Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Dortmund ima renome ali je do prosle godine bio u najvecoj krizi u istoriji pre 4 godine je stadion i ceo klub bio pred stecajem i gasenjem u tom smislu su i dalje klimavi, zato njihova trenutna pozicija ne moze da podrzi zahteve bundes lige kupa i LS.
    Zahtev Bundeslige mogu da zadovolje,u LS ih cekaju ozbiljniji rivali i tu ne mogu da isprave kiks koji nacine, a prvenstvo je dugo i puno neocekivanih rezultata.Realno oni su u takvoj poziciji jos od momenta kada su morali da menjaju ime stadiona u Signal Iduna Park.
    Al ajde sada ce malo vise da se stabilizuju zato sto su puno okrenuli para, plasirali se u LS i prodace pored Sahina sigurno Gecea, Kagavu i jednog od stopera i mozda Bariosa i za njih ce dovesti adekvatna pojacanja ili su vec doveli.A i nisu u Bog zna kakvim velikum dugovima kao Salke sto je sada.Ocekuju se bolji dani, a i bolje godine za taj klub.Imaju temelj za buducnost, za razliku od njihovih rivala(tu ne mislim na Bajern).

    Comment


    • Veceras Club Brugge ce zgaziti ekipe Birmingham
      >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

      Comment


      • Tuzni Dinamo,onako odigrati utakmicu LS..ono je sramota i bruka!Kakve sve ekipe igraju LS


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Razocaran sam igrom Portoa, pogotovo Guarin, decko je potpuno izgubljen ove sezone... Mislim da nisu trebali Falkaa prodavati, ovaj Kleber je mnogo smesan a prva napadacka opcija. Ni P od onog Portoa prosle godine..
          Ja mislim da je tu trener najvise kriv , ali ubjedljivo .

          Ovi momci su prosle godine pokazali koliko znaju i koliko mogu , ali jbg , covjek ne vidi da je Guarin ubjedljivo najgori na terenu i ostavlja ga do kraja , a vadi Moutinha i Fernanda . U pripremnom periodu sam mislio da ce samo nastaviti ono sjajno sto je AVB radio , jer su tad igrali sjajno , ali mislim da sam pogrijesio

          Sinoc je bila velika sansa da odu na prvo mjesto , ali jbg .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Tuzni Dinamo,onako odigrati utakmicu LS..ono je sramota i bruka!Kakve sve ekipe igraju LS
            To treba da zahvale Platiniju...

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Tuzni Dinamo,onako odigrati utakmicu LS..ono je sramota i bruka!Kakve sve ekipe igraju LS
              De sta pricas ti covjece? Neka je Partizan briljirao u LS. Aj ne lupetaj molim te. Sta reci za Zilinu, gol razlika im bila -16. Klubovima sa ovih prostora je premija igrati LS.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Mumi,prvo ja ne lupetam!a drugo,ne volim ni dinamo ni partizan,i trece ono je tuga kako je dinamo odigrao,eto ponovio sam;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Mumi,prvo ja ne lupetam!a drugo,ne volim ni dinamo ni partizan,i trece ono je tuga kako je dinamo odigrao,eto ponovio sam;)
                  Nisam mogao drugacije odreagovati jbg...
                  Ajd da oni gube po 4-5 golova razlike, da ne stvore priliku, ali ljudi se uopste ne brukaju. Pa dobili su pretesku grupu, s kim se mogu nadigravati? U ovoj grupu ni s kim!Svi u ovoj grupi su jaki za njih.
                  Uspijeli su 1. poluvrijeme parirati Ajaxu, u nastavku ih nije nigdje bilo i to je to. Po tebi onda bi bilo najbolje da svake godine igraju isti klubovi LS...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Mumi,prvo ja ne lupetam!a drugo,ne volim ni dinamo ni partizan,i trece ono je tuga kako je dinamo odigrao,eto ponovio sam;)
                    Nije bitno dal ih volis i koga volis bitno je to da je Ajaks jaci od svih ekipa sa ovih prostora i da je realno da izgube !
                    Ne znam stvarno sta si ti ocekivao ?

                    Comment


                    • Mislim da je ovo obicna provokacija za Dinamo i Partizan,al' ok.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Zahtev Bundeslige mogu da zadovolje,u LS ih cekaju ozbiljniji rivali i tu ne mogu da isprave kiks koji nacine, a prvenstvo je dugo i puno neocekivanih rezultata.Realno oni su u takvoj poziciji jos od momenta kada su morali da menjaju ime stadiona u Signal Iduna Park.
                        Al ajde sada ce malo vise da se stabilizuju zato sto su puno okrenuli para, plasirali se u LS i prodace pored Sahina sigurno Gecea, Kagavu i jednog od stopera i mozda Bariosa i za njih ce dovesti adekvatna pojacanja ili su vec doveli.A i nisu u Bog zna kakvim velikum dugovima kao Salke sto je sada.Ocekuju se bolji dani, a i bolje godine za taj klub.Imaju temelj za buducnost, za razliku od njihovih rivala(tu ne mislim na Bajern).
                        Nisam rekao da nemaju kapacitet za bundesligu vec sam nabrojao 3 fronta a oni dubinu nemaju da igraju na tri fronta i to ce da se odrazi i na prvenstvo, verujem da nece ni uci u LS sledece godine. A sto se tice dugova Salke ima slican tip duga kao Junajted gde hipoteka imovine pokriva taj dug vise od 5 puta i gde oni ne brinu ni trunku za buducnost kluba. Dortmund ima ziv dug koji se otplacuje velikim ratama i bice skoro sigurno prinudjeni da sledece godine prodaju opet 2,3 igraca. Ove godine je Sahin na kratko popunio tu rupu novcanu do godine ce mozda Gece ali svejedno moraju prodavati iako imaju nestvaran prihod od ulaznica.

