Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koristim, zar se ne vidi

    Comment


    • Originally posted by AleksandarD View Post
      ma bezi bre ubijaju pravi fudbal,udju u protivnicki 16-ac pa vrate loptu na centar pa se dodaju i tako u idiotizam dok se svi ne smore i kad se svi umrtve oni daju loptu u prazan prostor neki brz igrac utrci jel ovi u odbrani su svi smoreni,bezvoljni i da gol, a kada ih malo rezes po nogama jer drze loptu i dave oni se celom svetu zale koljaci ubise nas nas najbolje svetske fudbalere a onaj mali argentinac prolazi sve zato sto ima metar pedeset i tako gradjenog igraca mozes jedino da oboris da bi ga zadrzao,u fudbalu treba da se uvede pravilnik da toliko niski momci ne mogu da budu fudbaleri jer nije ok prema drugim igracima,on inace ima jednu nogu,levu,normalno nema skok ni duel skok igru nema dribling nego se onako nizak jos povije pa dodje na metar visine cusne loptu i pun gas za njom,jel to driblanje, ko ne zna sta sve treba da poseduje najbolji igrac neka pogleda ronalda ali pazljivo da ga prouci, i naravno najbolji igrac na svetu je onaj koji sa razlicitim klubovima osvaja trofeje i sa reprezentacijom,daleko je on od zidana,ronalda,jednog,drugog i da ih ne nabrajam,i ti igraci to sto igraju u barseloni mogu to tako samo u barseloni, taj gvardiola neka uzme klub iz neke druge lige pa nek osvoji LS pa onda jos jedan iz druge lige osim spanske i osim barselone pa i sa njim osvoji onda moze da kaze da je jedan od boljih trenera
      Voimija oca...

      Samo mi reci brt, jel znas o cemu govoris, al iskreno ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nista Messi ne zna.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Znaci vidio sam svakakve slucajeve kad je nekome krivo, kad je neko ljubomoran na sve, ali ovo sto sam sada procitao (ovo sto je freshman boldao) je vrh vrhova, znaci ne vjerujem da neko ovo moze izjaviti

          Comment


          • Stvarno brate,jel ti to neka prvoaprilska sala sa zakasnjenjem ili ? Ni ja ne volim Mesija,ali da igra covek,igra.Trenutno je najbolji na svetu.
            Ali vrhunac,zabraniti niskim ljudima da igraju fudbal Pa vecina fudbalera su metar i zelja da porastu,ko bi onda igrao fudbal?
            Zamisli 11 Zigica u timu
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Ja bi mu zabranio da igra zbog one njegove frizure, a 3 utakmice vec igra u istim kopackama. Nedopustivo!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Bendtner View Post
                Stvarno brate,jel ti to neka prvoaprilska sala sa zakasnjenjem ili ? Ni ja ne volim Mesija,ali da igra covek,igra.Trenutno je najbolji na svetu.
                Ali vrhunac,zabraniti niskim ljudima da igraju fudbal Pa vecina fudbalera su metar i zelja da porastu,ko bi onda igrao fudbal?
                Zamisli 11 Zigica u timu
                Vecina trenera pogotovo u mladjim uzrastima prvo gleda fizicke predispozicije pa tek onda tehniku i mozak to se pretvorilo cak i u naviku pojedinih reprezentacija i klubova iako je vecina najboljih tehnicara trenutno ispod 180 cm .Rajkard je bio jedan od prvih trenera u savremenom fudbalu koji je je prvo gledao tehnicke predispozicije kad je u tim doveo Ronaldinja i promovisao Cavija,Inijestu i Mesija i time zapusio usta mesarskim trenerima
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Moze li Bajern veceras protiv Reala izvuci nereseno?

                  Comment


                  • Cak sto vise ja mislim da Bayern moze i da pobjedi veceras. Oni su na svom stadionu ubojiti a to su pokazali vise puta, kako u bundes ligi, tako i u ligi prvaka. Nadam se samo da ih onaj poraz od Dortmunda nije poremetio i da ce veceras biti skoncentrisani samo na ovo. Da bude stvar jos veca, motiv vise im je to sto je finale upravo kod njih, na njihovom stadionu, Allianz areni. Sto se tice Reala, u zadnjih par kola Primere su pokazali da mogu primiti gol od svakoga, tj tako je veci dio sezone. Evo bas sam nekidan posmatrao utakmicu protiv Atl.Madrida i nevjerovatno koliko ima prostora da se prodje po strani i priprjeti ka golu.
                    Iskreno, nadam se pobjedi Bayerna i navijam za njih.

                    Comment


                    • Dobija Real, bolji su.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Mogao bi Bajern da dobije da nisu u losoj formi, ovako, cenim da ce Real izvuci dobar rezultat na Alianz areni... Bajern je los u prvenstvu, u losoj su formi, ali mozda ekplodiraju sad u ovom mecu, nikad se ne zna.. Svakako ce biti sjajan mec...
                        Last edited by Freshman; 17-04-12, 10:44.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Dobija Real, bolji su.
                          Zanimljiv post.

                          Jel bolji uvijek dobija?
                          Last edited by Rossonero; 17-04-12, 10:56.

                          Comment


                          • Vrlo zanimljiv mec. Meni je 50-50. Bayern u LS kod kuce razbija (12 od 13 poslednjih utakmica su dobili), ustvari ne samo u LS, nego i uopsteno. Nisu u formi, izgubili su titulu u Bundesu, mozda ih to uzdrma, ali ne verujem, LS je potpuno druga stvar, mada ko zna. Sa druge strane Real ubija u odlicnoj su formi. Nikad nisu dobili Bajern u gostima, a na Nemackom tlu imaju samo jednu pobedu. Racunam da ce ih Real kod kuce urnisati.

                            Comment


                            • 60-40 za Real po meni. Samo da dobro odbranu ozbiljno odigraju i odlaze iz Nemacke kao pobednici.

                              Comment


                              • Odbrana Reala igra lose zato sto Arbeloa igra, a ostali igraju na nivou. Coentrao ce veceras verovatno igrati, jer bi Marcelo imao previse problema sa Robben-om. Ako se pominje odbrana, onda je i Bayern-ova ocajna, njihovi bekovi tesko da mogu da cuvaju Ronalda i Di Maria-u ili Kaka-u, u zavisnosti ko bude igrao, tako da ce Schweinsteiger morati dosta da pomaze odbrani. Tradicija je potpuno nebitna, ako Real bude na svomi nivou, pobeda bi trebala biti tu. Bayern je u ocajnoj formi, a trener njihov i taktika im je komicna. Mislim da ce Real dobiti 2-1 i odraditi veliki deo posla.
                                Last edited by D-Wade; 17-04-12, 11:36.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X