Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zna Inter, e moji strucnjaci 3.1 kvota e pa evo vam od mvp-ja jedan komad .1. . Olja izvini ali su mi potcenili i omalovazili ekipu pa da odreagujem Uleteo i tiket, prava italijanska pobeda onako kako je najsladje, taman da misle da su mogli da dobiju a ustvari su mogli juce FORZA INTER! FORZA ITALIA!

    Comment


    • Real Madrid je strasan,sve su bolji i bolji sto me raduje jer imaju dosta tesko gostovanje u Primeri protiv Malage,prolaz vec vjerovatno obezbjedjen...Dinamo bi mogao vrlo lako i go da ne da,ovo danas im je bila najbolja sansa za to

      Forza Inter,sad jos da zaganjaju u Seriji A,nije mnogo 8 bodova
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ugura ga City nekako ne znaju ni oni kako.Losa igra,izgledali su totalno bezidejno,Silva i Nasri zakazali malo lopti do Dzeke,od one trojke Toure,De Jong i Barry ne mozes ni ocekivati pas,ali dobise i sad imaju dobre sanse za prolazak dalje.

        Ali kakvo slavlje Mancini-a kad su dali go
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Heh, mvp od kada se ti meni izvinjavaš

          Bip-bip...i fudbal i sve. Blago onim pametnim ženama koje ovo ič ne zanima...

          Drago mi je pre svega zbog Intera, pa i Reala, nisam gledala, al' verujem vam na reč
          Ko je dao gol za Inter?
          Last edited by miloolja; 18-10-11, 21:46.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vidic nije zasluzio crveni.
            Ipak bolja igra Junajteda u drugom.Tacni pasovi i kontrola igre.Imali su onu sansu Runija i stativu Nanija.Oba penala su sa pravom sudjena.Prvi je bio forhend a drugi je iznudio Runi pametnim postavljanjem.Runi je veceras djelovao raspolozeno i cini se da se vratio
            Zasluzili su 3 boda,ali se onaj ambis iz prvog poluvremena nece zaboraviti.Lagano mogu do prvog mejsta

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Heh, mvp od kada se ti meni izvinjavaš
              Prilagodjavam se socijalnim standardima, nije da ih postujem ali sam dobro raspolozen

              Comment


              • Ma kakv crveni, sudija magarčina jedna...bip-bip---
                Lepo su igrali u drugom iako su Rumuni trčali ko sumanuti i pokrivali sve, pogotovu posle crvenog... pretrčali 15 km više

                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Prilagodjavam se socijalnim standardima, nije da ih postujem ali sam dobro raspolozen
                Pošteno. Dok te ne "nagazim" negde
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Preko sopcasta gledajte,danas vrhunski HD stream bez stekanja ;)

                  Vidic nije trebao da dobije crveni ali je isao ruzno mora se priznati,nije bilo nikakve potrebe za tim na onom dijelu terena.Nemastovito,sporo,kao da su mislima vec protiv Sitija,3 boda su najvaznija i sad se u LS mnogo lakse dise.
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas sam vidio 2 stvari koje nikako ne volim, ali desavaju se naravno.

                    City dao gol u zadnjih 30 sekundi, nebitno sto su oni dali, ali to ne volim nikako, i kada ekipa ne osuta u okvir gola za 90. minuta a ostane neporazena, to je veceras bio Napoli.

                    Mancini sef izvuce Johnsona, prodorno krilo, koji je bio dosta pokretljiv, agilan i uvede Barry-ja zadnjeg veznog, kao da cuva rezultat.
                    I onda ona reakcija na kraju...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Benfica i Real se 95% u 1/8 finala od lige prvaka...Bayern je na dobar put kon drugom faze natecenaja...
                      >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                      Comment


                      • Kako lep gol je dao Pacini

                        A Junajted protiv najslabije ekipe u LS ove godine, ne uspe da da gol iz igre

                        Comment


                        • Oba penala su bila,igra sa 30% kapaciteta,jedan od najvaznijih meceva sezone je za vikend,mozda zato nije bilo previse opterecivanja...
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledao sam City,utisak meca,slavlje Mancinija poslije pobjedonosog gola,covjek je legenda,raduje se kao da je uzeo LS
                            Slaba igra Citija,bez ideje na silu,Kolarov razbija,ostali slabo,nadam se da ce ovako i za vikend
                            Manc odradio posao,vazna pobjeda
                            Ostalo nisam gledao,malo Dinamo,i tako,to je to
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Zasto je Vida dobio crveni? Dobro je odigrao Siti, samo je falio zavrsni udarac, Dzeko je imao 3 sanse u okvir gola, i 2 van okvira, Kolarov slobodni udarac itd.

                              Comment


                              • Dosta dobra tekma Bavaraca i Napolija, na obe strane dosta solidno, penal nije postojao, ali sjajni De Santis zaista, na kraju po bod. City tesno dobio i verovatno ce sa Napolijem da se bore za drugo posto ne vidim nijedan drugi tim na prvoj poziciji sem Bajerna. CSKA sjajan, po krilima Bambi i neverovatni Dzagoev odlicno dejstvuju, sjajan tim imaju, Inter dobio pomalo neocekivano ali dobro. Inter i CSKA bi trebalo proci, ali sam od Lila dosta ocekivao. Junajted dobio sa dva penala, crveni Vidica mislim da nije zasluzio al sta je tu je, Benfika sjajna i posle tri kola prvi na tabeli, neocekivano zaista. Real pokazuje silu, prosto dominira grupom, prvo mesto uopste se ne dovodi u pitanje, sjajna igra protiv Liona koji je pruzio neki otpor al na kraju ubedljivo izgubio. Ajaks pobedio Dinamo, sjajno su igrali Sulejmani i Erikson kao i De Jong. Ajaks i Lion za to drugo mesto, a Dinamo za cast.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X