Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je bilo prošle sezone. Prošlo vreme, mnogo je vode od tada proteklo, o ovoj vam je malo rano da donosite neke zaključke.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ja nisam rekao da nemate igru,ubili ste ih,ali ono sto su oni prikazali je sramotno i ne mogu da shvatim da su prosli.Neki su jedva docekali da nam kazu kakav je Ventspils i da ne poletimo,znamo mi kakav je,ali mogli bi bar da nas puste da uzivamo u trenutku.Ne zanima me i da je 1:0 bilo,ono sto me odusevilo je igra i atmosfera na Marakani.A bar se protiv Stouka moze.No o zrijebu cemo sjutra,lopta je okrugla
      Babovic, Miljkovic, i Rankovic su nas kostali prolaska, kao i onaj linijski sudija sto je Saletu svirao ofsajd kad je uputio loptu na 5 metara gde su bila 2 igraca sama i 99% 2:1. Ali sudija je manje kriv jer smo trebali tamo da im damo 3 i ovde 4-5 a za to je trebalo da igra neko umesto Vukica i taj deo krivice snosi Stanoje.

      Uzivajte i treba da uzivate jer 7 komada je 7 komada ko god je bio protivnik. Svaka cast na ovakvoj utakmici! A bas taj Stouk vam ne bi legao jer ti su fizicki mozda i najspremniji u PL, igraju visoki presing i nenormalno biju sto ne odgovara Evandru nikako a on vam je kljucni igrac jer njegova alternativa je Kadu koji je vas Vukic samo sto nije mator i nije imao milion povreda ali nije taj za ozbiljne utakmice.

      Dacho, nista vam ne vredi Mezenga ako ce ovaj sto mu treba milion prilika da ga uvali kad je iole bitno igrati pre njega.
      Last edited by Casiraghi; 04-08-11, 23:35.
      sigpic

      Comment


      • sad sam cuo da su mozda i 1. gol zabili iz nepostojeceg kornera. a penal nije bio, nema sanse. covjek se teatralno bacio preko igraca splita. trebao je dobit zuti.

        Comment


        • Arsenal - Udinese , Bayern - Rubin ..

          Steta za Udinese , msm da su se mogli plasirati dalje , ali ovako nema sanse ..

          Dinamo ce vjerovatno u grupnu fazu , ne vjerujem da mogu ispasti od Malmoa

          Uh Rubin - Lyon , to ce biti zestoko .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Stvarno steta za Udineze ali sta da se radi.....Dinamo bi trebao da udje u grupnu fazu....zasluzili su...

            Comment


            • Parovi 4. runde kvalifikacija:

              Put šampiona:

              Visla Krakov (Poljska) - APOEL (Kipar)
              Makabi Haifa (Izrael) - Genk (Belgija)
              Dinamo (Hrvatska) - Malme (Švedska)
              FC Kopenhagen (Danska) - Plzen (Češka)
              BATE (Belorusija) - Šturm (Austrija)

              Put lige:

              Odenze (Danska) - Viljareal (Španija)
              Tvente (Holandija) - Benfika (Portugalija)
              Arsenal (Engleska) - Udineze (Italija)
              Bajern (Nemačka) - Cirih (Švajcarska)
              Lion (Francuska) - Rubin (Rusija)

              Comment


              • Dobro smo prosli ono moglo je i gore ali nije ni Udineze za baciti..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Na sta je spala Ls,bice sigurica za nas kladionicare...

                  Comment


                  • Dinamo dobio najlakseg protivnika,ako sada ne udji,stvarno ne znam kada ce.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • dinamo je dobio najtezeg rivala. malmo je izbacio rangersa, koji je lani mogao proci i skupinu LP-a (u konkurenciji uniteda i valencije), dok su ovi drugi izbacivali litex, slovan, bratislavu, zestafoni i rosenborg. makar, to je sve negdje ista kvaliteta, i malmo i apoel i ostali. sanse su 50:50, nadam se da je dinamo ipak blize pobjedi.
                      partizan moze proci macabi i irce. protiv francuza i rusa tesko, a bogme i protiv vitorije. zvezda moze izbaciti standard i austriju, protiv brage, schalkea, rennesa i AEK-a ne mogu.
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 05-08-11, 12:43.

                      Comment


                      • Počeo žreb na ES2!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • tako je Samrok

                          Comment


                          • E nek smo i mi jednom imali srece.

                            Comment


                            • Odlicno za Partizan,jos da Zvezda bude imala srece,i onda dva kluba u LE
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Meni nestade ES,nikad ne nestaje,sad je nasao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X