Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odrase od zajebancije Ramosa ali najjaca fora mi je zove Mesija i pita ga kako je uspio pogodit' precku
    sigpic

    Comment


    • Konacno pobijedio fudbal,pobijedila pravda!Jbt finale bez Reala i Barselone,to smo svi cekali!Nije sve u parama i protekciji!Svaka cast Bajernu hrabrom,svaka cast Celsiju,bravo ljudi!Ali zajebancija na racun Ramosa


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Kakva tekma !! Svaka čast, mnogo mi drago za Bajern ...Jedino mi žao Murinja, ma koliki da je drkoš povremno ..Jbg, verovatno nema bolje stručnjaka, ali mi ponekad nije jasan. ... Pa, bre, da li niko drugi nije mogao da šutira poslednji, nego Ramos .. Bajern sasvim zasluženo, napadali su ih, odigrali su nenormalno hrabro, sa mudima, konkretniji tim je prošao dalje ... Šteta što će u finalu oba tima biti znatno oslabljena ...

        Comment


        • Potpuno zaslužen prolaz Bajerna. Igraali su fudbal celu utakmicu, napadali, stvarali šanse i moralo im se to vratiti. Real je faktički igrao samo prvih 20ak minuta i posle čekao kontru. Moglo je biti i obrnuto ali mogao je Bajern da pobedi i sa više razlike da se Gomez nije onako ispromašivao. U svakom slučaju ne verejum da će Bajern propustiti šansu da osvoji LŠ na njihovom terenu. Želim im da i to ostvare..

          Comment


          • Bas mi ga je zao sada, na twiteru ga ubise, a o FB da ne pricam..
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Zasluzeno prosao Bayern. Treba se poslije 2:0 u prvih 10 minuta tekme vratiti psihicki, dati gol i na kraju proci.

              Ali najvise me iznenadio Alaba. Momak je strasan bio, a kako je samo opalio penal jbt kao da ima najmanje 35 godina. I to jos prvi pucao. Koliki je samo pritisak na tebi kao prvom. Na golu jedan Casillas, ali svaka mu cast stvarno. Mislio sam da ce Real proci jer je Iker usao u seriju kao i Neuer prije njega. Ali onda Ramos u stilu Beckhama visoko preko gola i to je to.

              Bice jebeno finale, Bayern je favorit. Ogroman vjetar u ledja ce imati jer bukvalno igraju na svom terenu i to finale LS. Ali vidjecemo sta ce biti do tada. Ima jos dosta vremena.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Nista onda, u finalu se navija za Celsi.
                U finalu se navija za Bajern.
                sigpic

                Comment


                • Dobro je sto nisam sinoc pisala jer bih dobila ban sigurno.... Jbg, sta da se radi, moramo biti zadovoljni ligom. Kaka me je razocarao, cim je usao u igru izgledao je kao igrac koji ulazi nakon sto je odigrao tri uzastopne utakmice u jednom danu, jad i beda, nije to vise onaj Kaka iz Milana, nema brzinu i hitrinu kakvu je nekada imao mada sam svo vreme verovala u njega ali nazalost mislim da mu vise nije mesto u Realu. Iguain je standardno los kada se igraju velike utakmice, da je propustio onu loptu za Ronalda sada bi Real mislio o finalu.

                  Na kraju penali, o zasto li je morao da promasi bas covek sa mog avatara? Ronaldo nakon 25 uzastopno pogodjenih penala promasio u najgorem trenutku, Kaka ..... ne zelim ban. Na kraju ovo sa forama za Ramosa je cisti debilizam, koliko je puta Bekam sutirao i gore nego Ramos pa nikome nista, sta sad, idemo dalje!

                  Hala Madrid!
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Dobro je sto nisam sinoc pisala jer bih dobila ban sigurno.... Jbg, sta da se radi, moramo biti zadovoljni ligom. Kaka me je razocarao, cim je usao u igru izgledao je kao igrac koji ulazi nakon sto je odigrao tri uzastopne utakmice u jednom danu, jad i beda, nije to vise onaj Kaka iz Milana, nema brzinu i hitrinu kakvu je nekada imao mada sam svo vreme verovala u njega ali nazalost mislim da mu vise nije mesto u Realu. Iguain je standardno los kada se igraju velike utakmice, da je propustio onu loptu za Ronalda sada bi Real mislio o finalu.

                    Na kraju penali, o zasto li je morao da promasi bas covek sa mog avatara? Ronaldo nakon 25 uzastopno pogodjenih penala promasio u najgorem trenutku, Kaka ..... ne zelim ban. Na kraju ovo sa forama za Ramosa je cisti debilizam, koliko je puta Bekam sutirao i gore nego Ramos pa nikome nista, sta sad, idemo dalje!

