Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primera owna sve lige i to je to. Ocekujem u finalu Athletica,pa onda na penale da uzmemo ovu kantu .

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Uporedjujete di Mariju i Robena.
      Ovaj prvi se jos nije dokazao i nije dostigao svoj zenit i bolji je od Robena koji je maestralno odigrao pre dve godine i bio najzasluzniji za Bajernove uspehe.Da Riberi nije bio suspendovan za finale, moguce je da bi bio opasniji po Inter, ovako ga je Murinjo fino zatvorio i nije se video.
      Wade, ne bi ga uopste tako hvalio da igra za bilo koji drugi klub.Tvojoj objektibnosti ni traga.
      Niko ih ne poredi po ovim kriterijumima koje ti spominjes,moras procitati o cemu smo pricali.Obojica smo rekli da je nama Di Maria drazi i bolji za ovakav Real,sto i dokazuje ove sezone
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Maricu, vec sam rekao da je meni Di Maria drazi, a gotivim Robben-a kao igraca. Meni je bolji u smislu da je idealniji za ekipu Reala, a Robben koliko je dobar igrac, toliko je proklet. On i Ronaldo ne mogu zajedno, nema sanse. Poklali bi se za loptu. Robben je previse osetljiv, povredjen je svake sezone. Di Maria over Robben, any day of the week.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Koji su to igraci sto su igrali za real pre tri-cetiri sezone a sto su u poslednje dve godine najbolji u svom timu? Roben, Snajder, igraci koji su sami pobedjivali u prvenstvu i LS
          Originally posted by danijelkr View Post
          On je sigurno najbolji napadac kojeg je imala Spanija, ali se i u repki i u Realu igra vrtila oko njega sto je se lagano citalo od protivnika. Danas on nema mjesta u Realu to je realnost.

          Aleksandar koji su to igraci u LS?
          Da ali moze sa njom da se igra i moze da se pobedi samo sto to nije dozvoljeno. Barsa ubija igru kada se njene utakmice gledaju covek zaspi,kada se sa njima igra cvrsto muski oni se zale a kada gube prave najvise faulova od svik svaki put kada je lopta kod protivnika
          Originally posted by Bokirivaldo View Post
          Dobro ali s jedne strane Barsa jeste najbolji tim u zadnjih vise godina otkako je Mesi,Cavi i Iniesta .
          Snajder osvoji LS, Roben zamalo svetsko prvenstvo protiv spanije da je dao gol kada je izasao sam pred kasiljasa dobili bi 300%,Drzi Bajedn poslednjih sezona
          Originally posted by D-Wade View Post
          Robben je igrao dobro u Realu, onaj ko tvrdi suprotno je smesan, ili nije hteo da vidi kako je igrao. Real ga je prodao jer je u drugoj sezoni imao problema sa povredama, i previse puta su igraci protivnickih timova krvnicki isli na njega, a on posto je od stakla, zna se sta se dalje desavalo. Wesley je igrao maestralno u Realu prvu sezonu, drugu je imao dosta problema sa povredama, nije dugo igrao, pa su ga prodali, jer su doveli Kaka-u i smatrano je da im je nepotreban Sneijder. Raul nije imao mesta u Realu pored Benzeme i Higuain-a, tako da ne znam o kojim igracima pricas da blistaju toliko? Plus, Sneijder je i ove sezone dosta povredjen..njega ne mozes racunati medju igrace koje su daleko odveli tim. Huntelaar je smejurija bio i u Realu i u Milanu.
          Last edited by Ricma; 06-04-12, 22:03.

          Comment


          • @AleskandarD,koristi opciju EDIT,nemoj postovati 100 puta zaredom...

            Polako,doci ce Ozil i Di Maria na svoje,igrao je i Ozil odlicno na Mundijalu,a i za Real igraju fenomenalno obojica
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • A kaka u realu ne znam ko od njega moze da ocekuje da igra i odlucuje vazne utakmice,on moze da igra prvenstvene utakmise i odmenjuje glavne igrace reala posto je raspored zaista gust

              Comment


              • Originally posted by AleksandarD View Post
                A kaka u realu ne znam ko od njega moze da ocekuje da igra i odlucuje vazne utakmice,on moze da igra prvenstvene utakmise i odmenjuje glavne igrace reala posto je raspored zaista gust
                Smesno,kada se uzme u obzir koliki nenormalan novac su stukli da ga dovedu.A ispalo ,zbog povreda, da je samo igrac za potporu,da se nadje...

                Comment


                • Originally posted by milanche View Post
                  Smesno,kada se uzme u obzir koliki nenormalan novac su stukli da ga dovedu.A ispalo ,zbog povreda, da je samo igrac za potporu,da se nadje...
                  Jbg, tako je ispalo. Ali nisu oni mogli predvidjeti da on nece pruzati ni upola dobre partije kao u Milanu sto je pruzao i da ce kuburiti s povredama. U medjuvremenu su dosli novi igraci, mladji i koji su u formi. Ispalo je kako je ispalo, sta ces...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Nije mi jasan raul sto je otisao jer ne bi bio u startnih 11,da je ostao igrao bi u prvenstvu verovatno 80% utakmica i ulazio bi i u evropi sigurno,oborio bi sve rekorde sto se tice i utakmica i golova za real i postao bi zaista prava legenda reala,mislio sam da ce ostati tu do kraja karijere i pomoci realu kada god zaskripi,pa ne mozes 15 godina biti u startnih 11 u realu klubu koji hoce svake sezone da osvoji sve sto se moze,dolaze mladji,bolji,prakticniji igraci iz celog sveta,po meni pogresio je,pravi zakleti igraci jednog kluba su ponosno ostali do kraja karijere u svojim klubovima sve vise sedeci na klupi do penzije,bio bi bog u madridu ovako otisao u nemacku da bi igrao fudbal,mislim da mu mnogi madridjani nece oprostiti sto je napustio real

