Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post

    Jeste zvucno Arsenal-Udineze ali ne vjerujem da Arsenal tu imati previse problema.Mnogo vatre ocekujem u mecevima Rubin-Lion i Benfika-Tvente,ocekujem da Rubin i Tvente prodju dalje
    Razmisljamo isto i trebalo bi RTS jedan od ta dva meca da prenosi.

    Comment


    • Ja sam ipak za Arsenal-Udineze

      Comment


      • dinamooooo mora proci sad ili nikad

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Ja sam ipak za Arsenal-Udineze
          I ja.Ako hocemo da gledamo atraktivan fudbal.

          Comment


          • Prognza za meceve koja sam upamtio za LS

            Arsenal vs Udineze - Ovo ce Arsenal lagano proci , Sanchez je otisao i odmah ce biti mnogo teze , ajde videcemo ali mislim da Arsenal lagano prolazi
            Lyon vs Rubin - Lyon mi je favorit jer je ipak to ime i ne verujem da ce to oni tako lako prokockati , Rubin je jako dobar ali mislim da je Lyon bolji
            Bayern vs Zurich - Bayern je imao srece , Svajcarci su dobra ekipa ali sve sem lakog prolaza Bavaraca biti ce iznenadjenje
            Twente vs Benfica - Mogao bi Twente da dobije kuci sa 10 20 ali u Portugalu mislim da ce Benfica sigurno da dobije , tako da ipak mislim da Benfica prolazi
            Odense vs Villareal - Kao i za Bayern , vrlo lagan mec i Villareal skoro sigurno prolazi

            Dinamo vs Malmo - Dinamo ako ne pobedi sa 2 razlike na Maksimiru imat ce problema u revansu ali mislim da ako ne podcene protivnika da ce Dinamo proci
            Wisla vs Apoel - Wisla je po meni favorit jer Wisla je pokazala malo vise u ovim kvalifikacijama od Kiprana i verovtno ce izboriti prolaz u Ligu Sampiona
            Maccabi vs Genk - Mnogo vise sanse ima Genk i po respectu tima i po igri i za Maccabi ce biti Kup Uefa plafon
            Kopenhagen vs Plzen - Derbi ne sampionskog patha i po meni ako Plzen izvuce rezultat aktivan za revans mogli bi proci
            Bate Borisov vs Sturm - Sturm dugo nije igrao Ligu Sampiona i ovo je velika prilika , BATE je favorit ali mislim da bi Sturm mogao do iznenadnjenja
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • ali Shamrok kako su srecni ejjjj..Shamrok!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                ali Shamrok kako su srecni ejjjj..Shamrok!!
                Prvo, postovi ovog tipa su potpuno nepotrebni i nemoj pisati ako nemas sta pametno da napises.

                Drugo, da smo toliko srecni izvukli bi ih umesto Genka kada smo takodje mogli ali su nam zapali ovde. A i protiv Genka nas je bas sreca sluzila.
                sigpic

                Comment


                • Drugar,znas kako...naravno da ste toliko srecno prosli da cak nije ni diskutabilno..a Genk..pa vi ste jedno 4 puta bolji od zaista prosjecne ekipe,ali niste umjeli proci...ja se izvinjam sto surovo iskreno pisem i previse transparentno,i izvini na takvoj iskrenosti;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Drugar,znas kako...naravno da ste toliko srecno prosli da cak nije ni diskutabilno..a Genk..pa vi ste jedno 4 puta bolji od zaista prosjecne ekipe,ali niste umjeli proci...ja se izvinjam sto surovo iskreno pisem i previse transparentno,i izvini na takvoj iskrenosti;)
                    Sada smo imali srece ali ti to pises kao da niko nema srece kao Partizan. Nismo imali srece sa zrebom u LS, sad smo ga imali i to ti tako ide. Mada smo klasa za Genk ali malo sudija, malo pojedinci koji mozga nemaju i to je to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Sada smo imali srece ali ti to pises kao da niko nema srece kao Partizan. Nismo imali srece sa zrebom u LS, sad smo ga imali i to ti tako ide. Mada smo klasa za Genk ali malo sudija, malo pojedinci koji mozga nemaju i to je to.
                      ne,greska..nisam to pisao u takvom tonu,nego samo konstatovao koliko ste srecno prosli,jer da je bio npr Soso,imali bi vise problema nego protiv Genka...a protiv genka vi maltene niste ni imali problema sto se tice njihove igre,nego ste vi sami bili problem..i to je sustina.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Duka , Genk je bio najteza ekipa koju smo mogli dobiti , sada smo dobili najlaksu i nemojte spamovati bezveze , ja vam zelim srecu da dobijete Ren ali kada vidim da vise od pola Delija toliko mrzi Partizan i voljeli bi da dobije sto teze i ispadne nije mi jasno , niste razmisljali da je dobro za srpski fudbal da 2 tima igraju LE a ne 1 ili niti jedan ... Navijam za Partizan i boli me briga za czy (avatar nosim jer sam izgubio okladu) ali sretno im nek prodju
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Miko,vi ste trebali da izbacite 'najtezeg protivnika sto ste mogli dobiti'...genk je samo bio jachi od ostalih potencijalnih..


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Dosta sa prepucavanjem vas dvojica!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Nisam napisao pre ali evo sada cu po meni je favorit za osvajanje Lige Sampiona ove godine Real , u jednom svom postu pre par meseci sam duboko objasnio Mourinhovu istoriju i videcete da ce ove godine sve uzeti Barsi ... A kup Uefa naravno osvaja Partizan
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Danas se igra prvih 5 meceva za ulazak u Ligu Sampiona a sastaju se :

                                Arsenal - Udinese
                                BATE Borisov - Sturm Graz
                                Copenhagen - Viktoria Plzen
                                Twente - Benfica
                                Lyon - Rubin Kazan

                                Moja predvidjanja cu da ce Arsenal vrlo lako dobiti Udinese sa 1-0 ili 2-0 i lako se plasirati u Ligu Sampiona. Bate i Sturm su tu negde, navijat cu za Sturm da prodje , nisu mnogo dugo igrali a ne podnosim BATE tako da 1-1 bi bio super rezultat. Copenhagen ce ispasti od Plzen , na nekim forumima su mi rekli da sam lud sto to stalno prognoziram ali videcete, Plzen ima strasan ukomponovan tim i to je pravi Ceski fudbal. Twente i Benfica isto tu negde, iako mislim da ce Benfica izvuci povoljan rezultat i u revansu proci. Lyon bi trebao lako protiv Kazana iako ce biti daleko od toga da ce biti lako
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X