                        Comment


                        • Mumi,pazi Dinamo nije imao nista u igri,ali nista...jednostavno nije ni parirao!Ni parirali nisu,to je ono sto govorim,a taj Partizan je opet mrchio nesto,imao je sanse,neke izrazite neke jalove,ali su nesto i radili...a to sto je Aca Grobar zakljucio haha pa on uvjek pogresno zakljucuje,tako je to sa njim;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Ja mislim da je tu trener najvise kriv , ali ubjedljivo .

                            Ovi momci su prosle godine pokazali koliko znaju i koliko mogu , ali jbg , covjek ne vidi da je Guarin ubjedljivo najgori na terenu i ostavlja ga do kraja , a vadi Moutinha i Fernanda . U pripremnom periodu sam mislio da ce samo nastaviti ono sjajno sto je AVB radio , jer su tad igrali sjajno , ali mislim da sam pogrijesio

                            Sinoc je bila velika sansa da odu na prvo mjesto , ali jbg .
                            Ma prosle godine se znalo ko je davao golove, Falkao i Hulk, plus Hulk je imao ogroman broj asistencija. On sad nema kome da asistira jer je ovaj Kleber nesposoban napadac. Varela je prosle god vise igrao ali ga je James Rodrigez izbacio, decko ima ogroman talenat, ali opet mislim da Varela nije trebao ispadati iz prve postave, James je jos zelen za LS ali nesumnjivo da ce biti veliki superstar u buducnosti. AVB je nezamenljiv, ovaj Pereira nema neko znanje koje je potrebno za LS... Da je pametan pa da izbaci Klebera iz postave, a da stavi kao spica Jamesa(ili Hulka mada on ne bi bio toliko efikasan koliko je nakrilu fantastican), a da po krilima igraju Varela i Hulk, pa da vidis onda kako bi igrali. Guarinu je AVB prakticno spasio karijeru ubacivsi ga prosle sezone u prvu postavu gde se on izuzetno pokazao, medjutim ove godine pas ne moze da sastavi na utakmici, stvarno ne znam sta je u pitanju. Mnogo sam ocekivao od Porta ove god u LS, bas mnogo, ne znam mozda se poprave u nastavku sezone.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Mumi,pazi Dinamo nije imao nista u igri,ali nista...jednostavno nije ni parirao!Ni parirali nisu,to je ono sto govorim,a taj Partizan je opet mrchio nesto,imao je sanse,neke izrazite neke jalove,ali su nesto i radili...a to sto je Aca Grobar zakljucio haha pa on uvjek pogresno zakljucuje,tako je to sa njim;)
                              Htio ti to priznati ili ne, Dinamo nije nista losiji od Partizana ove sezone u LS, sve je to isto. Ti kao da nisi gledao jnihove utakmice, Dinamo je imao prilike i protiv Reala i protiv Ajaxa, to sto ih nisu iskoristili je druga prica. Protiv Ajaxa su parirali 1. poluvrijeme, u drugom ih nije bilo i to je kraj price.Da su zapali ulaksu grupu MOZDA bi i iscupali koji bod ovako nista.
                              Oni se ne brukaju ni sekunde i to je realnost.

                              Zalim,ali ovo sto govoris je netacno.Do naredne diskusije. ;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Dortmund ima ziv dug koji se otplacuje velikim ratama i bice skoro sigurno prinudjeni da sledece godine prodaju opet 2,3 igraca. Ove godine je Sahin na kratko popunio tu rupu novcanu do godine ce mozda Gece ali svejedno moraju prodavati iako imaju nestvaran prihod od ulaznica.
                                Ja sam naveo da je prodaja njihovih najboljih igraca neminovna, mada moze da se desi da ce sve igrace koje sam u prethodnom postu naveo ako se ponovo ne plasiraju u LS.Oni se najbolji od svih prvaka drzeu ligi i ja verujem da mogu dalje, i u petak su zakucali Verder samo tako koji je bio prvi pratilac Bajerna.Oni umesto da igraju dobro u Evropi, a da se u ligi raspadaju oni rade obrnuto.Ja ne vidim od ovih ekipa koja bi mogla da ugrozi njihov plasman u LS sledece godine.
                                Sigurno ce neko od igraca da leti sad vec na zimu, a prvi pik je Kagava kojem ugovor istice 2013 i par Premijerligasa ga trazi i to bi moglo malo da podigne njegovu cenu, a i njegova cena moze do kraja sezone, pocevsi od zavrsetka zimskog prelaznog rok, samo padati.Za druge igrace ne verujem, sem da se pojavi neka basnoslovna suma.

                                Comment

                                Working...
                                X