Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je murinjo ranije krenuo sa onakvom igrom kao u produzecima dao bi gol i resio stvar, mora da nisu vezbali penale a i onaj nojer je strasan golman

    Comment


    • Znala sam da ce Ramos promasiti, znala sam, zaleteo se kao da ce da poleti, e pa lopta mu je bas poletela. Ne mogu da verujem, i sto je on morao taj da sutira, zastoooo? Ronaldov promasaj ne mogu uzeti za zlo, ipak je covek dao dva gola, nema tu sta. Ali Kakin ulazak se pokazao kao potpuni promasaj, jos i ovaj penal.... Strasno, strasno, ne mogu da verujem a ni da se smirim
      One and only - Rafael Nadal

      Dream it, and then make it happen!

      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

      Comment


      • Svaka čast Bayernu, zasluženo su u finalu !!!!!!!!!

        Tragičar večeri Mourinho, toliko za večeras ;)

        Comment


        • Steta za poraz, ali jbg sta je tu je..Ne zna Real sa Nemcima i to ti je. Sta da se radi, sledece sezone mozda bude bolje, ko ce ga znati.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Bajern u finalu igra bez Gustava, Alabe i badstubera, imace puno problema u kom sastavu izaci, jer su preostala dva stopera povredjena, bilo bi previse rizicno, Di Mateo treba pazljivo da prostudira kako je Klop zatvarao Robena i Riberija, to ce biti kljuc.
            Kako se utakmica priblizavala kraju i kako su fudbaleri bajerna krenuli da dobiju zute kartone prizeljkivao sam njih vise u finalu nego Real.

            Ako nista drguo, Real i barsa ce da se bore za trece mesto.

            Comment


            • Meni je neshvatljivo da Higuain nije sutao a recimo Ramos jeste , ne znam na osnovu cega se Murinjo vodio ali pogresio je kod izvodjaca
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kaka bas razocarao. Nek se vrati u Brazil... Mogao je Real bolje u drugom poluvremenu.
                Nista, ostaje titula u Primeri, pa sledece godine u finale i po titulu

                Comment


                • Nojer ih je totalno dekoncentrisao i poremetio svojim ritualom pre izvodjenja penala, gol Bajerna za 2-1 u nemackoj je odlucio

                  Comment


                  • Jebem ti fudbal i ko ga izmisli i profesionalce koje primaju sedmocifrene i osmocifrene brojeve, a ne mogu da pogode okvir ili da savladaju golmana sa 11m.

                    Comment


                    • Bice koliko toliko ravnopravno... Bayern i Chelsea bez veci deo odbrane u finalu...

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ma kad ga Ronaldo omasi, nekako sam vec tad znao da ce Madridjani ispasti... Sreca prati hrabre, u ovom slucaju su to Bavarci, a i vise su pokazali u oba meca nego Real...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Od sada navijam samo za lokalni klub, nije ovo vredno zivaca.
                            Jbn penali.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Pogresno je reci da je Ronaldo omasio, vec je Neuer odlicno odbranio...

                              Comment


                              • Sergio Ramos oborio putnicki avion iznad Madrida

                                Comment

                                Working...
                                X