Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja vas nikako ne razumijem. Ja sam veliki navijac Uniteda, to ste valjda do sad skontali. Kada dodju ovako vazne utakmice a da ne igra United, normalna stvar je da imam nekog favorita za koga cu navijati. Navijam za Barcu cisto onako sto mi je doslo da ih veceras bodrim (if you know what I mean), a i da izgube, zaboli me.. ;)

    Neko je rekao da navijam samo za one koji pobjedjuju.. Pa eto, u svakom el classicu navijam za Real, pa nikom nista ;)

    Comment


    • haha Fanta legendo!Ti po onom 'nek pobjedi fudbal' a


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Pa realno, ja se sinoc radovao golovima i jednih i drugih. Ne navijam ni za koga od preostale cetvorke, samo barsa da ne osvoji i ja srecan
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Dobro bre, shvatili smo da ti je Real kriminalno odgirao, ne moras hiljadu postova tome da posvetis.

          Kao prvo, Real je odigrao najlosiju tekmu sezone, a imaju dobar rezultat. Na Bernabeu ce oni sanjati Ronalda. Covek je odigrao lose danas, nije ga islo, ali toliko pljuvanje je u najmanju ruku preterano. Kada je sam pobedio Atletico niko mu nista nije rekao. Ovo mu je uz tekmu protiv Valencia-e najlosija tekma, zato da nije ni blizu Messi-a je smesno. Kao drugo, Mourinho nije ispao od Bayern-a, a gol su primili samo zato sto je on hteo da se odbrani, da je Real nastavio da igra svoju igru, siguran sam da ne bi izgubili. Teska tekma ce biti na SB-u, ali opet smatram da je Real favorit za prolaz dalje. Zna Mou sta radi, pljuvanje je sada nepotrebno, treba o Realu i Ronaldu govoriti kada se dvomec zavrsi.

          lol,malo sutra je real igra najlosiju utakmicu sezone,covjece nisi uopce realan..igrali su normalnu utakmicu,po cemu su oni jucer bili losiji nego u utakmicma u primeri..NIJE TO..sve "malo jace" utakmice real nemoze da dobije,prosli su cska,apoel,dinamo i lyona..naletjeli na jedan bayern i izgubili glatko..i eto svima koji govore da je ronaldo najbolji igrac svijeta...bit ce kad rijesi koju vaznu utakmicu,bravo ronaldo hatrick sa atleticom,osasunom i getafeom,gdje je bio sinoc?? gdje je bio u el clasicu?? daj covjece nimalo nisi realan

          Comment


          • Ajed 'leba ti nemoj da me nerviras. Sta se tu smejes, gledao tri utakmice Reala i sudis tu nesto. Najlosija, ubedljivo najlosija utakmica Reala u sezoni. A, sto se tice Ronalda, on je na tri el Clasica ove sezone dao dva gola, tako da ono...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by 2012MARIN View Post
              lol,malo sutra je real igra najlosiju utakmicu sezone,covjece nisi uopce realan..igrali su normalnu utakmicu,po cemu su oni jucer bili losiji nego u utakmicma u primeri..NIJE TO..sve "malo jace" utakmice real nemoze da dobije,prosli su cska,apoel,dinamo i lyona..naletjeli na jedan bayern i izgubili glatko..i eto svima koji govore da je ronaldo najbolji igrac svijeta...bit ce kad rijesi koju vaznu utakmicu,bravo ronaldo hatrick sa atleticom,osasunom i getafeom,gdje je bio sinoc?? gdje je bio u el clasicu?? daj covjece nimalo nisi realan
              Gde je ona dreamy sad da oceni nivo pismenosti u ovom postu ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by 2012MARIN View Post
                lol,malo sutra je real igra najlosiju utakmicu sezone,covjece nisi uopce realan..igrali su normalnu utakmicu,po cemu su oni jucer bili losiji nego u utakmicma u primeri..NIJE TO..sve "malo jace" utakmice real nemoze da dobije,prosli su cska,apoel,dinamo i lyona..naletjeli na jedan bayern i izgubili glatko..i eto svima koji govore da je ronaldo najbolji igrac svijeta...bit ce kad rijesi koju vaznu utakmicu,bravo ronaldo hatrick sa atleticom,osasunom i getafeom,gdje je bio sinoc?? gdje je bio u el clasicu?? daj covjece nimalo nisi realan
                Pa Ronaldo nije Messi pa da u svakoj "tezoj" sutira 2 penala i tako odlucuje mec.

