Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,da Fabregas i gurnuo mu glavu u mosnice da ga zbuni,aahahahaha, kakav lik a nekada mi je bio drag kao igrac a u Barsi je dvorska luda sada
    Originally posted by Tony_G View Post
    Jebeno ne verujem da je Chelsea u finalu...
    Kakva tekma,, kakvi preokreti. Sa 10 igraca dati 2 gola na Nou Campu i vratiti se od 2-0, kakav karakter, nemam reci.
    Ramiresa sam upravo zavoleo, a do sad sam ga skoro mrzeo, kakav lob, u onakvom trenutku, naravno opet Frank legenda sa asistencijom...
    Ali Terry???????? WTF????? Kakav lik, da tako zajebe ekipu, jos bez njega u finalu. Makar nam nece nedostajati ako se budu sutirali penali...
    Messi nikad nije dao gol protiv Chelsea-ja...
    I za kraj Torres, cele sezone ga cekamo i evo, svaka cast. Inace, neko se cudio kako nije ofsajd, pa zato sto je primio loptu na svojoj polovini, a ofsajd se racuna samo kad si na protivnickoj polovini...
    Zao mi mnogo ovih igraca koji su dobili zute kartone, Bane, Meireles, jel i Ramires? Bice pretesko finale, ali posle ovakvih iznenadjenja sve je moguce...

    EDIT: Najjaci trenutak, kad je Fabregas uhvatio Lamparda za nogu, kao kad se dete hvata za caleta, kakav jebeni ljigavac...

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Sve ista fora,sve isti pokret.Zasto?Nisko teziste,ne mozes ga uvatit'
      Ronaldo je kompletniji igrac i obojica ce kad zavrse karijeru biti oni zbog kojih se gledao fudbal ali najbolji svih vremena?E za tu titulu je potrebno da budes lucidniji,da vuces svoje igrace u najvaznijih utakmicama,da oni izgledaju bolji pored tebe.A sto se mene tice pored jednoga svi izgledaju bolje,Cavija.A niko ga ne jebe ni jedan posto,samo Mesi pa Mesi
      E pa ja Xavia postujem neizmerno, Deco-a sam postovao, sto je bio play, ratnik, dribler, suter... sve upakovano. Verovatno najdrazi igraci od kad gledam Barsu su ta dvojca. Dok je na primer Rivaldo bio nesto posebno.

      Comment


      • Chelsea vs Barsa Champions League.jpg

        Morao sam i ovo postavit jbg

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          E pa ja Xavia postujem neizmerno, Deco-a sam postovao, sto je bio play, ratnik, dribler, suter... sve upakovano. Verovatno najdrazi igraci od kad gledam Barsu su ta dvojca. Dok je na primer Rivaldo bio nesto posebno.
          Ma sta je bio?
          Imao samu lijevu,vukao je tu Barsu ali znas li ko ju je po meni najvise vukao?Koku,samo siroma' golman nije bio.Neka sto je vukao Barsu no zamalo i sa PSVom ne osvoji LS.Znas sta je meni Cavi za Rivalda,izmislio fudbal!
          sigpic

          Comment


          • Treba biti realan,ono jeste bio cist crveni.Taj Teri je vec vise puta pokazao i u premier ligi da ima ozbiljnih psihickih problema.Lik me vec duze vreme jako nervira.Najvise,uz Pepea iz Reala
            Sto se penala tice nisam siguran da li je postojao ali ne znaci da ako je Celzi bio ostecen i pokraden ranije od strane Barselone sada mogu da rade sta hoce.Po meni je sudija bio odlican.
            U svakom slucaju ,najbitnije je da je Celzi prosao.Sve se vraca,sve se placa...

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              E pa ja Xavia postujem neizmerno, Deco-a sam postovao, sto je bio play, ratnik, dribler, suter... sve upakovano. Verovatno najdrazi igraci od kad gledam Barsu su ta dvojca. Dok je na primer Rivaldo bio nesto posebno.
              Hvala ti za ovo za Rivalda u srce si me dirnuo to mi je naravno idol za sva vremena .
              GIFSoup

              Comment


              • Jel ima negde snimak Barselonine klupe i Gvardiole kod promasenog penala, neka stavi neko ako moze hocu jos malo da uzivam pre spavanja

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  [ATTACH=CONFIG]5089[/ATTACH]

                  Morao sam i ovo postavit jbg
                  Sto nisi postavio neku sliku o crvenim kartonima i penalima? Sto to nisi postavio? Nikad pigmej nece da bude igrac bez Cavija ko sto ni sad nije prdnuo u vaznim utakmicama cele sezone jer najveci majstor u Barsi nije 100% spreman.

