Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pihh bree dade Bayern gol...
    Strasan igrac Miler,nadam se da moze Celsi do gola,voleo bih da gledam penale.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • E steta ,sami su krivi ovaka taktika nije opet mogla uspeti a sada malo do kraja
      GIFSoup

      Comment


      • Glupav gol je primio Celzi, steta.

        Comment


        • Steta, stvarno steta. Nadao sam se da Chelsea moze do titule, ali eto..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kako mi je dragoo,ovako sretan nije bio NOLE kad je osvojio wimbledon!!

            nemoze ih srati cijelu sezone nemože i nemože,da cijelu sezonu lige prvaka igraju bunker protiv bilo koga...prvo napoli!! pa benfica pa barcelona!! kakoooo mi dragoooo,jer u knockout fazi su ukupno 15 puta prosli centar,nezasluzeno po meni u 1/4 finalu uopce a kamoli u finalu!

            Comment


            • Titoooooooooooooooooooooo

              Comment


              • Pa ja jednostavno nemogu vjerovat! reko nas spiker :" chelsea ima vise zivota od macke"

                Comment


                • EVOOOO ga DROGBAAAAAAAA.... Kakav igrac
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ode mi grlo od deranja , probudih kevu ubice me ... DIIIIIIIIIIDIIIIIIIIIIIIIER DROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGBA , MAJSTORE VELIKI , ajmo do titule
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Didije, za sve one koji su krenuli prerano da se raduju
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Tako je bre DOKTOR PROFESOR GOSPODIN GRANDE TITO !!!!!!!!!!
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Droooooooooooooooogbaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bravo bre!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kakva velicina.... imao sam osecaj da ce ga dati Drogba.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Drogba 5 god zivota si mi uzeo

                              Comment


                              • DROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGBAAAAAAAAAA,majstore nad majstorima,IDEMOOOOO CHELSEAAAAAAAAAAA!!!
                                Miljkonen

                                Comment

                                Working...
                                X