                    Hala Madrid!
                    Prozivali su i Torresa i bilo je prejakih fora. Ja kao navijac Chelseaja priznajem to. I za Ramosa ima jakih sto jes' jes'... Ali logicno da tebi nisu jake jer si jos "vruca". ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Prozivali su i Torresa i bilo je prejakih fora. Ja kao navijac Chelseaja priznajem to. I za Ramosa ima jakih sto jes' jes'... Ali logicno da tebi nisu jake jer si jos "vruca". ;)
                      Pa realno, Torres je bio stvoren za te fore, placen 50-60 miliona a ne ume da ubode prazan gol a igra napadaca, to i jeste za smejanje. Donekle se za sve iskupio golom protiv Barse. A promasiti penal se moze desiti svakome, bilo da ti promasis tako sto ti golman odbrani, loptu posaljes u zvezde, malo preko precke ili pored stativa na kraju je epitet isti, nisi dao gol. Zato kazem da je debilno ali razumem svakako, kome je smesno neka se smeje ja nemam nista protiv.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by Sara View Post
                        Pa realno, Torres je bio stvoren za te fore, placen 50-60 miliona a ne ume da ubode prazan gol a igra napadaca, to i jeste za smejanje. Donekle se za sve iskupio golom protiv Barse. A promasiti penal se moze desiti svakome, bilo da ti promasis tako sto ti golman odbrani, loptu posaljes u zvezde, malo preko precke ili pored stativa na kraju je epitet isti, nisi dao gol. Zato kazem da je debilno ali razumem svakako, kome je smesno neka se smeje ja nemam nista protiv.
                        Daj pa ja navjiam za Real, pa mi je smesno, necu sad tugovati zbog poraza, idemo dalje, Mou je i dalje tu
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Daj pa ja navjiam za Real, pa mi je smesno, necu sad tugovati zbog poraza, idemo dalje, Mou je i dalje tu
                          Pa dobro svako drugacije dozivljava poraz, mene ce tuga drzati jos koji dan... Ali verujem da cu sve zaboraviti kada krene euforija oko titule.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Problem je sto je Ronaldo vec sutirao penal u regularnom delu meca. A, kada je doslo do penala, sigurno je razmisljao da li da sutira kao prvi, i da li ce Neuer misliti da ce sutirati isto kao prvi. Jbg...Mozda je trebao da uzme on zadnji penal, ali sta sada da se radi. Ramos je promasio penal, sto se svakome moze desiti. Boli njega patka sto ga prozivaju, nije ni prvi ni poslednji koji je fulao penal. Zao mi je coveka i krivo sto je Real ispao, medjutim, odlicna sezona iza njih i ne moze im se nista zameriti. Grande Mou, zainatice se on sad i mora uzeti jednu LS sa Realom.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Mrsko mi je da priznam ali kad se sve sabere Bayern je zasluzio prolaz i cestitke svim navijacima ovde na forumu

                              -Ne znam da li sam imao prilike da komentarisem Pepea ali on je defitivno covek koji ima Daunov sindrom. Sto se mene tice odavno on meni ne bi bio u Realu...Pored nebrojeno odvratnih poteza u karijeri sinoc pravi mnogo glup penal kad je Real imao 2-0 i mogao da prelomi mec... Gomez onu loptu ne bi mogao da stigne pa sve da je Jao Ming. I jos nesto: Pepe ima majmunsku facu i 1 majmun ne treba da igra za kraljevski klub
                              -Kaka je verovatno mnogo dobar covek i lik ali je na terenu bleda senka onakvog umetnika kakav je nekad bio...Taj je umeo da naslaze 3 igraca a da se ne zadise...Povreda je ocigledno ostavila traga na njemu...Gotivim ga ali je definitivno postao veliko razocaranje.
                              Za kraj: Svim silama i svim srcem sa Celsi u finalu oni momci stvarno zasluzuju da osvoje...i Di Mateo a i Roman kojem je LS opsesija i neostvarena zelja odavno<3
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Pa realno, Torres je bio stvoren za te fore, placen 50-60 miliona a ne ume da ubode prazan gol a igra napadaca, to i jeste za smejanje. Donekle se za sve iskupio golom protiv Barse. A promasiti penal se moze desiti svakome, bilo da ti promasis tako sto ti golman odbrani, loptu posaljes u zvezde, malo preko precke ili pored stativa na kraju je epitet isti, nisi dao gol. Zato kazem da je debilno ali razumem svakako, kome je smesno neka se smeje ja nemam nista protiv.
                                Mogla si pretpostaviti da ce biti prozivki. Nista cudno. Dosad sam vidio tonu prozivki za tonu igraca, potpuno normalno. Svi ga prozivaju jer se samo pricalo o Realu i Barcelonu a Bayern i Chelsea su bili zanemareni. Normalno da ce prozivati igrace iz najjacih klubova, a ne tamo neke pacenike iz iranske lige. Ali nebitno. Moglo je biti gore, da je u finalu ovako osutao.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X