Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako ima svoje misljenje, po meni nema mesta u prvoj postavi Reala, a ja ga nikada ne bi mogao gledati na klupi, kao sto to ni on ne zeli.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Robben da ne igra prvu pa kako? cr7 ozil robben? Sta da im radis?

      Comment


      • Di Maria je meni bolji od Robben-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Svako ima svoje misljenje, po meni nema mesta u prvoj postavi Reala, a ja ga nikada ne bi mogao gledati na klupi, kao sto to ni on ne zeli.
          A po cemu je Benzema bolji od njega? Jeste da je kompletniji ali Realu je potreban finisher sa onakvim veznim redom, sto moze Raul da igra bez problema, pa i dosta losiji igraci. Jednostavno su premocni.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Raul je davao 20 u mnogo losijim ekipama Reala i kad nisu imali ovakva 3 kreativca. A mogao bi opusteno da igra u prvoj kao najistureniji, legenda kluba se ne pusta. Ozil, Di Maria i Cabi, 25 po sezoni bez problema. A Iguain sto je promasio u Klasicima Raul ne bi nikad.
            Za ovo si upravu, Raul je bio noćna mora za barsu i moje mišljenje je da su ga nekako prelako pustili iz kluba. Priča se da je Ronaldo želio broj 7 kako bi prodali svijetu brend CR7 i to nije nemoguće, jer kad je Perez u pitanju sve je moguće

            Comment


            • Benzema igra doktorski ove sezone, nema mu mane, nema teorije da bi Raul igrao pre njega. Kretnja bez lopte, tehnika, asistencije, doktorski jednostavno igra. Ne mozes mu jednostavno manu pronaci za ovu sezonu. Napadac sa najjacom formom uz Gomez-a. Mada Gomez nije dao gol izvan pet metara.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Snajder je isto greška Reala iako je sklon povredama... Kambiaso isto maznut od strane Intera, Samjuel je dobro plaćen ali i njega su se lako odrekli...

                Ali realno za klub koji toliku para može da uloži za transfere, ovo ne predstavlja nikakav problem...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Benzema igra doktorski ove sezone, nema mu mane, nema teorije da bi Raul igrao pre njega. Kretnja bez lopte, tehnika, asistencije, doktorski jednostavno igra. Ne mozes mu jednostavno manu pronaci za ovu sezonu. Napadac sa najjacom formom uz Gomez-a. Mada Gomez nije dao gol izvan pet metara.
                  Raul nema kretnju i tehniku i ne igra doktorski i dalje, isto kao sto je bio doktor svake sezone u Realu, iz nemogucih sansi da gol? Pouzdanijeg strelca Real nije imao i nece, legenda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Di Maria je meni bolji od Robben-a.
                    Prvo Cadu od Evandra sad Di Maria od Robben-a... Razocaravas me svega mi, klase se ne mesaju, Di Maria nije klasa Arjena Robbena mozda nekada bude ali pitanje je to veliko, kada kazem klasa Arjena Robbena mislim na jedno od najdominantnijih krila generacije. Di Maria to svakako nije.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Raul nema kretnju i tehniku i ne igra doktorski i dalje, isto kao sto je bio doktor svake sezone u Realu, iz nemogucih sansi da gol? Pouzdanijeg strelca Real nije imao i nece, legenda.
                      Ja nisam rekao da Raul to nema, ali Benzema igra bez greske, tako da ne vidim razlog zasto bi Raul igrao pre njega.

                      @MVP

                      Di Maria je klasa od igraca, dok je Robben i ove sezone bio povredjen, nije bolji od njega sigurno. Di Maria je najbolji asistent Reala iako nije igrao mesec dana. Nisi ga gledao ocigledno ove sezone.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • To je kao da kazes Deki Stankovic je bolji igrac od Deja ili Piksija. Moze on da ima uspeha i da bude konstantniji malo ali to su babe i zabe, Robben ima 5 titula prvaka u 4 razlicite drzave svuda bio jako jako bitan igrac, igrao finale LS finale SP. Di Maria po meni nema mesta u postavi Reala, Kaka je takodje jednu klasu iznad i meni bi igrao pre njega.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ja nisam rekao da Raul to nema, ali Benzema igra bez greske, tako da ne vidim razlog zasto bi Raul igrao pre njega.
                          Zato sto ne bi imao nista slabiji ucinak a legenda je kluba. CR bi ionako bio prvi strelac, Raul drugi i odlicna podrska. Sa Ozilom, Cabijem i Di Mariom bi i jebeni Endi Kerol uterao 15 komada po sezoni, a ne ova klasa. Legende su legende, dokle god igraju na nivou ne vadis ga iz prve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Di Maria igra drugu sezonu u Realu, polako sa trofejima, a karijere im nisu priblizne duzine. Robben je igrao za Chelsea, PSV, Real, Bayern...Cinjenica da bi ti Kaka igrao pre Di Maria-e govori koliko si gledao Real ove sezone.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kao sto mrze Lebrona, mrze i Barsu, prosto kao pasulj... Tako je uvek bilo u svetu i uvek ce biti.. Svako ima pravo na svoje misljenje.. Za mene su najbolja ekipa decenije, ako ne i u istoriji, igraju najbolji i najednostavniji moguci fudbal i tu je kraj price...

                              EDIT: Boze opet me baca na 4. stranu a vi razvili drugu diskusiju...
                              Last edited by Freshman; 05-04-12, 23:33.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Di Maria igra drugu sezonu u Realu, polako sa trofejima, a karijere im nisu priblizne duzine. Robben je igrao za Chelsea, PSV, Real, Bayern...Cinjenica da bi ti Kaka igrao pre Di Maria-e govori koliko si gledao Real ove sezone.
                                Protiv Santandera, Saragose i Levantea istina nisam, gledao sam ove bitne, gledao sam svaki put kada kao muva bez glave u nedostatku klase idiotski izgubi loptu ili centrira u treci red stadiona. Isto tako sam i gledao kada je gusto udje majstor i sa dva poteza okrene utakmicu kada to ne moze ni Ronaldo a kamoli Di Maria. kao da gledam Denilsona od pre 10 godina samo sa vise zelje i besa. Bezmozgas izuzetno fizicki i tehnicki obdaren ali still bezmozgas.

                                Comment

                                Working...
                                X