Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobro necemo da se raspravljamo jer ni jedni ni drugi nemaju dokazi da su bolji...to bi se najbolje videlo u medjusobnom mecu...

    Comment


    • aco,tvoj partizan ce lako...a moju zvezdu ocekuje llud mech....


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Srescemo se u LE, pa cemo videti ko je bolji, svakako na papiru je to Dinamo

        Comment


        • cini se da vi slabo pratite dinamo. sammir je odlican igrac. a daleko je bolje igrao prije godinu dana. a sinoc je bio odlican. po sinocnjoj partiji moze komotno igrati u tottenhamu.i bolje da ode, jer ce 17-godisnji mateo kovacic biti bolji igrac. mali je vec ssd majstor. mali je isti kaka.dinamu svaka cast, moglu su zabit i 8 komada

          Comment


          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
            cini se da vi slabo pratite dinamo. sammir je odlican igrac. a daleko je bolje igrao prije godinu dana. a sinoc je bio odlican. po sinocnjoj partiji moze komotno igrati u tottenhamu.i bolje da ode, jer ce 17-godisnji mateo kovacic biti bolji igrac. mali je vec ssd majstor. mali je isti kaka.dinamu svaka cast, moglu su zabit i 8 komada
            ja kolko sam video niko nije napisao o Samiru da je los igrac....sigurno je jedan od najboljih na ovom prostoru trenutno...

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              cini se da vi slabo pratite dinamo. sammir je odlican igrac. a daleko je bolje igrao prije godinu dana. a sinoc je bio odlican. po sinocnjoj partiji moze komotno igrati u tottenhamu.i bolje da ode, jer ce 17-godisnji mateo kovacic biti bolji igrac. mali je vec ssd majstor. mali je isti kaka.dinamu svaka cast, moglu su zabit i 8 komada
              Vidim tvoju ne preveliku radost uspjehom,po tome mogu reci da su "Bili" tvoj tim
              Dobar je Samir sve ima,kompletan igrac. ;)
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • ma nisam to ni rekao, nego me cudi da ga niste gledali.

                Comment


                • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                  ma nisam to ni rekao, nego me cudi da ga niste gledali.
                  Ja sam gledao Dinamo sinoc.Odlicna partija.Samir perfektan,Rukavina takodje.''Nas'' Beciraj je odigrao dosta dobro od ulaska u igru.Dao gol.Dinamo veoma blizu plasmana u LS
                  Last edited by Fedex ba; 18-08-11, 16:27.

                  Comment


                  • ibañez je odlican u napadu, ali los u obrani. to je los bek. uvijek pliva u obrani.

                    dinamo je puno bolji od parizana. oni imaju sinocnih prvih 11 plus cufrea, ademija, kovacica, moralesa, tomecaka, beqiraja pa i alispahica, biscana i pokrivaca. ja bi rekao 13 kvalitetnih igraca (ovih 6 plus kelava, vrsaljko, tonel, vida, leko, badelj i sammir).

                    manda, ja sam hajdukovac. mali sipac je zvijeri a ova druga 2 su losi. uglavnom, dinamo je bolji.
                    Last edited by Ljuba90; 18-08-11, 16:39.

                    Comment


                    • Originally posted by ajmooooooo!!!
                      dinamo je puno bolji od parizana. oni imaju sinocnih prvih 11 plus cufrea, ademija, kovacica, moralesa, tomecaka, beqiraja pa i alispahica, biscana i pokrivaca. ja bi rekao 13 kvalitetnih igraca (ovih 6 plus kelava, vrsaljko, tonel, vida, leko, badelj i sammir).
                      Ne bih ja rekao da je Dinamo puno bolji od Partizana.Ne znam da li si gledao Partizan protiv Genka,oba meca?Partizan je bio puno bolji od Belgijanaca i Genk je na srecu prosao.Ne kazem ni da je Dinamo los,ali mislim da su Dinamo i Partizan veoma slicne ekipe,ne znam koja je bolja.

                      Comment


                      • To da je Dinamo puno bolji od Partizana se moze oboriti recenicom da je Partizan puno bolji od Dinama. Samo se na terenu moze videti pravi odnos snaga.

                        Comment


                        • koeficijent biljezi rezultate u zadnjih 5 godina. dinamo je bolji i ove godine. rezultati, igra i igraci su bolji. pa velike pobjede, pa igraci koje je dinamo prodao, pa lovu koju ima, pa mamic (zna posao), pa organizacija kluba i omladinskog pogona...dinamo je lider regije.imat ce 2 pobjede i 7-8 bodova u skupini. pa ako su mogli danci i pao proci skupinu, mogu i oni. ali sjebat ce ih psiholoski pritisak (40 godina bez euro proljeca) a i kvaliteta rivala (ako budu imali 2 jaka protivnika).

                          Comment


                          • Samo opusteno,kultorno i dostojanstveno moze se o svemu diskutovati.Po meni Dinamo je malo bolji,ali pitanje je sta bi bilo u medjusobnom duelu.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Kao prvo, Dinamo je u mnogo boljem finansijskom polozaju nego nasi klubovi. Imaju Mamica koji je maher na tom polju. Kao drugo, vasa liga je ipak slabija nego nasa, Diamo je daleko ispred svojih konkurenata. Rezultati su mozda malo bolji poslednjih godina, ali se pamte ulazi u evropska takmicenja i prezimljavanja u njima koje kao sto sam kazes Dinamo nema decenijama. Organizacija kluba se tu vrti oko Mamica, a o omladinskom pogonu uopste ne treba diskutovati jer je pitanje da li tu Milan, Ajaks i PSZ mogu da pariraju Partizanu, a ne Dinamo. Da ne govorim o Zemunelu, Teleoptiku i uslovima koji je misaona imenica za klubove u regionu. Dalje Dinamo nema kult domaceg terena koji imaju Partizan i Zvezda, ili Hajduk.

                              Jedno je sigurno-arhitekta ovog uspeha je Mamic i njemu treba skinuti kapu ma sta drugi pricali. A pravi odnos snaga se moze ustanoviti samo na terenu. Ne verujem da si upoznat sa igrackim kadrom Partizana dovoljno dobro da bi nas tako lako proglasio za slabije.

                              Comment


                              • A i u Hrvatskoj ligi moze da igraju vise stranaca...a kod nas samo 4...

                                Comment

                                Working...
                                X