Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesiju fali gol u ovom takmičenju tako da bi mogli da očekujemo večeras njegov gol

    A zanima me ko će igrati u veznom redu kod Barse I dilema je još u napadu, Pedro ili Alexis?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Mesiju fali gol u ovom takmičenju tako da bi mogli da očekujemo večeras njegov gol

      A zanima me ko će igrati u veznom redu kod Barse I dilema je još u napadu, Pedro ili Alexis?

      Comment


      • Kako moze ovaj Buskets da igra umesto Fabregasa gospode Boze...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Fabregas nije koljac,a svakoj ekipi je potreban jedan
          sigpic

          Comment


          • Ako su ove postave tacne, kod Porta samo Pereira ne igra i Falcao koji je otisao, a u Barsi Pike i Fabregas, tako da uglavnom dve jake postave oba tima... Cudi me da Pereira ne igra, mozda ima veze sa njegovim mogucim prelaskom u Celzi..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Prizeljkivao sam Inter i Trabzon, samo je tu i Lil. Ipak najvaznije je da nije neko drugi iz prvog sesira. Ocekujem prolaz dalje, mozda i sa prvog mesta.

              Comment


              • Originally posted by Bogi View Post
                Prizeljkivao sam Inter i Trabzon, samo je tu i Lil. Ipak najvaznije je da nije neko drugi iz prvog sesira. Ocekujem prolaz dalje, mozda i sa prvog mesta.
                Bogi ti baš podcenjuješ zvaničnog prvaka sveta

                CSKA može da pokuša da bude drugi. A Inter dočekuje CSKA u poslednjem kolu početkom decembra, što je punih mesec dana od završetka prvog dela ruske lige, što je odlično za Inter.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Bogi ti baš podcenjuješ zvaničnog prvaka sveta

                  CSKA može da pokuša da bude drugi. A Inter dočekuje CSKA u poslednjem kolu početkom decembra, što je punih mesec dana od završetka prvog dela ruske lige, što je odlično za Inter.
                  Ruska liga je pocela u martu i traje do maja sledece godine, jer hoce da se izjednace sa Evropom zbog raznih problema. To su vec uradile neke zemlje bivseg SSSR-a.*

                  To mozda menja situaciju, Inter je i dalje glavni favorit, ali trebao bi CSKA zajedno sa njima u 1/8. CSKA igra veoma dobro za sada u Rusiji, ne pamtim da je neka ekipa bila ovako dominatna(malo su sad pali pa se vratili) u ruskoj ligi koju pratim od kad gledam i CSKA, od 2004. g. otprilike.

                  Comment


                  • iako na papiru mancester city je u trecem sesiru, mislim da ima sanse da zavrse na drugu poziciju zad bayerna jer realno kvalitetnii su od villareal i napoli

                    Comment


                    • Postava(Official)Valdes - Alves - Mascherano - Abidal - Adriano;Xavi - Keita - Iniesta;Pedro - Messi - Villa..verovatno ce u toku utakmice uci Fabregas i Alexis..

                      A evo inace kako izgleda povrsina terena:




                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Ma u toj grupi ce 100 % proci Bayern i City , redoslijed ne znam , ali Villarreal i Napoli koliko god jaki bili , mislim da nemaju sta da traze .

                        Nadam se da ce Napoli biti treci
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Dale,malo je krupno reci da nemaju sta da traze,City i Bayern jesu favoriti,ali nisu ni Villareal i Napoli bas za podcjeniti,ali vidjecemo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Slazem se , mnogi ce tako reci , ali ovo je samo moje misljenje
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Dale,malo je krupno reci da nemaju sta da traze,City i Bayern jesu favoriti,ali nisu ni Villareal i Napoli bas za podcjeniti,ali vidjecemo
                              ma city su bili aktivni celo leto doveli su nove igrace, a sta su kupili villareal i napoli nista, a za bayern vec je proveren imaju dobri igraci i oni su svakako favoriti a i ovaj sostav mancester citija mozda moze da parira i bayernu, videcemo

                              Comment


                              • Bogi ali Inter si pomenuo kao najlakši protivnik iz prvog šešira, slabiji i od Porta, Arsenala, Bajerna i Čelsija. Ovi ostali Barsa, Real i Junajted jesu jači. Tvrdim da je u ovom trenutku Inter bolji tim od Porta i Arsenala, Bajern već počinje da ima komplexe od Intera zbog prethodne 2 sezone a sa Čelsijem bi bila velika borba.

                                Napoli u toj grupi može da pruži neki otpor ali razočaraće verovatno i na svom terenu iako želim da makar na San Paolu pobede ili Bajern ili Siti.

                                Izgleda da Pep u slučaju neigranja Busketsa uvek će ubacivati ili Maskerana ili Keitu. Jer mu treba neki koljač na terenu k'o što Vladan kaže. A Cesk i Tiago će se rotirati sa Iniestom i Ćavijem.
                                A možda će na nekim mečevima u novoj sezoni igrati Pep sa 4 igrača na sredini i tu možda vidimo Ceska, Ćavija i Iniestu zajedno. Ovako sa 3 u vezi možda njih trojica i budu zajedno ali protiv nekog tima u Primeri i to u meču na Kamp Nou gde će biti velika dominacija Barse, još veća nego na ostalim mečevima.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X