Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PA TAKO JE BREEE!!!!

    Idemo jos jedan do kraja poluvremena!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Kako je fino vidjeti konstantno smjenjivanje napada na obe strane. Utakmica puna tempa.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ne znam zasto je Mou stavio Ozila levo a Di Mariu u sredinu. Bezmudi se ne vidi a i nema ga da dodje po loptu sto Ozil uvek radi kako valja i pravi haos, tu Bajern lako osvaja lopte na sredini i zato mogu da igraju svoju standardnu odbranu. Nadam se da ce Kaka uci oko 60. minuta.

        Sto majstora levo, u sredini je trenutno u 3 najjaca na svetu.
        sigpic

        Comment


        • Presmesna greska kod gola. Dobro Real igra, uvaljace ga do kraja..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Samo Riki da udje

            Comment


            • Brate Di Maria je 4 puta prosao,jednom on lose sutao,jednom dobio loptu Benzema i lose sutao u Neuer-a,jednom bio slobodnjak za Ronaldo-a,lose sutao i jednu Ronaldo lose sutao iz igre,ne znam sta hoces da ti kazem na ovo "ne vidi se"...

              Benzema ne radi adekvatan posao,a i Ozil se petlja u 3-4 igraca stalno,Bayern-ova odbrana ima supljina ali je ne koriste igraci Real-a

              Kroos odlican na pravoj poziciji...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Sta je Ramos mislio pa nije isao na onu loptu glavom da je izbaci to samo on zna a Bavarci treba da mu zahvale. Real nekako mekan kao da je spetljan pa nije mu ovo spanska liga, mora nesto menjati ako misli da izvuce nereseno, sudija dobar

                Comment


                • Nije ovaj Ozil za velike utakmice, ubaci Rikija i Marcela i onda ih unistavamo...
                  A jos ako ste primetili, kod gola je bio ofsajd Gustava, aktivan, smetao je Ikeru...

                  Comment


                  • Mlak mi je Real...I meni bode oci to sto su Ozil i Di Maria zamenili mesta. Ozil na sredini fantastican odusevljava me i onaj pas ka Benzemi lagano nonsalantno i stvorena odlicna sansa...Umetnik.
                    Kediru ocima ne mogu da gledam...kad ga pogledam iznerviram se. Ne bi meni taj igrao ni u Realu ni u reprezentaciji.
                    Ne secam se kad je Ronaldo manje bio u igri...Mislim da je do 8.minuta jednom pipnuo loptu.
                    I jos jedna stvar: LBJ kaze da se ona situacija ne svira kao ofsajd i da je sve do sudije i da on licno to nikad ne bi svirao (ni ja ne bih)...Ja sam dosta puta video suprotno... Jos me vise kopka to sto je Gustavo bio ispred Kasiljasa.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Mlak mi je Real...I meni bode oci to sto su Ozil i Di Maria zamenili mesta. Ozil na sredini fantastican odusevljava me i onaj pas ka Benzemi lagano nonsalantno i stvorena odlicna sansa...Umetnik.
                      Kediru ocima ne mogu da gledam...kad ga pogledam iznerviram se. Ne bi meni taj igrao ni u Realu ni u reprezentaciji.
                      Ne secam se kad je Ronaldo manje bio u igri...Mislim da je do 8.minuta jednom pipnuo loptu.
                      I jos jedna stvar: LBJ kaze da se ona situacija ne svira kao ofsajd i da je sve do sudije i da on licno to nikad ne bi svirao (ni ja ne bih)...Ja sam dosta puta video suprotno... Jos me vise kopka to sto je Gustavo bio ispred Kasiljasa.
                      Po pravilima je ono Ofsajd, posto je smetao Ikeru, bio je 1m ispred njega...

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Brate Di Maria je 4 puta prosao,jednom on lose sutao,jednom dobio loptu Benzema i lose sutao u Neuer-a,jednom bio slobodnjak za Ronaldo-a,lose sutao i jednu Ronaldo lose sutao iz igre,ne znam sta hoces da ti kazem na ovo "ne vidi se"...

                        Benzema ne radi adekvatan posao,a i Ozil se petlja u 3-4 igraca stalno,Bayern-ova odbrana ima supljina ali je ne koriste igraci Real-a

                        Kroos odlican na pravoj poziciji...
                        Krije se od lopte, kad dobije bledi prodori od kojih nema koristi, 1 pravi pas i tako svaku veliku utakmicu kako u klubovima tako u reprezentaciji. Ne znam sto je rotirao njega i Ozila kad su mnogo bolji na svojim pozicijama, s tim da se Mesut i na krilu snalazi ali danas los, Svajni fenomenalno udvaja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa to ti je slobodna sudijska procena a pomocnici ne smeju nista da dizu i oni da odluce na ovako vaznim utakmicama, osim ako ne igra barsa

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Krije se od lopte, kad dobije bledi prodori od kojih nema koristi, 1 pravi pas i tako svaku veliku utakmicu kako u klubovima tako u reprezentaciji. Ne znam sto je rotirao njega i Ozila kad su mnogo bolji na svojim pozicijama, s tim da se Mesut i na krilu snalazi ali danas los, Svajni fenomenalno udvaja.
                            Nije tacno

                            Ne krije se od lopte uopste,stalno se nudi i nesto pokusava...nije on kriv sto prolazi stalno,ali Benzema se ne otkirva kako treba,bjezi na krilo, a brzi je od stopera Bayern-a,nadam se da ulazi Higuain.To sto im je zamijenio mjesta je druga stvar

                            Ramos ocajan
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • E pa ako je ofsajd onda je Real opasno ostecen.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nije tacno

                                Ne krije se od lopte uopste,stalno se nudi i nesto pokusava...nije on kriv sto prolazi stalno,ali Benzema se ne otkirva kako treba,bjezi na krilo, a brzi je od stopera Bayern-a,nadam se da ulazi Higuain.To sto im je zamijenio mjesta je druga stvar

                                Ramos ocajan
                                Previse ga volis pa ne vidis neke stvari, ne radi 10% onoga sto Ozil radi kad je u sredini. Mnogo manje se nudi od njega, mada je i Kedira kriv sto ne da loptu kad treba ali on je tek posebna prica u velikim utakmicama. Ubacio bih Kaku, Granera i Pipitu u 2. poluvremenu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X