Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, evo vam novi avatar.



    Neprocenjivo, zar ne?

    Comment


    • Bravoooo Celziii... bravooooo kraljeviiii.... KARAJ BARSU....
      Sutra da Bayern izbaci Real(sto mislim da je tesko)..

      Idemooo Celsi do titule...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Barca fall to pieces, as they realise that they're on the pitch while JT's in the stands with their wives.- hahahhahah
        One and only - Rafael Nadal

        Dream it, and then make it happen!

        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Ljudi, evo vam novi avatar.



          Neprocenjivo, zar ne?
          Svi ovaj avatar ajde ajde
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Sutra Bayern prolazi
            Pu, pu, nemoj da se tako salis.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • HE SCORES WHEN HE WANTS !!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Oni su najveci gubitnici ove sezone UEFALONA , a ja sam najsretniji covjek na svijetu hvala Real Madrid & Chelsea.

                A da budem iskren sutra mi i nije toliko bitno ko ce biti u finalu (Real ili Bayern) , najbitnije mi je bilo da neko UEFALONU izbaci a to je uradio Dr. Di Matteo

                Comment


                • evo ja sam stavio novi Avatar kako mi stoji ajmo ostali ...
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Originally posted by miki7878 View Post
                    Sve cestitke Celziju!!! Svaka cast igracima na neverovatnoj borbenosti!! Iako to neodgovara mom totenhemu, danas sam ipak svim srcem bio uz Celzi!
                    Iznenadio si me ovim komentarom. Bravo majstore!

                    Inace, Drogba je naceo sampanjac u svlacionici a Iniesta, Busquets i drustvo se jos dodaju na centru.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Samo da ne gledam vise onaj Barsin proliv fudbal i ona dodavanja, 2 suta sa distance imali i hteli da pobede??

                      Comment


                      • HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA 283

                        Comment


                        • Sad ce Jose da prica za Al Jazeera-u, to mora da se vidi.

                          http://www.sportlemon.tv/v-4/0/4/v-400482.html
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA 283

                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Pu, pu, nemoj da se tako salis.

                              Pa jbg da bude zanimljivije finale, jer ako prodje Real onda ce rasklopiti Chelsea u Minhenu. Ovi bez Terija i Meirelesa tesko da ce moci sta protiv Mourinha i kompanije. Nije mu to Pep Guardiola kome igra glupi Cuenca umesto Tella i koji ne zna da igra drugacije nego samo da se dobacuju do besvesti.

                              Comment


                              • Maricu bravo za sliku podrzavam ideju da svi koji veceras nisu bili uz Barselonu stave ovo
                                HE SCORES WHEN HE WANTS ja sam u transu kad je primio loptu prvo ne verujem da nije ofsajd gledam u TV sta se desava nista ne kapiram onda dodjem u realnost gledam scenu kako zaobilazi Valdesa daje gol i smeska se a ja svim silama u orman
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X