Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razocaran sam igrom Portoa, pogotovo Guarin, decko je potpuno izgubljen ove sezone... Mislim da nisu trebali Falkaa prodavati, ovaj Kleber je mnogo smesan a prva napadacka opcija. Ni P od onog Portoa prosle godine..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Andre Surle i Sidni Sem
      Kakav je Surle majstor!U prvom je imao onaj strasan volej iz mjesta,a u drugom magija!Podogli su igru u drugom i ugasili Valensiju
      Leno na nivou,kao i uvijek.

      U revansu im je dosta i taj bod da uzmu
      Leverkuzen je bio odlican.Mali Surle ubija!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Tima Olympiacos koju predstavlja HellAss u lige prvaka igrao u prvi 11 samo sa jedan grk....Odlican sastav ima Olympiacos i zasluzeno zgazio slab i glupi Dortmund koju drze mesto jaci ekipe a dzaba su osvoili bundesslige
        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

        Comment


        • Plzen nije uspeo ni da sutne na gol

          Comment


          • Ne znam sta je sa Dortmundom ove godine
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Ne znam sta je sa Dortmundom ove godine
              Nemacka klasika.... Stuttgart osvojio ligu 2006. i posle samo propali, Wolfsburg 2008. ista prica,tu je samo Bayern konstantan, ove ostale moze nesto da usere u nekoj sezoni, ali na duzi period ne mogu da izdrze taj nivo. Steta stvarno, ali osim Bayerna u Nemackoj niko nema pare, a pare su neophodne da bi tim imao kontinuitet. Cak i Barsa svake godine osvezava ekipu i dovodi par vrhunskih igraca...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Ne znam sta je sa Dortmundom ove godine
                Svaka ekipa sa kratkom klupom i donekle losim renomeom koja igra u LS zezne sve, Sosijedad, jedva opstanak, Betis ispao, Selta ispala, nekad Fiorentina pukla, Kajzerslautern ispao... Da ne nabrajam vise.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Svaka ekipa sa kratkom klupom i donekle losim renomeom koja igra u LS zezne sve, Sosijedad, jedva opstanak, Betis ispao, Selta ispala, nekad Fiorentina pukla, Kajzerslautern ispao... Da ne nabrajam vise.
                  Za razliku od ovih, za Dortmund se kao visestrukog sampiona Nemacke i bivseg sampiona Evrope ne moze reci da ima los renome ali nije bilo realno za ocekivati da mogu da istraju. Mada sam ja kontao da bi mogli nesto vise ipak s obzirom na to koliko ti momci znaju fudbala ali je tim previse mlad za LS.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jbg, Dortmund nije osvezio ekipu, a otisao mozda i najbitniji sraf, Barrios-a jebu povrede itd. Imali su oni nekoliko sansi u prvih desetak minuta pre prvog gola Olympiakos-a i da su to iskoristili drugacije bi se utakmica odvijala.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Za razliku od ovih, za Dortmund se kao visestrukog sampiona Nemacke i bivseg sampiona Evrope ne moze reci da ima los renome ali nije bilo realno za ocekivati da mogu da istraju. Mada sam ja kontao da bi mogli nesto vise ipak s obzirom na to koliko ti momci znaju fudbala ali je tim previse mlad za LS.

                      Sve se ovo slazem , + sto im je otisao (mozak ekipe) Sahin (Real Madrid)

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Ne znam sta je sa Dortmundom ove godine
                        Desava se ono cega sam se najvise plasio, a to je da stvaraju veliki broj sansi i retko to iskoriste, LS je potpuno druga dimenzija u odnosu na Bundesligu gde su sve iznenadili i sada su manje vise provaljeni.Prosle godine su stvarali toliko sansi da je morao da padne gol, a imali su ovde inicijatiu.A LS je takva da se i najmanja greska kaznjava i na taj nacin Borusija ispasta.A i odbrana im nije na nivou prosle godine.Al ajde mozda bi za njih bilo dobro da prodaju Kagavu Mancesteru ili Liverpulu i vrate Gundogana na njegovu prirodnu poziciju i prica se da ce na zimu da dovedu Smilenbaha iz Hanovera, pa mozda ce to liciti na bolje.To je mlad tim i imaju pravog trenera koji sa svojom filozofijom fudbala moze da bude barem redovni ucesnik LS.
                        Iskreno ne verujem da ce da propadnu brzo kao Volfsburg ili Stutgart, jes da je Borusija ostala bez Sahina, ali se oni za razliku od ove prve dve ekipe dobro drze.Oni su i prosle godine ispali u grupnoj fazi LE, al im to nije sprecilo da postanu sampioni Nemacke.Ne zaostaju puno za Bajernom i iz kola u kolo se penju na tabeli.Al tako ti je to u Nemackoj, u jednoj godini si gore, a u drugoj dole i tako u nedogled.Dortmund moze da bude jedna od retkih ekipa koja moze to izbeci.
                        Volfsurg je krenuo da se raspada od trenutka kada ih je Magat napustio i nije to bila ista ekipa.

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Ne znam sta je sa Dortmundom ove godine
                          I Olympiacos je bio dobar...nemoze tu nista reciti Ernesto Valverde je trener tim iz HellAss
                          >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                          Comment


                          • Dortmund ima renome ali je do prosle godine bio u najvecoj krizi u istoriji pre 4 godine je stadion i ceo klub bio pred stecajem i gasenjem u tom smislu su i dalje klimavi, zato njihova trenutna pozicija ne moze da podrzi zahteve bundes lige kupa i LS.

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Razocaran sam igrom Portoa, pogotovo Guarin, decko je potpuno izgubljen ove sezone... Mislim da nisu trebali Falkaa prodavati, ovaj Kleber je mnogo smesan a prva napadacka opcija. Ni P od onog Portoa prosle godine..
                              To je uobicajna stvar za Porto.
                              Lisandro Lopez, Falcao, mogu u nedogled nabrajati.

                              Comment


                              • Ajde Falcaooo večeras potopi Udinese!

                                Comment

                                Working...
                                X