Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj sto volim, joj sto lepo, svaki put ovako da izgubite sa 1000 sansi, svaki put!


    Originally posted by Fanta View Post
    MIA SAN MIA ! BAYERN !
    Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

    Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.
    Originally posted by Fanta View Post
    Bravo Chelsea, idemo!! Izdrzite jos malo.
    voimja oca

    Comment


    • IMA BOGA IMA PRAVDE........................ ipak ima Neko veći i od uefalone i od kriminalne uefe ;)

      ćao ćao vozdrica

      Comment


      • Fanta double face

        Sudjeno je bilo da dobije večeras Čelsi, kad se pogleda šta je sve promašila Barsa...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Iako je zasluzila Barsa neresen rezultat, neka ovako... Drago mi je da je bas Buskets promasio ono na kraju!

          Neka izdrzi Celzi u revansu! Ako prodju u finale navijacu za njih jer je ova generacija zasluzila trofej LS!

          Comment


          • А у реваншу бункер,само да се судије не умешају...

            Comment


            • Joj sto je toplo oko srca, uf uf!

              Maksmalno disciplinovano, pozrtvovano, odgovorno, sve ono sto sam htio vidjeti. Cole briljirao, strasna partija! Terry sa slomljenim rebrom i Cahill su odradili onoliko koliko se moze odraditi protiv Messija.

              Robbie is our miracle!

              Sto rece moj stari za Barcelonu: Morali su razmijeniti 3000 pasova u citavom 2. poluvremenu da bi pogodili jednu stativu.

              Imali smo srece, ali mora i ona nas pogledati. Joj sto je lijepo, auuuu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Fanta, svaka ti cast.

                Idemo Chelsea, jedan sut, jedan gol, kako je to lepo. Stative, precke, lopte izbacene sa gol linije, promaseni ziceri. Cestitke svim navijacima Chelsea-ja! Ima jos dosta da se radi do finala.

                Comment


                • Шта би? патуљци изгубише....

                  Last edited by Žika; 18-04-12, 22:07.
                  sigpic

                  Comment


                  • AAAAAAAAAAAAAAAAAaa!!!!!!!!!!!!!!
                    Bravo majstori!!!!!!!!!!

                    Uhvati ja keca, dobi 50 e! Uuuuuu
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment




                    • Citavih 24 sata vas trolam

                      Comment


                      • Hvala majstori, raspolozen sam maksimalno.
                        SAMO NAPRED, IZBACITE farsu !!!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Sve se vraca,taman ovih 5-6 stopostotnih za onih 5-6 penala prije tri godine

                          Originally posted by Fanta View Post


                          Citavih 24 sata vas trolam
                          Xaxaxaxaxaxaxa svaka cast.Znao sam.Objasnio si.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kejhil i Ceh izdominirali u odbrani veceras
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Deri bre!!!!!
                              Objasnili su kako se igra odbrana protiv Barselone,briljantno.Kol je odigrao fantasticno,bez greske.Kakva borba,veliko srce Celsija veceras,fantasticno.Kejhil je bio slab u prvom poluvremenu,ali se u drugom totalno ispravio.Odigrao je odlicno,blokirao je sve udarce ka golu.Teri kao po obicaju fenomenalan,Ceh,Drogba takodje,svi.Svaka cast momci!!!
                              Meireles je perfektno zatvorio Mesija.Nije se cuo Argentinac,nije nista uradio na terenu.Svaka cast Raule !

                              Comment


                              • U revansu samo na kontre i iz prekida! Cudi me da danas nisu pokusali da izvuku vise kornera...

                                Comment

                                Working...
                                X