Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Kakva crna reprezentacija, pa ja sam od njih digao ruke od kako su oterali Antica, a doveli Pizona.. Covek jeste legenda, ali kao trener nista nije uradio, i sad kao treba nesto da uradi sa reprezentacijom... Pa nemojte da se zajebavamo...
    Ova nasa liga je stigla do dna, i to takvog da nas treba izbaciti iz svih Uefinih takmicenja koliko smo losi...

    Nema potrebe,izbacujemo se mi sami

    Comment


    • из свакогa пања не може се светац истесати





      cтape cpпcкe народнe пocлoвицe y нoвoм cпopcкoм pyxy зaви бeceду
      вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
      aизa жeнe иcтo
      тутa бугapин

      Comment


      • зглаве риба смрди





        cтape cpпcкe народнe пocлoвицe y нoвoм pyxy зaви бeceду
        вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
        aизa жeнe иcтo
        тутa бугapин

        Comment


        • Svi ovi rezultati pocinju od nase katastrofalne lige.Zvezda jednostavno ne moze igrati fudbal kakav neguje na ovim terenima(osim Marakane),ono je zalosno.Za sve su "ljudi" iz saveza krivi,a iznad njih drzava...ne mozete si ni ocekivati napredak.
          sigpic

          Comment


          • I onog Eduarda treba otjerati,jebalo ga kretanje bez lopte,covjek ovim tuljanima nije dao gol,a Jovancic je talenat za trecu ligu,pa kada tu se dokaze tek u prvi tim.Volkov je pokazao kako se igra za dres,a ove ostale picke nisu nizasta.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Svaka cast za Maribor,izbacili su Rendzerse.Ispao i Seltik od Siona tako da ni Skoti nece gledati evrope.
              Roma ispala od Slovana
              Last edited by milanche; 25-08-11, 23:08.

              Comment


              • Šta da kažem reči su suvišne ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • A smejali su nam se sto smo mi ispali od Slovana

                  Nego,lepo je Rambo rekao za Eduarda da ne vredi toliko para koliko traze za njega,a Partizan mogu da se kladim da ga je doveo samo zato sto smo se mi za njega interesovali.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Pa vi ste i za Volkova rekli da ne vredi tih para pa je sada ubedljivo najbolji igrac u JSL a mogao bi komotno i u reprezentaciji da igra ali NE Pizon ce prije zvati Karleusu...

                    Comment


                    • Zasto je Tosic kriv?Ne znam jesi li gledao utakmice Zvezde ove sezone ali Tosic nam je najbolji igrac.Za Volkova nismo imali pare a Robi je hteo da se dovede on i definitivno ne bismo pogresili.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Zasto je Tosic kriv?Ne znam jesi li gledao utakmice Zvezde ove sezone ali Tosic nam je najbolji igrac.Za Volkova nismo imali pare a Robi je hteo da se dovede on i definitivno ne bismo pogresili.
                        Pa popravio se ,to znam ali pogledaj samo koliko lopti u proseku oduzme Volkov i jos stize uvek da se ubacuje napred.Brz je i svuda ga ima po toj levoj strani i zasto je Tosic bolji od njega? Ali to su neke druge teme,nije vazno sada.

                        Comment




                        • Comment


                          • J*be bolju ribu ;)

                            Ostaje nam sad da svi navijamo za Dinamo
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Originally posted by Bendtner View Post
                              J*be bolju ribu ;)

                              Ostaje nam sad da svi navijamo za Dinamo
                              Da navijam da primi 5 od Reala u gostima
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Zbog Dinama ce Ronaldo da bude najbolji strelac ove godine u LS ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X