Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Kao sto mrze Lebrona, mrze i Barsu, prosto kao pasulj... Tako je uvek bilo u svetu i uvek ce biti.. Svako ima pravo na svoje misljenje.. Za mene su najbolja ekipa decenije, ako ne i u istoriji, igraju najbolji i najednostavniji moguci fudbal i tu je kraj price...
    Pomoc sudije u svakoj bitnijoj utakmici od kada su se sastavili, u svakoj mogucoj nije to sad jedna dve tri, u svakoj bitnoj utakmici, bukvalno. To quote great Didi '' it's fucking discgrace ''.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      To je kao da kazes Deki Stankovic je bolji igrac od Deja ili Piksija. Moze on da ima uspeha i da bude konstantniji malo ali to su babe i zabe, Robben ima 5 titula prvaka u 4 razlicite drzave svuda bio jako jako bitan igrac, igrao finale LS finale SP. Di Maria po meni nema mesta u postavi Reala, Kaka je takodje jednu klasu iznad i meni bi igrao pre njega.
      Koji Kaka,ovaj sto je ove sezone usporio svaku Boziju akciju,cim izgubi loptu pravi faul,krene u drbling i nosi telefon da javi protivniku kako ce ga driblati,odigrao par utakmica protiv rupa od ekipa i evo ga u prvoj,taj Kaka,nece da moze...

      Angel izmislja asistencije ove sezone,pola je propustio,a daleko je najbolji asistent,al to nisu asistencije bezveze,covjek izmislja lopte,do povrede covjek koji je ubjedljivo najvise pokazao u Real-u ove sezone,elementarna nepogoda,gledao sam sve utakmice koje je igrao ove sezone i lik je fenomen,barem za mene.Covjek se povrijedi nema ga tri mjeseca,vrati se go i asistencija,prva i to beton,da ga niko ziv pomaci ne moze

      Ne ulazeci u to ko je bolji igrac,uvijek,ali uvijek uzimam Anglita prije Robben-a za ovakav Real,covjek je sila

      Neka njemu titula,mlad je Di Maria,osvojit ce on svoje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Koji Kaka,ovaj sto je ove sezone usporio svaku Boziju akciju,cim izgubi loptu pravi faul,krene u drbling i nosi telefon da javi protivniku kako ce ga driblati,odigrao par utakmica protiv rupa od ekipa i evo ga u prvoj,taj Kaka,nece da moze...

        Angel izmislja asistencije ove sezone,pola je propustio,a daleko je najbolji asistent,al to nisu asistencije bezveze,covjek izmislja lopte,do povrede covjek koji je ubjedljivo najvise pokazao u Real-u ove sezone,elementarna nepogoda,gledao sam sve utakmice koje je igrao ove sezone i lik je fenomen,barem za mene.Covjek se povrijedi nema ga tri mjeseca,vrati se go i asistencija,prva i to beton,da ga niko ziv pomaci ne moze

        Ne ulazeci u to ko je bolji igrac,uvijek,ali uvijek uzimam Anglita prije Robben-a za ovakav Real,covjek je sila
        Ako bude igrao u postavi u finalu ( ne znam kakva je situacija sa povredom ) garantujem ti da Real ili nece dobiti ili ako dobije Di Maria ce biti zamenjen. Svaki put ga kunem protiv Barse, svaki put.

        EDIT: Opet ponavaljam to su klasne razlike, ja to ne uporedjujem postoje igraci koji su 10 godina u vrhu i oni koji ce to biti 5. Za dve sezone ocekuj transfer negde za velike pare, razocarenje i onda neki PSG neki Hamburger, kao da gledam...
        Last edited by LBJmvpFORlife; 05-04-12, 23:41.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Di Maria je meni bolji od Robben-a.


          Razocaro si me Wada...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • MVP brate, da ne idemo dalje, sva sreca pa mozemo da vidimo ko ce bolje da odigra. Di Maria ili Robben. Polufinale ce pokazati. Pricacemo onda.

            Aman ljudi, rekao sam da je meni bolji od Robben-a, je li ne smem imati drugacije misljenje? Di Maria je idealan igrac za ovaj Real, Robben nije. Robben je isuvise proklet u odredjenim situacijama, dok Di Maria izmislja asistencije u Realu. Jake utakmice, sve je odigrao dobro, ove sezone je potopio Sevilla-u, dve asistencije bukvalno izmislio, kroz odbranu lopta prosla kod gola Ronalda, kod gola Callejon-a, prebacio citavu odbranu i ovaj ubacio u mrezu, a onda sam dao gol. Uragan je covek. U El Classico-u je namestio gol u finalu Kupa Kralja, ostale tekme sa Barsom je odigrao lose, jedino to.
            Last edited by D-Wade; 05-04-12, 23:44.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Sneijder ne moze da igra u prvoj u Realu, kao ni Robben.
              Roben je bolji od Di Marije a i slican je profil igraca. Da je ostao Snajdrer, onda Ozil bi bio nepotreban za dovodjenje.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                MVP brate, da ne idemo dalje, sva sreca pa mozemo da vidimo ko ce bolje da odigra. Di Maria ili Robben. Polufinale ce pokazati. Pricacemo onda.
                EDIT: Opet ponavaljam to su klasne razlike, ja to ne uporedjujem postoje igraci koji su 10 godina u vrhu i oni koji ce to biti 5. Za dve sezone ocekuj transfer negde za velike pare, razocarenje i onda neki PSG neki Hamburger, kao da gledam...
                Zakasnih

