Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio sam,ali u svakom slucaju treba ih izbeci
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Kao navijac Arsenala volio bih da izbjegnemo Shakhtar ,Zenit i CSKA zbog putovanja i Milan,ostalo je prihvatljivo.

      Comment


      • Bilo bi zanimljivo :

        Barcelona
        Milan
        Man City
        Borussia

        Kakva bi ovo grupa bila
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Normalno da bi voleo što lakšu grupu ali kako dođe dođe neću da umaram mozak
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Molim Boga da bude neka bolesno jaka grupa

            Svaka cast Arsenalu,trebalo im je ovo

            Comment


            • Kada se te grupe zrebaju,danas ili sutra?
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Rece Miko na prethodnoj strani sutra u 17:45, sto mu dodje danas.
                Kao lik koji simpatisem nemacke timove zelim da Borusija izbegne Mancester Siti i Milan i da Leverkuzen izbegne grupu smrti.Bajern moze sve da izdrzi.
                Kao navijac Junajteda prizeljkujem da nam se padne Milan.
                Ladno da je BATE ispao Borusija bi bila u trecem sesiru.Puu, prokleti Sturm.

                Ako nista drugo danas su vi mogli da vide da Arsenal posle duzeg vremena ima golmana koji im nece puno ici na zivce.Sada je dosao red na Vengera da odresi kesu i da Arsenal dovede dvojicu veznjaka+defanzivac.
                Prenosice samo eurosport i arenasport zreb.Samo da na Eurosportu ne dodje do smetnji kao kod prethodnog zreba.
                RTS nece prenositi najverovatnije.
                Last edited by Ricma; 25-08-11, 08:02.

                Comment


                • Grupa koju bih voleo da vidim za CSKA: Inter, CSKA, Bazel, Otelul. To je ujedno i najlaksa.

                  Comment


                  • Originally posted by Fedex ba View Post
                    Ja kao predstavnik navijaca Celsija zelim da budemo u grupu sa Viljarealom,Basel ili Bate i Genk ili Plzen.
                    A nesto mi nejasno.Je li Lil u drugi ili treci sesir,posto ga je Miko stavio i u drugi i u treci?
                    To je grupa iz snova.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • dinamo ako dobije BATE ili basel moze biti 3. a ako je u toj skupini CSKA i drugi (cak mozda i marseille). iz prvog sesira porto ili arsenal a nikako ne real ili barca. protiv BATE-a i basel-a su i favoriti. inace, doveli su mladog dina spehara, uz kovacica najveceg talenta hr nogometa. obojica su 1994. godiste.

                      Comment


                      • Basel ih je maltretirao prije par godina u Kupu Uefa i to je vrlo iskusna ekipa u Evropi,tako da od toga da su favoriti nema nista
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja stvarno ne znam za koga navijam ove godine , Partizana nema u LS , inace simpatisem Jurgena Klopa i cenim sve sto je uradio sa Borussiom i mogao bih za njih pored Reala jer mi je Murinjo omiljeni trener i mnogo vise volim Real recimo nego Barselonu pa ce biti Real i Dortmund ove godine ali i dalje zelim ludu grupu sa Barsom,Milanom,Cityem i Dortmundom
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dortmund mora po svaku cenu da izbegne grupu smrti i moraju da docekaju prolece.
                            Stvarno bi bila steta da onakav jak tim ne prezimi Evropu.

                            Comment


                            • Neka veceras Zvezda izbaci ren,pa cemo lako za grupe


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Opet ce Lyon da muci Real

                                A Mata ide na bivsi klub

                                Edit : Pisite nesto,evo pocela je da se pravi grupa smrti-Barca,Milan....
                                Last edited by Ljuba90; 25-08-11, 17:19.

                                Comment

                                Working...
                                X