Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote da ovaj Kelava spasava Dinamo,da su ga stavili za 2-0,bio bi pakao za Dinamo zadnji 10minuta.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • koji su to kreteni. naprave crveni zbog osvete i onda (skoro) ispuste 3:0 u pola sata. da ne kazem kako je rukavina fulao 3 zicera.

      Comment


      • Fali gol Malmu

        Comment




        • Sta odbrani Kelava sunce ti....

          A, sada igrac Malmea promasi prazan gol.

          EDIT: Ipak je prosao Dinamo, a Genk igra produzetke.
          Last edited by D-Wade; 23-08-11, 21:38.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Dinamo u LS, cestitke komsije
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nije prazan gol bio ;)

              Comment


              • Jedva udje Dinamo u LS,sreca ovi su toliko losi da nisu mogli da stave treci.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ja mislim da su primili treci da bi Mamica srce udarilo

                  Imali su sve u svojim rukama,ali prvo bespotreban crveni pa onda Rukavina promasuje tri zicera i to je dovelo do toga da su opasno visili zadnjih 7-8 minuta.

                  Cestitke Dinamo na prolaz dalje.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Pa nije doslovce bio prazan, ali sa pet metara jbt.....

                    U svakom slucaju, cestitke komsijama, ipak je na kraju krajeva Dinamo zasluzeno prosao, jer su ih ubili u Zagrebu.

                    E sada, kada bi bili penali kod Genk-a, vece bi bilo idealno.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • haha kakoje stislo. rukavina je imao zicer na kraju 1. pa 2 puta sa igracem manje, kao i sammir jednu

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Pa nije doslovce bio prazan, ali sa pet metara jbt.....

                        U svakom slucaju, cestitke komsijama, ipak je na kraju krajeva Dinamo zasluzeno prosao, jer su ih ubili u Zagrebu.

                        E sada, kada bi bili penali kod Genk-a, vece bi bilo idealno.

                        Pa red bi bio da budu na jednoj od 5 , bilo bi bas lijepo
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Mogu mislite sta bi ona budala Mamic radio od njih da su ovo izgubili,trenera Jurcica bi prvo zadavio,ako bi se ovaj vratio u Hrvatsku,a onda na igrace
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • I sad ce ovaj Genk da igra LS...To je to,tim koji igra protiv Zvezde ili Partizana mora neku senzaciju da napravi, ne kazem da ce Genk ulaskom da napravi senzaciju,ali ako udje napravice i tamo nesto,ili Ren ako prodje Zvezdu(a nadam se da nece) on ima da napravi neki boom...primeri za to su marsej,psv,milan,rendzers,porto
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Cestitke komsijama, lepo je sto ce neko sa ovih prostora u LS, samo da ostane ovako pa da gledamo penale na mecu Genk-Haifa
                              Last edited by Dusan; 23-08-11, 22:17.

                              Comment


                              • provukao se dinamo!ne mogu da vjerujem da posle onako dobre partije u Zagrebu(nisam gledao,nego mi rekoshe),da se onako provuku..zao mi malme.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X