Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat navija za tim koji pobedjuje.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      MIA SAN MIA ! BAYERN !
      Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

      Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.
      sad smo te uhfatili........ znači tako ;)

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Brat navija za tim koji pobedjuje.
        Ivica Dacic ovog foruma.
        sigpic

        Comment


        • Bolji Bayern bio tokom cele tekme i zasluzeno je dobio na kraju. Ali Real dao gol, sto im je verovatno bio i glavni cilj ako vec nisu mogli da pobede.

          Ronaldo jos jednom pokazao, kad su velike utakmice u pitanju, da je u rangu sa osrednjim napadacem iz Gruzije koji ume onako na sirovu snagau ponesto izvuci. Sve u svemu jad i beda od takozvano najkompletnijeg igraca danasnjice.

          Bolje bi bilo Bayernu da takticki se bolje spremi za Madrid u odnosu na veceras. Jer iako je veceras Real lose odigrao nije ni Bayern nesto Bog zna sta briljirao. Ocekuje se barem 3x bolja igra Realu na SB.

          Ribery bio pravi vodja veceras, ginuo za svaku loptu, udvajali su ga mada ponekad je bilo i 3 igraca Reala na njega. Obavio je lavovski posao, dok Roben se video nije tj sta god je uradio nekako je uspeo da usere.

          Comment


          • Svabo je to

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Brate,ti se definitivno moras dogovoriti sa sobom za koga navijas,nekad kazes za Real,nekad da ne volis Barcelona-u,nista mi nije jasno


              e lijepo se nasmijah sad mogu u 'aljine
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                MIA SAN MIA ! BAYERN !
                Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

                Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.
                A Mou na avataru, ti ne znas gde je levo

                Comment


                • Ja navijam za Manchester United, a ostalo kako mi dodje

                  Comment


                  • Prosjecni Bajern ipak bolji od sumornog Reala,mada onaj gol Gomeza,drugom nogom je htio da ga da ali koliko je smotan,eto pogodi ga lopta i udje toBajern nece uci u finale,jer Real ce nagaziti na svom Bernabeu,i ipak mislim da ce oni u finale,iako bi volio da Bajern moze bolje od ovog.Znaci,Real je odigrao preloshe..i kad Bajern to nije mogao iskoristiti na svojoj Areni,onda nema tu sta da se trazi u Madridu..Real losh,Bajern srecniji!

                    Gomez


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ja navijam za Manchester United, a ostalo kako mi dodje
                      Kidam se dok čitam hahaha

                      Sledeće srede u 23:00h (u slučaju prolaska Reala u finale) možemo da očekujemo post koji veliča Murinja i galaktikose...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ja navijam za Manchester United, a ostalo kako mi dodje
                        Veoma si nepredvidiva osoba to sam skontao,ne dozvoljavas da te sputavaju sabloni i da te stavljaju u odredjene koseve...postujem
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • lepo covek kaze zato je opusteniji od svih nas

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            MIA SAN MIA ! BAYERN !
                            Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

                            Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.
                            Ne vjerujem da si ovo napisao... Tebi na dusu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Barsa ce se igrati sa celzijem u 2 utakmice, da je jedna pa da ne mislim tako ali 2 tu skoro niko ne izbacuje barsu, osim murinja

                              Comment


                              • Barsu moze svaka ekipa da izbaci,ako nemaju pomoc prijatelja...

                                Comment

                                Working...
                                X