Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alianz arena ljudi.... kakvo crno gazenje Bajerna...

    Comment


    • Bog je veceras u zelenom dresu na terenu, mnogo zavisi od njega...u nekoj situaciji i sve.
      Originally posted by Condition23 View Post
      i to lagano...ih pa nije ni Bog blesav pa da zazmuri za ono iz 2009.
      Kada smo vec kod tih zelenih ko sudi veceras, iz koje su lige sudije?
      Last edited by AleksandarD; 18-04-12, 14:32.

      Comment


      • Sude Svabe, ne valja nikako.Nemci imaju najgore sudije kada se pogledaju sve lige petice.
        Feliks Brih je sklon tome da dodeli 5+ kartona kada se igra tvrda utakmica, tako ocekujem da ce biti i veceras.Poneki put da crveni.

        Comment


        • Originally posted by AleksandarD View Post
          Bog je veceras u zelenom dresu na terenu, mnogo zavisi od njega...u nekoj situaciji i sve.

          Kada smo vec kod tih zelenih ko sudi veceras, iz koje su lige sudije?
          Rekao ti je sve Maric alfa i omega ;)
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Rekao ti je sve Maric alfa i omega ;)
            Maric je Alfa i Romeo

            Njemci su lose sudije inace,uvijek s njima neki problemi,imali su nekada Dr. Markus-a Merk-a
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jel istina da je sudiji zena Katalonka?
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ma daj tata Mumi , kakve to veze ima ? Oces rec da ce on sad zbog toga da navlaci za Barsu ! On bi i bez toga navlacio !

                Ali zasto ja imam osecaj da ce da nam svira 2 penala i gol iz ofsajda za nas ?

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Ma daj tata Mumi , kakve to veze ima ? Oces rec da ce on sad zbog toga da navlaci za Barsu ! On bi i bez toga navlacio !

                  Ali zasto ja imam osecaj da ce da nam svira 2 penala i gol iz ofsajda za nas ?
                  Pokopace nas tvoji osjecaji jbt

                  Pa zar nam nije Njemac sudio revans protiv Napolija? Dobar je bio.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ma onako samo kazem... Vjerujem da ce Brych suditi majstorski.

                    De Drogba mani se corava posla.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Veceras pada 7-8 zutih i makar jedan crveni Nesto me stra' da Brih ne bude previse lak na obarcu kada ovi iz Barse budu padali po terenu...

                      Comment


                      • Jooj, ako nas pokradu nocas, ako se desi neka nepravda bilo koje vrste, zelja mi je da Drogba i drustvo prebiju ove cackalice. Nek zaborave na posledice, samo nek ih prebiju, i ja zadovoljan.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Da Bog da umro i sudija i svi igraci Barselone ako opet bude neka providna kradja...
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Da Bog da umro i sudija i svi igraci Barselone ako opet bude neka providna kradja...
                            Sad pretjerasmo jbt
                            Ali da su zasluzili, jesu!
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Zalosno ali istinito.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Zalosno ali istinito.

                                Spoiler
                                Bilo odavno

                                Comment

                                Working...
                                X