Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Jebem mu mater, iskreno mislio sam da ce NANDO da OMASI Ni sam ne znam kako ga uvalja !
    Drogba zajebi sad sa Drogbom iako je car najveci trpaj bre u avatar Toresa jel si blesav da ne ispostujes bacanje Valdesa na zemlju onako hladnokrvnu zavrsnicu... Ja da sam na Fernandovom mestu isao bih do linije gola i zakucao je punom iz sve snage jos bih pitao ,,jel mislite da cu da omasim'' hahahahhahah
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by AleksandarD View Post
      Ako si svaka cast za komentar, mozda jeste vulgaran malo al tako je!

      Izvinjavam se na vulgarnosti zaista, nije mi bila namera da prekrsim neko pravilo foruma ako sam to uradila onim postom.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • A Teri je cuo da je Sakira u blizini,pa je morao da pozuri

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          U jbt, dosta igraca im je suspendovano.
          Ramos, Alonso, Pipita i Coentrao su kod Reala...Udju Benzema, Kaka, Marcelo i Albiol za finale.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kad nema Cavija nema ni Barselone,valjda vam je sad to jasno!Tek ce da budu u problemu posto je penzija blizu.
            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Sklonis Cavija i za 20% su slabiji. Razume sistem bolje od Gvardiole.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ovako se nisam radovao jos od kada je Junajted osvojio LS! Apsolutno zasluzeno!!Svaka cast Di Mateu i ekipi!!Ostao sam bez glasa
              Vala su zasluzili da osvoje!
              +1

              Dace bog da se i tako 30-og aprila radujem!

              Comment


              • Celsi osvjetlao obraz PL ove godine,milo mi je i zbog toga.A volio bi da uzmu titulu,zasluzili stvarno,zasluzile su ove igracine da uzmu ovaj trofej.No Drogbi se bas ne da,kako LS tako ni sa Obalom
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Izvinjavam se na vulgarnosti zaista, nije mi bila namera da prekrsim neko pravilo foruma ako sam to uradila onim postom.
                  Ja bih trebao u zatvor da odem do sad... Ne znam kako su me istrpeli...Doduse nikad nikoga nisam vredjao i psovao bez obzira da li je u pitanju clan ili neki klub samo Barselonu ali oni ne spadaju u te kategorije (clan foruma ili klub)
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Veceras mnogo toga dozvoljeno
                    Originally posted by Sara View Post
                    Izvinjavam se na vulgarnosti zaista, nije mi bila namera da prekrsim neko pravilo foruma ako sam to uradila onim postom.
                    Ajmo svi avatar do sutra uvece!!

                    Comment


                    • Izgleda da onaj ko ne navija za Barsu,taj je mrzi

                      Comment



                      • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • John Terry got sent off on purpose. He heard Gerard Pique is still in the ground and Shakira is at home alone.- umirem ovim odvalama sa twittera
                          One and only - Rafael Nadal

                          Dream it, and then make it happen!

                          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                          Comment


                          • Бој не бије свијетло оружје, већ бој бије куpблa oд ФAП –a.






                            cтape cpпcкe народнe мудрости шалe поcкoчице и доcкoчице итaкoтo
                            y нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
                            вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
                            aи зa жeнe иcтo
                            тутa бугapин

                            Comment


                            • Originally posted by AleksandarD View Post
                              Veceras mnogo toga dozvoljeno

                              Ajmo svi avatar do sutra uvece!!
                              Ili ovaj moj avatar evo link url :
                              http://images.football365.com/12/03/...ss_2730818.jpg
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Bravo forumasi, bravo ljepote moje, oko srca mi je toplo kad vas vidim sa tim avatarima!
                                Ja bih ih sada promijenio 1000, ali ne smijem, ovaj je magican, mora da ostane!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X