                Comment


                • Originally posted by Fanta View Post
                  Ja vas nikako ne razumijem. Ja sam veliki navijac Uniteda, to ste valjda do sad skontali. Kada dodju ovako vazne utakmice a da ne igra United, normalna stvar je da imam nekog favorita za koga cu navijati. Navijam za Barcu cisto onako sto mi je doslo da ih veceras bodrim (if you know what I mean), a i da izgube, zaboli me.. ;)

                  Neko je rekao da navijam samo za one koji pobjedjuju.. Pa eto, u svakom el classicu navijam za Real, pa nikom nista ;)
                  Pa ne znam kako ti moze doci odjednom da za njih navijas al ajd...

                  Elem, navijaj za Granadu sto se mene tice, samo nemoj mijenjati stav svako malo.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Real nije igrao lose ali je zato Bajern delova PREMOCNO,narocito u zadnjih 20 minuta.Stisli su ih najstrasnije.Bravo za Bajern,nadam se da ce izdrzati u revansu,samo da ispadnu pozeri.Veceras svim srcem uz Celzi

                    Comment


                    • Originally posted by 2012MARIN View Post
                      lol,malo sutra je real igra najlosiju utakmicu sezone,covjece nisi uopce realan..igrali su normalnu utakmicu,po cemu su oni jucer bili losiji nego u utakmicma u primeri..NIJE TO..sve "malo jace" utakmice real nemoze da dobije,prosli su cska,apoel,dinamo i lyona..naletjeli na jedan bayern i izgubili glatko..i eto svima koji govore da je ronaldo najbolji igrac svijeta...bit ce kad rijesi koju vaznu utakmicu,bravo ronaldo hatrick sa atleticom,osasunom i getafeom,gdje je bio sinoc?? gdje je bio u el clasicu?? daj covjece nimalo nisi realan
                      Ja uopste nisam video da je Real izgubio glatko...Nije Bayern uopste bio ubedljiv cak ni blizu... Slaba intervencija Ramosa kod prvog gola koji je ionako diskutabilan i verovatno se tretira kao ofsajd i drugi gol Koentrao nepotrebno uklizava Lamu, ovaj ga obilazi kao cunj i lopta za Gomeza koji je majstor za onakve situacije... Sto kaze doktor Mou a i ja delim njegovo misljenje ,,Real je izgubio zato sto je na kraju primio gol''
                      Doci ce sve na svoje mesto u revansu ne brinem se ja
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Svi kojima Barselona nije omiljeni tim i jedan jedini trebalo bi da bodre Real jer on po meni ima najvece sanse da pobedi Barselonu,ako Bajern prodje u finale a ovamo Barsa ne bih nikog da podcenim ali mislim da ce Barsa jednostavno pretrcati preko Bajena i osvojiti pehar.

                        Comment


                        • Pa Barsa će da ispadne od Čelzija.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja bih to najvise voleo duzni su im a i voleo bih finale Real - Celzi.
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Pa Barsa će da ispadne od Čelzija.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksandarD View Post
                              Svi kojima Barselona nije omiljeni tim i jedan jedini trebalo bi da bodre Real jer on po meni ima najvece sanse da pobedi Barselonu,ako Bajern prodje u finale a ovamo Barsa ne bih nikog da podcenim ali mislim da ce Barsa jednostavno pretrcati preko Bajena i osvojiti pehar.
                              nevjerujem da ce barca pregaziti bayerna na allianz areni..

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa Barsa će da ispadne od Čelzija.
                                i to lagano...ih pa nije ni Bog blesav pa da zazmuri za ono iz 2009.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X