Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Posto se vecerasnje utakmice raspadaju bolje pratit' multiprenos ;)
    sop://broker.sopcast.com:3912/110217
    Hvala Vladane

    "Nš stari drg...Ivane, Ivane"... kažu Rusi u multi prenosu 4:0 za Čelzi
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vid Celsi sta radi sunce ti... Cetiri komada prvo poluvreme... Proradio Tores.. Milan i Barsa po minimalac na poluvremenu, Valensija vodi protiv nekonstantnog Bajera, raspala Borusija gubi, Porto se muci sa Apoelom, tamo 1:1, i Sahtijor vodi... Kako cu na tiketu da puknem...

      EDIT: A jedina utakmica koju su svi uzeli da prenose, bez golova...
      Last edited by Freshman; 19-10-11, 20:38.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • I ova mrcina proradila Jel gledao ko kakve golove je dao ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Mumi, jel ce tu pasti osmica?
          Sve je moguce.
          Torres leti po terenu...

          Jao kako baksuzno Leverkusen primi gol, a koliko vidim ovaj APOEL zagorcava zivot svima.
          Zasad jedina tekma bez glova Marseille-Arsenal. Nisam gledao, ali pretpostavljam da je utakmica dosta tvrda...

          @Gangrena

          Torres izasao 1 na 1 i u stranu po zemlji, a drugi glavom sa 11m.
          Last edited by bracala; 19-10-11, 20:46.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Moram prvo Miki da odam pocast,covjek gleda 8 utakmica,ja sam sada "pokusao" da gledam Arsenal na TV-u i Chelsea na streamu i nije mi dobro,manta mi se

            Odlicna igra Chelsea,mnogo puta igraju iz prve sto je vise nego dobro,odlican go Meirelesa,dva gola Torresa kao nekada(vraca se sila),imao je jos jednu sjajnu priliku prije svega ovoga ali je na asistenciju Lamparda pogodio stativu,Ivanovic skocio kao LBJ i samo proslijedio loptu,ali meni je najjace kada je Luiz na krilu driblao u stilu CR7,sve u svemu odlicno,utakmica rijesena

            Arsenal i OM dosta izjednacena utakmica,mogli su dati go i jedna i druga ekipa,ali je onaj odlican udarac RVP-a glavom skinuo Diawara...Santos meni na beku i ne djeluje bas najbolje,Arsavin ne igra,samo nesto trckara al nista od toga
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Tesko da ce Leverkuzen do boda.Mozda ih Dut promrda, ali nema ko da udje sa klupe i da prodrma ekipu, zavisi ponajvise kako ce oni da izadju na teren.Barneta vec duze vreme povredjen, a i Augusto je isto povredjen od pre neki dan.Na klupi samo Derdijok od onih koji mogu biti prevaga na terenu.Gledacu ovaj mec jos malo, pa cu se prebaciti na drugi koji je neizvesniji.
              APOEL juri prvo mesto.xD
              Dortmund primio pred kraj jos jedan gol, s tim da je pre toga Levandovski izjednacio.
              Last edited by Ricma; 19-10-11, 20:44.

              Comment


              • Ivicu Jovanovica za selektora, nenormalno je sta covek radi sa Apoelom.
                sigpic

                Comment


                • A secka mi ovaj prenos u P.M,moram se zadovoljiti arsenalom

                  Ma ovaj genk je partizan pocepao

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Moram prvo Miki da odam pocast,covjek gleda 8 utakmica,ja sam sada "pokusao" da gledam Arsenal na TV-u i Chelsea na streamu i nije mi dobro,manta mi se

                    Odlicna igra Chelsea,mnogo puta igraju iz prve sto je vise nego dobro,odlican go Meirelesa,dva gola Torresa kao nekada(vraca se sila),imao je jos jednu sjajnu priliku prije svega ovoga ali je na asistenciju Lamparda pogodio stativu,Ivanovic skocio kao LBJ i samo proslijedio loptu,ali meni je najjace kada je Luiz na krilu driblao u stilu CR7,sve u svemu odlicno,utakmica rijesena

                    Arsenal i OM dosta izjednacena utakmica,mogli su dati go i jedna i druga ekipa,ali je onaj odlican udarac RVP-a glavom skinuo Diawara...Santos meni na beku i ne djeluje bas najbolje,Arsavin ne igra,samo nesto trckara al nista od toga
                    Jesi vidio cara..

                    E tada sam se nasmijao, kakav sef!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Nisam ja ni sumnjao da on moze ono da uradi,ali eto kada je prednost vec tu,neka nas je pocastio sa onim majstorijama,lik je legenda,samo je lud s onim kartonima u ranoj fazi utakmice,ali dobro mlad je i temperament radi svoje,previse je dobar da bi mu zamjerio...Torres dao dva odlicna gola(pogotovo onaj drugi glavom),Meireles sa nekih 25 metara strasan sut,a Ivanovic nakon prekida

                      Meni je stream fantastican,ne prekida nikako,bolja slika nego na TV-u,ne znam stvarno sta nije uredu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Sve je moguce.
                        Torres leti po terenu...

                        Jao kako baksuzno Leverkusen primi gol, a koliko vidim ovaj APOEL zagorcava zivot svima.
                        Zasad jedina tekma bez glova Marseille-Arsenal. Nisam gledao, ali pretpostavljam da je utakmica dosta tvrda...

                        @Gangrena

                        Torres izasao 1 na 1 i u stranu po zemlji, a drugi glavom sa 11m.
                        Moglo je pasti par golova Arsenal uglavnom napada neke centaršuteve na Van Persija i 9,10 kornera za sad
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Jesi vidio cara..

                          E tada sam se nasmijao, kakav sef!
                          Ma ja da se pitam, prebacio bi ja njega u vezni red, pa da vidis kako ce da dribla... Decko ima sve predispozicije da bude kompletan igrac, da ga ima svuda po terenu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Ma ja da se pitam, prebacio bi ja njega u vezni red, pa da vidis kako ce da dribla... Decko ima sve predispozicije da bude kompletan igrac, da ga ima svuda po terenu...
                            Pa ne bi me cudilo da u nekoj manje vaznoj tekmi odigra u veznom.
                            Al' lik je brz, okretan, tehnicar, spretan. Cak par puta salje korisne pasove sa pozicije stopera...car!

                            EDIT: Evo basje sad poslao odlicnu loptu za Torres ali nije ovaj uspio zahvatiti...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Evo ga Surle!Iznenadili su me pozitivno.Ono sto su igrali u prvom jedva da je na nesto licilo.
                              Definitivno ovo sada postaje najneizvesnija utakmica veceri.
                              Zamalo i Leverkuzen da povede.

                              Sidni Sem za 2:1.Svaka cast!!!Bravo!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Evo ga Surle!Iznenadili su me pozitivno.Ono sto su igrali u prvom jedva da je na nesto licilo.
                                Definitivno ovo sada postaje najneizvesnija utakmica veceri.
                                Zamalo i Leverkuzen da povede.

                                Sidni Sam za 2:1.Svaka cast!!!Bravo!!!
                                I poveo je.... Sam dao gol uz asistenciju Balaka...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X