Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Htio ti to priznati ili ne, Dinamo nije nista losiji od Partizana ove sezone u LS, sve je to isto. Ti kao da nisi gledao jnihove utakmice, Dinamo je imao prilike i protiv Reala i protiv Ajaxa, to sto ih nisu iskoristili je druga prica. Protiv Ajaxa su parirali 1. poluvrijeme, u drugom ih nije bilo i to je kraj price.Da su zapali ulaksu grupu MOZDA bi i iscupali koji bod ovako nista.
    Oni se ne brukaju ni sekunde i to je realnost.

    Zalim,ali ovo sto govoris je netacno.Do naredne diskusije. ;)
    u pravu si da Dinamo nije nista losiji,u pravu si za utakmicu sa Realom,cak su bili dominantniji u vecem dijelu meca!to stoji.ali samo sam se osvrnuo na mec protiv Ajaksa,i trebali su odigrati hrabrije,jer nimalo nemaju losh tim.
    I ja ovo Aco ne govorim,sto se sladim zbog njihovog novog poraza!na temi 'CRVENA ZVEZDA' mozes procitati brojne kritike koje upucujem na njihov racun,a volim CZ kao svoje ochi!znaci,ovo komentarisem onako iz opustenog ugla,jer me bas briga sta ce dinamo da uradi,sta vise nikad ne navijam za njega,jer mrzim taj klub!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Neka su Madridjani izgubili, kada onolino dave loptu! Diego pogotovo, uvek 2-3 poteza vise i za dzabe komplikuje...

      Krivo mi nekako Falcao-a, mogao je u bolji tim da ode. Bolje da je Liverpool dao pare za njega nego za Carroll.

      Nije Atletico los, ali realno borice za mesta u Evropi ali nisu nista bolji od Valensije, Sevilje, Malage...barem sto se igrackog kadra tice.

      Comment


      • Stouk bi mogao daleko ovde da dogura, mozda i do same zavrsnice. Koliko je to nezgodan tim i koliko je tesko igrati na Britaniji to nije normalno, a uz to su sve bolji iz sezone u sezonu, Pjulis je odlican trener. Svaki segment igre im je poboljsan u odnosu na proslu sezonu i vise se ne oslanjaju samo na aute i prekide. Igra u tranziciji se poboljsala za bar 40% i pas igra za 20-25%.
        sigpic

        Comment


        • Bravo Udineze, navijam za njih u LE

          Comment


          • Sugavi Klub Briz!
            Primaju gol u 100. minut...


            Zato Hanover uzima 3 boda

            Comment


            • Bas si izbaksuzirao Hanover.
              Primise gol na samom kraju utakmice.

              Comment


              • Pogledao sam prvo Atletico.M i solidno su igrali ali jbg primise gol na kraju iz sumnjive pozicije, nakon toga su samo dotuceni drugim golom i Udinnese po meni nezasluzeno slavio, mozda bi najrealnije bilo 1:1.

                A takodjer Totenham slavio, dosta problema, dosta greski ali Rubin to nije iskoristio i na kraju je dobro komentator sa OBNa rekao " najbolje da Totenhem uzme loptu i ugura sam sebi u mrezu " :P

                Sto se tice ostalih rezultata, jedino mi je zao sto Samrok nije uzeo barem bod PAOKu.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Bas si izbaksuzirao Hanover.
                  Primise gol na samom kraju utakmice.

                  Ma budale...Gore u defanzivi odavno nisu igrali.Treba to Mirko Slomka da samara svakog dana

                  Comment


                  • Kakav je bio mec Brugge-Birmingham.....Nadohnaden za 10 minuta i onda u 99 minutu postignat je pogodot strane Birmingham za pobjede anglicana
                    >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                    Comment


                    • Totenhem odradio posao;) Rose bio odlican,ocekujem visu minutazu za njega!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Mislim da je ovo obicna provokacija za Dinamo i Partizan,al' ok.
                        Loše misliš.

                        Comment


                        • Jos malo pa pocinje vecina meceva.

                          BATE - Milan 1:1
                          Ne znam kako je Milan uspio iznenaditi, ali vjerovatno su se ova desavanja oko Cassana odrazila i na ekipu, ali trebali su opet pobjediti nekako.
                          Zenit dobio Shakhtar 1:0, zakuvalo se u toj grupi i malo je reci da ce tu biti zanimljivo.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Sta uradi Leno!

                            Comment


                            • Ima li neko stream za Genk-Celsi?
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                Ima li neko stream za Genk-Celsi?
                                http://www.firstrowsports.tv/watch/8...s-chelsea.html

                                Dobri stream-ovi....

                                Arsenal za sada dobar, imali sjajnu kontru preko Gervinha i Walcott-a..

                                Dortmund napokon vodi protiv nekoga u LS, nadam se da ce do kraja dati jos koji i osigurati pobedu, jer bi bilo steta da ispadnu u grupi u kojoj bi trebali biti među prva dva.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X