                    Comment


                    • Originally posted by AleksandarD View Post
                      Nije mi jasan raul sto je otisao jer ne bi bio u startnih 11,da je ostao igrao bi u prvenstvu verovatno 80% utakmica i ulazio bi i u evropi sigurno,oborio bi sve rekorde sto se tice i utakmica i golova za real i postao bi zaista prava legenda reala,mislio sam da ce ostati tu do kraja karijere i pomoci realu kada god zaskripi,pa ne mozes 15 godina biti u startnih 11 u realu klubu koji hoce svake sezone da osvoji sve sto se moze,dolaze mladji,bolji,prakticniji igraci iz celog sveta,po meni pogresio je,pravi zakleti igraci jednog kluba su ponosno ostali do kraja karijere u svojim klubovima sve vise sedeci na klupi do penzije,bio bi bog u madridu ovako otisao u nemacku da bi igrao fudbal,mislim da mu [B]mnogi madridjani nece oprostiti sto je [/B]napustio real
                      Ovo je horor!!!Ja prosto nemam druge rijeci za ovo i ne znam kako da pocnem,a da ti odgovorim

                      1.Otisao je jer je igracina i jebe sve redom,mrsko mu sjediti na klupi mozda i slabijim od sebe kad jos moze da ponudi
                      2.Nema sanse da bi pored Benzema-e i Higuain-a igrao 80% utakmica
                      3.U pravu si on sada nije prava,istinska legenda...,nego je samo jedan od znacajnih igraca u bogatoj istoriji,on je najveca legenda Real-a ako te vec zanima
                      4.Toliko mu nece oprostiti da ih je milion doslo da se oprosti s njim i ljudi su plakali na dan tog dogadjaja ,njega najvise vole u Madridu-u,cak i na danasnjim utakmicama Real-a mozes vidjeti navijace koje nose njegovu sedmicu,i to dres Schalke-a,eto koliko ga vole,svi zamjeraju Perez-u

                      Njaveca legenda Real-a RAUL GONZALEZ BLANCO
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AleksandarD
                        Da ali moze sa njom da se igra i moze da se pobedi samo sto to nije dozvoljeno. Barsa ubija igru kada se njene utakmice gledaju covek zaspi,kada se sa njima igra cvrsto muski oni se zale a kada gube prave najvise faulova od svik svaki put kada je lopta kod protivnika
                        Bravo care,sve si rekao!!!Samo jednu stvar da dodam.Toliko me iritira to bolesno potenciranje "ogromnog" poseda lopte,koji ostvaruju tako sto igraju sredinice na svojoj polovini.Prava uspavanka,kao sto si rekao!!!Pozz.

                        Comment


                        • ma bezi bre ubijaju pravi fudbal,udju u protivnicki 16-ac pa vrate loptu na centar pa se dodaju i tako u idiotizam dok se svi ne smore i kad se svi umrtve oni daju loptu u prazan prostor neki brz igrac utrci jel ovi u odbrani su svi smoreni,bezvoljni i da gol, a kada ih malo rezes po nogama jer drze loptu i dave oni se celom svetu zale koljaci ubise nas nas najbolje svetske fudbalere a onaj mali argentinac prolazi sve zato sto ima metar pedeset i tako gradjenog igraca mozes jedino da oboris da bi ga zadrzao,u fudbalu treba da se uvede pravilnik da toliko niski momci ne mogu da budu fudbaleri jer nije ok prema drugim igracima,on inace ima jednu nogu,levu,normalno nema skok ni duel skok igru nema dribling nego se onako nizak jos povije pa dodje na metar visine cusne loptu i pun gas za njom,jel to driblanje, ko ne zna sta sve treba da poseduje najbolji igrac neka pogleda ronalda ali pazljivo da ga prouci, i naravno najbolji igrac na svetu je onaj koji sa razlicitim klubovima osvaja trofeje i sa reprezentacijom,daleko je on od zidana,ronalda,jednog,drugog i da ih ne nabrajam,i ti igraci to sto igraju u barseloni mogu to tako samo u barseloni, taj gvardiola neka uzme klub iz neke druge lige pa nek osvoji LS pa onda jos jedan iz druge lige osim spanske i osim barselone pa i sa njim osvoji onda moze da kaze da je jedan od boljih trenera

                          Comment


                          • Znaci brate,kunem ti se,da skoro svaki mec kad ih gledam,ja zaspem,majke mi ti kazem!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Joj pusti me barselone njenih igraca i njihovog trenera, nego sto se ceo svet sveo na namestanje i veliki novac pa covek ne moze normalno da gleda dva tima koja se posteno muski bore pa to prsti bre na sve strane od suteva na gol, centar suteva, golova , duel igre, a ne ko vise drzi loptu kod sebe taj je bolji

                              EDIT:Pa zato nije ni trebao da ode iz sredine gde je bog,igrao bi sigurno pre od onakvog kake u realu,on je postao bog u madridu i sta posle tolikih godina mu zapelo da jos igra 90 min svaku utakmicu. Bog koji je izneverio svoje obozavaoce, ja sam prestao da ga pratim kada sam odgledao taj njegov odlazak,nesto mu se samo njemu poznato odvijalo u glavi kada je odlucio da ode,pogresili su u klubu ali je pogresio i on
                              Last edited by D-Wade; 06-04-12, 22:21.

                              Comment


                              • Aleksandre, koristi opciju edit, upozorio te vec jednom AK.;)
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X