Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj vidi penal hahahahah
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • i bio je, ja bas gledam, sta turcin ceka, sto odma ne pokazuje
      messi je cava

      Comment


      • PRAVDA!!!!!!!!
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Koga sutra budem video u gradu sa Barsinim dresom prebicu ga najgore, ako je jaci od mene onda motkom, stanglom, flasom nema veze naci cu nesto.

          Comment


          • HAHAHAH bravoooo Messi za penal...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Precka Sta jos treba da se desi pa da ovi prodju sunce li im pokvareno , a sudija , pa ja za ovog nikad nisam cuo a pazi mu face , brate mili on da sudi SF LS , pa bolje da su mazic ili grujic sudili
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • kakav penal ovo je sramota, al bice ih jos verovatno ako barsa ne da gol

                Comment


                • Dobro za tekmu što je promašio penal.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Pa po onoj slici moraju jos 3 crvena da padnu i 1 penal i pravda ce biti zadovoljena
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mars bre, lopovi jedni! Kisa ce poceti da pada i svirace se penal za ove, zao mi napisati..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sada neka samo trose vreme, neka se valjaju posle svakog faula...

                        Comment


                        • Penal broj 1-promasen
                          Morace penal broj 2 i penal broj 3 da odrade posao
                          sigpic

                          Comment


                          • hihihi vidi sta je ovde fenova celskija... sad cu bas za inat da navijam za farsu

                            Comment


                            • Nisam dobro video, al sve mi se cini da onde nije bilo kontakta. Odglumeo Fabregas epski... pravda ipak zadovoljena promasajem Messia.

                              Comment


                              • nekako ce dati barsa jos dva tri do kraja ako nista sudija ce uleteti i zabiti gol

                                Comment

                                Working...
                                X