                  Comment


                  • Mene samo zanima kako to da kada je sumljiv faul ili penal za Barsu onda se pojavi samo jednom usporen snimak...
                    Mnogo mi je drago sto "Savrseni" sada placu.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Svaka cast Xavi-u mada meni nije ni Iniesta nista losiji igrac od njega,svaka cast Ronaldu,ali onakav kao Messi se radja jednom u 50 godina i nije bez razloga tri godine zaredom najbolj igrac svijeta.Igrac koji se ne moze zaustaviti ni prekrsajem samo se ponadat da ce imati los dan sto se desava rijetko jako rijetko.Naravno da ga Xavi i Iniesta cine jos vecim i zato u Argentini nije toliko dobar ali bez dvojbe najbolji igrac svijeta trenutno i bit ce to jos zadugo.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Sto nisi postavio neku sliku o crvenim kartonima i penalima? Sto to nisi postavio? Nikad pigmej nece da bude igrac bez Cavija ko sto ni sad nije prdnuo u vaznim utakmicama cele sezone jer najveci majstor u Barsi nije 100% spreman.
                        Ma postavio sliku jer mi je komicna, jaka karikatura. Mojne sekiranja... realno Drogba mi najaci na slici

                        @Vladane

                        Deco je bio jedan od najkompletnijih igraca od veznjaka u ono vreme i on je bio desnjak a igra je levom bez problema. Nemoj samo da mi blatis Rivalda. On kad je resavao meceve, davao po tri gola Milanu, Bayernu, makazicama pobedio Manchu na Camp Nou, tad Xavi nije ni debitovao. Plus igraju na razlicitim pozicijama... Rivaldo je institucija

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Mene samo zanima kako to da kada je sumljiv faul ili penal za Barsu onda se pojavi samo jednom usporen snimak...
                          Mnogo mi je drago sto "Savrseni" sada placu.
                          Ovo je prosto neverovatno isto sam tako pomislio.

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Svaka cast Xavi-u mada meni nije ni Iniesta nista losiji igrac od njega,svaka cast Ronaldu,ali onakav kao Messi se radja jednom u 50 godina i nije bez razloga tri godine zaredom najbolj igrac svijeta.Igrac koji se ne moze zaustaviti ni prekrsajem samo se ponadat da ce imati los dan sto se desava rijetko jako rijetko.Naravno da ga Xavi i Iniesta cine jos vecim i zato u Argentini nije toliko dobar ali bez dvojbe najbolji igrac svijeta trenutno i bit ce to jos zadugo.
                            Ronaldo je bolji fudbaler po meni, mnogo kompletniji i sto je najbitnije dokazao dominaciju u dve lige. Dok se pigmej ne mrdne iz Katalonije od mnogih ne samo od mene ce dobiti debeo veliki minus koji u svakoj raspravi ce iskociti i prevagnuti na stranu protivnika.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ma postavio sliku jer mi je komicna, jaka karikatura. Mojne sekiranja... realno Drogba mi najaci na slici

                              @Vladane

                              Deco je bio jedan od najkompletnijih igraca od veznjaka u ono vreme i on je bio desnjak a igra je levom bez problema. Nemoj samo da mi blatis Rivalda. On kad je resavao meceve, davao po tri gola Milanu, Bayernu, makazicama pobedio Manchu na Camp Nou, tad Xavi nije ni debitovao. Plus igraju na razlicitim pozicijama... Rivaldo je institucija
                              Nemam ja sta da ga pljujem,ali su ga tada porediili sa Zidanom,a Zidan je trajao jos 5 godina,a njega nidje nije bilo,kao i vecina Brazilaca,ta zvijezda koja sija par godina i to je to.Pa onda Ronaldinjo sa Zizuom,mijenjali se Brazilci,a tajo ostajao i objasnjavao
                              Figo mi isto nikad nije bio sad neko ko moze da se racuna u najbolje ikad,a masu se pricalo o njemu,imao je stvarno na pocetku karijere ludilo dribling u trku ali isto prilicno limitiran iak oje on trajao godinama na visokom nivou,kao i Rivaldo,ustvari POrtugalac mnogo vise od Brazilca.
                              Zubo i Zizu,od kad pratim fudbal treceg nema
                              sigpic

                              Comment


                              • Fernando Torres
                                Malo sam pripit pa ne bih da odvalim neku glupost, al srce mi je puno,karaj smetlareeee!!!
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X