Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Hvala lepo, dovidjenja
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post


      Hvala lepo, dovidjenja
      To je Mesi bez steroida i hormona rasta
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Izgleda da onaj ko ne navija za Barsu,taj je mrzi
        Nikog na svetu ne mogu da mrzim samo njih...kao instituciju...to je visa sila...Niko me tome nije ucio ili me neko podgovarao...jednostavno dok sam ih gledao od malih nogu utroba mi se prevrtala to je nesto neobjasnjivo nemam reci da ti opisem. Mozda neko pomisli da sam bolestan ali tako je.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Nino ispostovan, bilo je i vreme !

          Al Ramires, onaj lob za igraca koji je masio sve i svasta,ono ne moze ni mesi ! RAMI MAJSTORE

          Comment


          • Над силом сила је правда.





            cтape cpпcкe народнe мудрости шалe поcкoчице и доcкoчице итaкoтo
            y нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
            вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
            aи зa жeнe иcтo
            тутa бугapин

            Comment


            • Jao Torresa kralja. Mislim ono, da mi je neko rekao da ce on zabiti gol Barci na Camp Nou nebi povjerovao Na kraju mi je zao Barce, jbg, nekad se i izgubiti mora. Dok s druge strane isto mi je drago i zbog Di Mattea koji odjednom moze da osvoji 2 trofeja, tj na korak od njih je a u ligi isto pravi dobar posao za razliku od AVBa.

              Comment


              • Fanta ja cu tebe da odrobijam
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ja jos uvek ne verujem da je covek tako lako to ucinio i da se odlucio na tako nesto, svaka mu cast i hrabrost i umece
                  Originally posted by Drogba View Post
                  Nino ispostovan, bilo je i vreme !

                  Al Ramires, onaj lob za igraca koji je masio sve i svasta,ono ne moze ni mesi ! RAMI MAJSTORE

                  Comment




                  • Šta mislite ovu na avatar? :P
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • BREAKING: Cesc Fábregas seals transfer to Chelsea. "Fuck Barcelona, Maybe I will actually play a full 90 minutes here."



                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Samo da kazem nesto, sto me jako iznenadjuje. Messi je veceras bio ocajan, promasio penal, a niko ne kaze vidi, ovo najbolji igrac sveta?!?! Da je recimo Ronaldo veceras bio na mestu Messi-a, bile bi poruke, tipa, Ronaldo ne moze da se pomene u istoj recenici sa Leo-m.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • ,,UEFA hoće da poništi gol Torresa, nije dao pokazivač smera/žmigavac kad je prolazio pored Valdesa.'' ja umirem od smeha
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Samo da kazem nesto, sto me jako iznenadjuje. Messi je veceras bio ocajan, promasio penal, a niko ne kaze vidi, ovo najbolji igrac sveta?!?! Da je recimo Ronaldo veceras bio na mestu Messi-a, bile bi poruke, tipa, Ronaldo ne moze da se pomene u istoj recenici sa Leo-m.
                            Bilo bi price o pojavi zvanoj choke. Kako ne zna da igra velike utakmice. I sl.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              ,,UEFA hoće da poništi gol Torresa, nije dao pokazivač smera/žmigavac kad je prolazio pored Valdesa.'' ja umirem od smeha
                              Prati ovo.

                              Nagradna igra: Ko nađe Katalonca na chatu dobije skuter!
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post


                                Šta mislite ovu na avatar? :P
                                Ova ce da bude na potpisu makar do sutra uvece to jest vec sam spremio drugu maltene ista kao ova...
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X