Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala,eto izgleda da Skoti i ove sezone imaju predstavnika u Ligi Evrope.Uh,to ce biti grupa smrti,jos ako Seltik udje.Svi imaju sanse za prolaz,Seltik najmanje

    Comment


    • Grupa L bi mogla biti neizvesna.Maribor isto ima zanimljivu grupu i trebalo bi da se raduju za svaki bod koji uzmu rivalima.Ono sto bih mogao da izdvojim je i Grupa E i par duela koji bi trebalo da odlucuju ko ce biti prvo mesto:Sporting-Lacio, Rubin-Totenhem, Tvente-Fulam i PSZ-Atletik Bilbao.Sve u svemu dok se ne prikljuce timovi iz LS, ova grupna faza ce biti veoma dosadna.
      Nikad jaca LS, a nikad slabija LE.
      Mnoge ekipe koje su prosle sezone igrale LE, sada igraju LS.
      Nemacki klubovi i juce i danas imali odredjenu dozu srece i postoji sansa da ce i ove sezone vise da urade u Evropi od Italijana.

      Comment


      • A eto ove god nikad slabija EL, a Partizan uspe da uprska da ove god mozda i prodje grupu... Boze o cemu ja sanjam, kad mi gubimo od tima koji vode navijaci gde je clanarina 50 evra mesecno...

        Totenhem je verovatno glavni kandidat za osvajanje, nisam siguran za Atletiko, a tu je i pojacani PSG, pa cemo videti...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bice vrlo zanimljiva sezone u LS i LE

          Videcemo kakav je taj Ren sad, ja im prognoziram 1/4 finale LE samo zato sto su igrali protiv nas, jer su nase ekipe amajlija za ostale, cim ih izbace oni stignu daleko
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Bice vrlo zanimljiva sezone u LS i LE

            Videcemo kakav je taj Ren sad, ja im prognoziram 1/4 finale LE samo zato sto su igrali protiv nas, jer su nase ekipe amajlija za ostale, cim ih izbace oni stignu daleko
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Je l' neko cuo isto sto i ja da se Ren izbacuje zbog namestanja rezultata i da ce Zvezda i Partizan formirati jedan tim i uci u EL?
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Sto se tice Zvezde i Partizana bolje da nista ne komentarisem.Prosle godine je Porto uzeo manje para iz LE nego Partizan koji znamo kako je prosao u grupnoj fazi LS i dok god bude tako najveci klubovi se nece previse cimati oko ovog takmicenja.

                Kad ovako vidim timove u LS cini mi se da nikad slabiji nisu bili,ali sta je tu je.Da je bar Siti ili Dortmund kod Barselona i Milana,ovako ce se izivljavati nad Bateom i Plzenom.

                Grupe A i F izuzetno jake,ova prva je strasna,mislim da tu Napoli nema sta da trazi zbog tanke odbrane prevashodno,dok su zanimljive D i E.
                Navijaci Reala mogu da skoknu do Zagreba
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Je l' neko cuo isto sto i ja da se Ren izbacuje zbog namestanja rezultata i da ce Zvezda i Partizan formirati jedan tim i uci u EL?
                  A vd trenera ce biti Pizon

                  Comment


                  • Rednap je rekao da će se oni fokusirati na PL ove sezone jer žele da udju opet u LŠ. Neće se oni nešto cimati u LE...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Veceras Superkup Evrope, Barselona-Porto... da nije otisao Falkao bilo bi ovo gusto, ovako videcemo... Sigurno ce biti odlicna utakmica.
                      Neka predvidjanja, anyone ???
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mislim da ce Barsa lagano to da dobije, Porto je ipak bez Falkaa

                        Comment


                        • Ah , evo je , jedna od rijetkih utakmica u kojoj navijam protiv Porta


                          Mislim da dobijamo , ali bit ce tesko sigurno , jak je Porto , stijena


                          Jedva cekam da pocne ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Dobija Barsa lagano,iskreno nesto me ovo ne zanima previse da je Porto zadrzao sve igrace bila bi i dobra utakmica vrlo vjerovatno,ovako nemaju sanse
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Dobija Barsa lagano,iskreno nesto me ovo ne zanima previse da je Porto zadrzao sve igrace bila bi i dobra utakmica vrlo vjerovatno,ovako nemaju sanse
                              Pa i zadrzali su sve igrace sem Falkaoa, prva postava je ista ona koja je dominirala prosle sezone... Ja mislim da ce biti teska utakmica za Barsu ali da ce oni dobiti. Svakako nas show ocekuje...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Znamo sta im je znacio Falkao,znaci da nisu zadrzali sve,a nema ni AVBa vise...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X