Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Četvrtak 25.08.2011
    21:00 Kvalifikacije Lige Evrope: Tottenham – Hearts DIREKTNO

    SK
    sigpic

    Comment


    • Ladno tu utakmicu prenosi i eurosport 2.
      Al kad bolje razmislim, ko ce to gledati kada u to vreme igraju Partizan i Zvezda.

      Comment


      • Meni bi cudno sto vidjoh da SK prenosi,a sad jos i ES2 svasta

        Udineze ostao bez Zapate,Inlera,Sanceza,a nema ni Floresa ni Domicija,Arsenal ostao bez Fabregasa i najverovatnije ce i bez Nasrija,a nema ni Van Persija,Vilsira,Dijabija.
        sigpic

        Comment


        • Steta za utakmicu Arsenal - Udineze sto su obe ekipe poprilicno oslabljene, ali nadam se pobjedi Arsenala. ;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • U kost odmah, Theo Walcott!!!!

            Rubin vodi protiv Lyon-a u gostima.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • TEOO !!!
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odlicno, sad nek stanu do poluvremena pa nek posle pune, treba mi dupla pobeda.
                sigpic

                Comment


                • Ma los je Udinese,nemaju igrace(prodani) i par povredjeni.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Komentator ladno priča "Čamak"
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Komentator ladno priča "Čamak"


                      To sam i ja sada cuo, Aca Stojanovic komentarise. Mislim da je sve jasno.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Odlicno, sad nek stanu do poluvremena pa nek posle pune, treba mi dupla pobeda.
                        Sad Di Natale pogodi precku.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Volio bih i cini mi se da ce Arsenal proci-bolji su,kaze kod nas komentator kad je Arsenal dao go,neka je da se odmah zna ko je stariji...

                          Samo je i ovaj Di Natale igracina
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kakav šut Di Natalea jebem ti ...
                            Sviđa mi se ovaj pas u prostor i kako Walcott i Gervinho menjaju pozicije prosto super ne mogu da se uhvate još kad bi ovaj bilmez Šamak ispratio akciju ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kakva prilika za Udineze...uff!

                              Odlicna utakmica!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kako trci ovaj crnac,nemam pojma kako se zove,steta sto ga nije stavio,bio bi mocan gol.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X