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ako bude igrao u postavi u finalu ( ne znam kakva je situacija sa povredom ) garantujem ti da Real ili nece dobiti ili ako dobije Di Maria ce biti zamenjen. Svaki put ga kunem protiv Barse, svaki put.
                  To je Mou kriv,gura CR7 na Alves-a,a ovaj izlazi na kraj s njim lako

                  Finale kupa kralja prosle godine Mou stavio Angel-a na Alves-a,najbolji na terenu DR. Di Maria,citavu utakmicu pisao po onom malom ruznom gadu,trci mali za njim,a ne moze da ga stigne,trazio pomoc publike,ali dzaba ide maestralan centarsut za CR7,ditektno u glavu,MOZE

                  Neka sebicnog Robben-a u Bayern-u iako je igracina,daj ti meni Di Maria-u uvijek
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    To je Mou kriv,gura CR7 na Alves-a,a ovaj izlazi na kraj s njim lako

                    Finale kupa kralja prosle godine Mou stavio Angel-a na Alves-a,najbolji na terenu DR. Di Maria,citavu utakmicu pisao po onom malom ruznom gadu,trci mali za njim,a ne moze da ga stigne,trazio pomoc publike,ali dzaba ide maestralan centarsut za CR7,ditektno u glavu,MOZE

                    Neka sebicnog Robben-a u Bayern-u iako je igracina,daj ti meni Di Maria-u uvijek
                    Disciplina i mentalitet iznad talenta i genijalnosti? Nikad!

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Roben je bolji od Di Marije a i slican je profil igraca. Da je ostao Snajdrer, onda Ozil bi bio nepotreban za dovodjenje.
                      Moram dupli(ko zna mozda i ne bude),uzimam Ozil-a za istu cijenu,Sneijder-a je tesko motivisati i umije da tjera po svome da suta kad hoce i to,Ozil je duso draga TITO!!!
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Akane, cinjenica je da je Zoze izvukao iz Anhela i vise od maksimuma ali u velikim mecevima njega nema. Jedino sto ja znam da je dobro odigrao je finale Kupa Kralja, ostalo nista, ne samo protiv Barse. U reprezentaciji isto nigde kad je bitno. Roben osim sto je klasa i fudbalski neverovatno kompletan igrac, ume da povuce tim i sam pobedjuje.

                        A Kaka steluje nogu i cenim da ce svojim ulaskom da slomi Barsu u finalu. Imao je dosta teskih povreda ali to je klasa kakva se retko vidja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Disciplina i mentalitet iznad talenta i genijalnosti? Nikad!
                          E jebem ga ako ona budala nije genijalac vec covjek od discipline onda veze nemam,20 asitencija koje su bolesne na disciplinu,ne moze sreco
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Akane, cinjenica je da je Zoze izvukao iz Anhela i vise od maksimuma ali u velikim mecevima njega nema. Jedino sto ja znam da je dobro odigrao je finale Kupa Kralja, ostalo nista, ne samo protiv Barse. U reprezentaciji isto nigde kad je bitno. Roben osim sto je klasa i fudbalski neverovatno kompletan igrac, ume da povuce tim i sam pobedjuje.

                            A Kaka steluje nogu i cenim da ce svojim ulaskom da slomi Barsu u finalu. Imao je dosta teskih povreda ali to je klasa kakva se retko vidja.
                            Kaka u zenitu je toliko dominantan da je to smesno. Najbolji prvi korak uz Tijerija ikad. Jedno 4,5 godina si imao dve opcije, sansa ili zuti karton on samo proleti pored. A kakav sut kakva zavrsnica. Bogotac.

                            @ak Sa ovakvom ekipom puniti siromase po primeri nije toliko tesko a od tih 20 verovatno 15 ide na centarsut, sto je trening i disciplina, ne genijalnost, Ozil je tu genijalac on daje bolesne lopte u prostor ne Di Maria, za toliko sam gledao.

                            Comment


                            • Pa sta Real ima od tog zenita sada,ima neku stvar,jebote njegov zenit kad Di Maria rjesi pola utakmica,morate gledati cijelu sezonu da bi pricali,covjek dominira ove sezone,nema tu izvlacenja maksimuma
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa sta Real ima od tog zenita sada,ima neku stvar,jebote njegov zenit kad Di Maria rjesi pola utakmica,morate gledati cijelu sezonu da bi pricali,covjek dominira ove sezone,nema tu izvlacenja maksimuma
                                nije isto polufinale LS i 17to kolo protiv Hihona.

                                Comment

                                Working...
                                X