizma
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X