Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To to to to to to !

    Veliki Manuel , veliki Bavarci , tako je legende !!
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Idemooooooo bravoooo breee.... Rekao sam da bih zeleo da finale bude Celsi-Bayern iako nisam u opste verovao u to,ali mi je mnogo dragooo.. KARAJ BARSU,KARAJ REAL....
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Neverovatno...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • TO bree Bajern je bio bolji ,previse taktiziranja Murinja za ovakav profil igraca kakav ima Real ..
          GIFSoup

          Comment


          • Drago mi je sto nema vise ovih naduvanih Spanaca.
            Sad cu sa uzivanjem gledati finale,oba tima su izgubila u finalu nedavno,drago mi je sto ce neko od njih da uzme titulu.
            Last edited by Black Mamba 24; 25-04-12, 22:26.
            sigpic

            Comment


            • nume real - nume barselona

              Comment


              • el clasico......al mozda dogodine!!!!!
                sigpic

                Comment


                • Bravo, bravo! Sasvim zaslužen prolaz Bayerna, zaslužili su ga za ovih 180 minuta odlične i hrabre igre protiv Reala. Očekujem od Bayerna i da uzme titulu prvaka Evrope, igraju na svom stadiona, iako je sve moguće što je mnogo puta do sada dokazano. Zbog ovoga se fudbal voli...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Uh... Bolje Bajern igrao na oba jbg, nije se Real nesto pokazao. Kroz celu LS sam se plasio Bajerna i na kraju se desilo...

                    Nista, i Bajern i Celsi mi spadaju medju draze ekipe, vise bih voleo Celsi da uzme jer nikada nisu do sada. A dobro je i to sto nece uzeti Barselona :P

                    Comment


                    • Imat cemo finale LŠ koje je malo tko ocekivao

                      Comment


                      • toliko o ligi sampiona..vidimo se naredne sezone
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Sada da cujem one analiticare i strucnjake kako spanski fudbal dominira Evropom!

                          Comment


                          • Valjda ce UEFA sada videti dalje od Reala i Barcelone.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Nista onda, u finalu se navija za Celsi.

                              Comment


                              • Eto mozda bude El klasiko ako uvedu da se igra za trece mjesto.

                                Svaka cast Neuer-u prava je macka i svaka cast Bavarcima zasluzili su ovo finale.Od 4 penala samo jedan pogodjen i to gospodin Xabi,a vidio sam tog Ronalda koji nikad ne bi fulio u odlucujucem momentu.Finale za uzivat u kojima nema prepotentnih Spanaca.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X