Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

    Bravo ljudi, cisto da se pokaze da vanzemaljaca nema, da je to ekipa kao i svaka druga i da nikoga ne treba u nebesa dizati. Svaka cast Milanu na ovome, nisam ocekivao, samo sam se nadao.
    sigpic

    Comment


    • Eto dadose gol, cisto da sad ne mogu da ih uporedim sa Saragosom xD Jest ih ukenjalo jbt dali golove u prvom i poslednjem minutu

      Comment


      • A kako ga nece ovi kepeci iz Barse primit iz kornera. Prosjecna visina tima 1.70m.
        sigpic

        Comment


        • Tako je bre,tako je...Osakacena ekipa Milana je uzela bod gde ga ni mnogo jace ekipe ne uzmu. Idemo po prvo mesto u grupi!

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Eto dadose gol, cisto da sad ne mogu da ih uporedim sa Saragosom xD Jest ih ukenjalo jbt dali golove u prvom i poslednjem minutu
            Nek plesu sad bre! Vodi ih kuci nek ti plesu na svadbi! Slepci bre prljavi slepci! To bre to!!!

            Comment


            • Kakva majstorija Perisica,kapa dole. Zasluzen bod Borusije. Arsenalovo blijedilo se nastavlja...

              Ovo Barca-Milan mi je nebitna utakmica znaj usvi da obje ekipe idu dalje a povaljali su pola svijeta na kladionici

              Comment


              • Originally posted by Funkerman View Post
                Kakva majstorija Perisica,kapa dole. Zasluzen bod Borusije. Arsenalovo blijedilo se nastavlja...

                Ovo Barca-Milan mi je nebitna utakmica znaj usvi da obje ekipe idu dalje a povaljali su pola svijeta na kladionici
                Tebi Barsa Milan nebitna utakmica, sta ti onda pratis prijatelju?

                Comment


                • APOEL pobedio Zenit.
                  Milanu, svaka cast na izborenom remiju.
                  Zbog toga sto mi seckao strim nisam mogao da gledam Dortmund-Arsenal i video sam samo gol Dortmunda, veoma bitan bod za njih.Ono sto je nepovoljno je da je marsej pobedio Olimpijakos, ali sta da se radi.Dortmund gostuje Marseju u sledecem kolu i bilo bi i vise nego dobro da izvuku remi, po mogucstvu pobedu.
                  Leverkuzen primio gol u poslednjim minutima, ali tu se poraz ocekivao od Celzija.Ako je neko gledao mec interesuje me kako su igrali?Ono sto me raduje u njihovom slucaju je da je Valensija izvukla samo bod u Genku.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Nek plesu sad bre! Vodi ih kuci nek ti plesu na svadbi! Slepci bre prljavi slepci! To bre to!!!
                    De jbt koji ti je q :S Prvo kolo LS a ti se tako uziveo ccc Em ne navijas ni za jednu ekipu u Spaniji em ne navijas za Milan. A mozda i gresm ali sve u svemu previse dozivljas ovo emotivno da ne kazem bolesno.

                    Comment


                    • Steta za gol, prava majstorija Perisica. Dobra utakmica za Arsenal, moglo je i bolje, ali sta da se radi.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        De jbt koji ti je q :S Prvo kolo LS a ti se tako uziveo ccc Em ne navijas ni za jednu ekipu u Spaniji em ne navijas za Milan. A mozda i gresm ali sve u svemu previse dozivljas ovo emotivno da ne kazem bolesno.
                        Navija za Inter

                        Mata opet dao gol

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          De jbt koji ti je q :S Prvo kolo LS a ti se tako uziveo ccc Em ne navijas ni za jednu ekipu u Spaniji em ne navijas za Milan. A mozda i gresm ali sve u svemu previse dozivljas ovo emotivno da ne kazem bolesno.
                          Prva stvar, kada igraju najdominantniji tim u 21. veku i sedmostruki evropski sampion, za svakoga ko voli fudbal je to velika stvar. Drugo moja mrznja prema Barseloni i moja ljubav prema italijanskom fudbalu su doprineli mojim reakcijama. Trece i poslednje, vodi ih na svadbu nek plesu i nek sabijaju protivnika u 16 i nek se igraju, prc ;)

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Steta za gol, prava majstorija Perisica. Dobra utakmica za Arsenal, moglo je i bolje, ali sta da se radi.
                            sta je napravio?
                            hvala Bogu da je zabio jer je zasluzio taj gol vise od svega. kazem to jer je pogodio vec sto precki i stativa a i bilo je cudesnih obrana golmana.

                            Comment


                            • Nikako ne volim Milan,ali sam navijao za njih veceras.Mnogo prostora na pocetku,obila se Barsi o glavu ova visoko postavljena odbrana,samo sto Milan nema sredinu kojom bi parirao,a kad je izasao Boateng i usao prekaljeni Ambro mogli su da se pozrdave sa akcijama.
                              Barsa normalno drzala loptu i stalno su oko gola,ali se vidi da su daleko od prave forme.
                              Odlicni golovi Pata i Vilje,Abate je strasno pogrijesio kod prvog gola Barse.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Prva stvar, kada igraju najdominantniji tim u 21. veku i sedmostruki evropski sampion, za svakoga ko voli fudbal je to velika stvar. Drugo moja mrznja prema Barseloni i moja ljubav prema italijanskom fudbalu su doprineli mojim reakcijama. Trece i poslednje, vodi ih na svadbu nek plesu i nek sabijaju protivnika u 16 i nek se igraju, prc ;)
                                Imas ti ozbiljnih problema...

                                Comment

                                Working...
                                X