Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mu fali zavrsnica.Udineze je veceras objasnio kako se igra fudbal,a Toto da je doktor
    sigpic

    Comment


    • Ali neverovatno je koliko Arsenal ima igraca u svojoj ekipi koji mogu vrhunski da odigraju a opet sa druge strane da tako uniste igru i ubace ekipu u kontraritam da to nije normalno, Song je tu broj 1.

      Sto se tice Armera, on je u karijeri vise igrao beka nego krilo i gde god pogledate pise da mu je bek primarna pozicija, zato mu i fali zavrsnica.

      Krle, Vojceh konstantno napreduje, bice odlican golman. Ono sto je najbitnije je to da zna da brani 1 na 1, sto je pokazao dosta puta i prosle sezone a i sad. Ostaje raditi na komunikaciji sa odbranom, pravovremenim izletanjima i naravno, mora doci mentalna snaga sto 99% Vengerovih igraca nema.
      Last edited by Casiraghi; 16-08-11, 22:33.
      sigpic

      Comment


      • Song je tu broj 1.
        bas tako!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Ali Rosicki me oduševljava Cela igra mu se svodi na retke kratke pasove i to je to. Čovek baš malo učestvuje u igri i ništa značajno ne radi. Pa ja mislim da bih i ja mogao da odigram sasvim prosečno utakmicu za Arsenal kao Rosicki

          Po meni mora tu neki mnogo pokretljiviji igrač. Trebalo bi Čeh da leti na klupu kad se vrati Vilšir...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Rosicki trenutno igra kao Vukic u Partizanu, nista osim pasa unazad.
            sigpic

            Comment


            • Sutra igraju :

              Bayern - Zurich
              Dinamo ZG - Malmo
              Maccabi - Genk
              Odense - Villareal
              Wisla - Apoel
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ja sam oduvek smatrao Rosickog dobrim igracem. Imao je svakako losih partija u karijeri ali ipak mislim da zasluzuje mesto u Arsenalu. Povrede i neigranje u prvoj postavi ga je sjebalo.

                Comment


                • Meni je on realno trenutno prespor igrac i bas je oslabio na sutu...tu je sad tanak skroz,a prije je bio odlican
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma bio je taj igracina ali su povrede ucinile svoje, nije on za ozbiljan fudbal vise, MLS bi njemu odlicno legao da odradi dobar ugovor do kraja karijere i uz to ga tamo nece tuci kao u Evropi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Smesno koliko je Bayern los....

                      Trener im je zivi ocaj, sa ovakvim timom, covek vodi 1:0 protiv Zurich-a kod kuce.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Rezultati na poluvremenu :

                        Dinamo - Malmo - 1:1
                        Bayern - Zurich - 1:0
                        Odense - Villareal - 0:0
                        Maccabi Haifa - Genk - 2:0
                        Wisla Krakow - Apoel - 0:0

                        Dinamo otprilike ima 11:1 u sutevima ali ne znaju gol dati ... Maccabi vodi 2:0 ... Iznenadjenje u svakom slucaju , ocito je ogroman uticaj na Genk ostavilo odlazak trenera i povreda De Brujina , Svajni zabio za Bayern i to se cuva ,Villareal vodi protiv Odensea al u zutim kartonima xD... Wisla - Apoel izjednaceno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Znao sam da ce Makabi da napuni Genk...veze ti likovi sa fudbalom nemaju,izdominirali smo ih u obe tekme...Da nam igraci nisu retardi i da sudije nisu samo cekale priliku da nas skenjaju,sad bi mi gledali nas Partizan ;)

                          Comment


                          • gledam dinamo-malme.. ovaj drago cosic samo sto ne umre, kakav je to retard sunce ti kalaisano

                            Comment


                            • Genk je smanjio na 2:1....a ode Dinamo u LS...

                              Iako je to dobro za nase timove i komsije, jako lose za kvalitet LS. Mislim, ako ste gledali sinoc Udine-Arsenal, pa neka mi neko kaze da bi pre gledao Dinamo, Malmo ili sta ti ja znam nego njih, to je meni apsurd. Ali, opet kazem, dobro je za nase i timove iz Hrvatske.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Pa Dinamo ih polomi, sad za sad sutevi 21-1.
                                Moze Dinamo i do 5-1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X