Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GAZI GA MALAAAA!
    Bez ikakvih šansi od početka LŠ i ipak su na krovu Evrope. Ne može se protiv granitne odbrane!
    sigpic

    Comment


    • Jeste Bayern stvarao vise sansi, jesu igrali bolje ali su prokockali prednost u zavrsnici utakmice! Prvi korner za Chelsea u 88. minutu i gol!

      Pri tom Robben masi penal, pa prilikom izvodjenja niko nije imao cojones vec je Neuer sutirao. Zato mi je drago sto je Chelsea osvojio... jer je Bayern sam kriv.

      Drago mi je zbog ove generacije igraca. Drogba, Cole, Lampard, Cech i naravno Bane! I na kraju su odbranili cast Engleske!

      Comment


      • Mislim da je Totenhem navijao protiv Celzija sad je Celzi sledece godine u LS a Totenhem nije .
        GIFSoup

        Comment


        • Ova generacija je vise nego zasluzila ovaj trofej, posebno JT, SuperFrank, Tito i Ceh koji su tu od samog pocetka ove dinastije, ili kako vec. Toliko malera su imali u ovom takmicenju, igraju godinama takticki gotovo savrseno, krali su ih, sve zivo su prosli. Veceras se sreca potpuno zasluzeno vratila na njihovu stranu. Jos lepse je sto je legenda kluba sa klupe uzela trofej iako su ga svi momentalno potcenili pre prve utakmice. Bravo za ovo, pamtice se dugo!
          sigpic

          Comment


          • Ovde svi dizu trofej!!!

            Comment


            • Gomezov pogled je takav da ja ne bih smeo nazad na teren da sam iz Celsija ako je on dole
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • ITS A FUCKING DISGRACE DDDD Zbog ovoga je on ovo danas odigrao, u inat onima.

                Comment


                • Иван Пипер неверуе а Мумара кома
                  Last edited by Lord Gangarić; 19-05-12, 22:54.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Bravo za Čelzi, bravo. Vratilo im se sve, kada nisu imali sreće. Posebno mi je drago zbog Drogbe, Cecha, Lamparda, Terrya, zaslužili su oni to. Posljednju deceniju je Čelzi uvijek bio tu negdje, ali nikako da osvoji.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Mogu samo misliti gde su sada Chelsijevi navijaci sa foruma

                      Comment


                      • Bravoo Celsi,svaka cast majsotri... Mnogo mi je drago Di Matea,ali zna se ko je tata,Drogbaaaa....
                        Ih sto bih voleo da dodje u Juve,al to nema sanse,to je velicina,bravo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment





                        • Navijaci Celsija,neka vam je sa srecom ova titula!Zasluzio je Celsi da ebe oca!
                          Milo mi je ko da sam je ja osvojio

                          Comment


                          • Toliko godina su bili tako blizu i kroz svasta prosli,Celzi je ekipa koja je najvise u istoriji LS svojim partijama zasluzila ovaj pehar Sada nekoliko igraca moze mirne savesti pa privodi karijeru kraju,sve cestitke

                            Comment


                            • Evo vam još jedna lijepa slika, Bane sa svojim sinom.

                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • mene sad ovo zanima da li Arsenal ide direktno u LS ili u kvalifikacije posto je Chelzi osvojio LS

                                Comment

                                Working...
                                X