Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • malmö skoro tuce milan, izbaci rangers ((koji je lani nakon 3 ili 4 kola bio 2. (ili bod iza) skupine LP-a u konkurenciji manchestera i valencije)),helsinki vodi protiv salkea...vidite da su to dobri timovi.

    Comment


    • Ajmo, ajde prestani vise s' tim. Nema potrebe da se vrtimo u krug ;)

      Comment


      • @Ajmoooo

        Videcemo u Ligi Sampiona na kojem je nivou Dinamo , tu ce se sve videti , nemojmo unapred
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Uporedjivati Rendzers iz ove i prosle godine...

          Comment


          • Jel trebam crtati?

            Vidim li jos jednom Malmo,Rangerse,Genk i ostale kako se usporedjuju sa Partizanom i Dinamom i vode se neke rasprave ko je bolji, ide ban odmah,imate veceras milion utakmica pa komentarisite,vi se uhvatili Dinama i Partizana cijeli dan.

            Zadnje upozorenje svima!
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Jel trebam crtati?

              Vidim li jos jednom Malmo,Rangerse,Genk i ostale kako se usporedjuju sa Partizanom i Dinamom i vode se neke rasprave ko je bolji, ide ban odmah,imate veceras milion utakmica pa komentarisite,vi se uhvatili Dinama i Partizana cijeli dan.

              Zadnje upozorenje svima!


              Pocinju Zvezda i Ren , da gledamo malo spektakla
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Partizan odradio svoje,sada lagano mogu staviti jos jedan,i zavrsiti.Zvezda,nekako nisu ovaj penal i vodstvo iskoristili,mogli su tada da stisnu i zadaju novi udarac,ali su pali i primili gol,nadam se u drugom da cemo doci do pobjede,bilo kakve
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • ja nemogu da verumjem sta se desilo Panatenikosu...3-0 bruka jeste da je M.Tel Aviv nezgodna ekipa ali ovolko...

                  Comment


                  • Kondicija nas ubi.Vilotic rupa jednostavno se tako ne moze.Mnogo sam tuzan i nesrecan,ali sta da se radi.

                    Publika je tvoja,najludja na svetu,NIKO ZVEZDO NEMA,to sto imas ti
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Kondicija nas ubi.Vilotic rupa jednostavno se tako ne moze.Mnogo sam tuzan i nesrecan,ali sta da se radi.

                      Publika je tvoja,najludja na svetu,NIKO ZVEZDO NEMA,to sto imas ti
                      Katastrofa su bili sa kondicijom...Vilotic Male su sanse u revansu,veoma male.
                      Navijanje za 10-ku.Koreografija

                      Comment


                      • Pomirio sam se odmah nakon drugog gola sa sudbinom.Ne mozemo ove godine i to je to.Ocekujemo rasplet van terena nakon ovog meca.Kaludjerovic pod hitno da se proda,ako treba i Jankovic da se ubaci,barem ce da trci,on je naso da da gol iz ofsajda a ovamo se okrece i petlja.Evandru trebaju utakmice vidi se,Cosic isto neiskusan,Lazovic nazalost izgoreo takodje.Tosketu i Mikicu svaka cast,Mikic jeste zabrljao kod prvog gola,ali se barem bori i zasluzuje sveti dres.Cava se bas nije primecivao,Piksi se borio koliko je mogao bas kao i Borha ali nije mogao.Jednostavno su nas dobili na fizicku spremnost,trebali smo da ga uvalimo posle prvog gola,a i nismo smeli da primimo gol na kraju poluvremena,no sta je tu je,idemo dalje.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Ma posle drugog gola je bilo sve jasno.Borha nije nista uradio na terenu,Lazovic je imao nekih prodora,ali i to je bilo lose.Dimitrijevic katastrofa.Mezenga je trcao,borio se.Kondicija Zvezde je na veoma niskom nivou...
                          Mozda je i bio ofsajd kod njihovog prvog gola?

                          Comment


                          • Nije,Mikic zakasnio za manje od pola koraka.Borha se makar borio i trcao,za mene je to dovoljno.Dimitrijevic se nije video,a ni Evandro(mada je njemu oprosteno,ne moze da igra kad je pauzirao skoro mesec dana)
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ali Borha je svaku akciju usporavao,morao je uvijek nesto da zakomplikuje.Mene je on veceras razocarao.Evandru je sve oprosteno,nije se ni ocekivalo od njega.

                              Comment


                              • U globalu lose,znaci ni jedne sanse nije bilo,ciste.Ipak smo bili neralni jak je Ren,i mislim da su ovo rutinski odigrali.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X