Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Borha je cijelu proslu sezonu trazio ovakav gol i nikako da pogodi,i danas dva gola na isti nacin
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Sto je Borha dao dva identicna gola,svaka cast ... voleo bi da mladi Jankovic da gol.

      Comment


      • varazdin danas bolji, trebao proci, ispao. split bolji u obje utakmice, svirali nepostojeci penal za fulham, hajduk danas bolji (sutevi 9:3, korneri 8:3, posjed 56:44), englezi centar nisu prosli, milicevic zabio autogol u nadoknadi. pokrali su i oba splitska kluba, kao i partizan, a favorizirali klubove sa zapada. UEFA nam se osvecuje zbog navijaca.

        Comment


        • Rekoh ja da ce pasti sedmica.

          Danasnja utakmica je primjer kada ti jednostavno sve ulazi. ;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
            varazdin danas bolji, trebao proci, ispao. split bolji u obje utakmice, svirali nepostojeci penal za fulham, hajduk danas bolji (sutevi 9:3, korneri 8:3, posjed 56:44), englezi centar nisu prosli, milicevic zabio autogol u nadoknadi. pokrali su i oba splitska kluba, kao i partizan, a favorizirali klubove sa zapada. UEFA nam se osvecuje zbog navijaca.
            Onaj penal je cist kao suza,postavit cu i video kad izadje,nije Split lose igrao ali Fulham nije igrao sa 100% snage ipak su dosta jaci od Splita.

            Hajduk bolji danas,ali nisu dvije izgledne sanse imali,Stoke igrao seljacki kao i inace i nisu dozvolili neke prilike pred svojim golom.

            A Varazdin nisam gledao prvu utakmicu tako da ne bih komentarisao,ali ova danas je bila izjednacena.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Valja sutra docekati izvlacenje.

              I nadati se da ce Zvezda i Partizan zaobici najteze protivnike. ;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Sta reci osim sjajno! Ni u ludilu se nisam nadao sedmici,a mogli smo komotno da brojimo do 10.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Zvezda napuni, bravo majstori

                  Comment


                  • Nema sta da se komentarise,ovo je bilo sjajno!
                    Kapa dolje Borhi i svaka cast Filipu,ovo je velika stvar!
                    sigpic

                    Comment


                    • Od nekih imena se diže kosa na glavi, poput Atletika iz Madrida, Sevilje, Totenhema ali i manjih engleskih klubova Stouka, Fulama pa i Birmingema. Od Italijana tu su obe rimske ekipe, ne zaboravimo od Španaca Bilbao, Seltik, Rendžersi, Bešiktaš, Panatinaikos, Dinamo Kijev, Lokomotiva i Spartak iz Moskve...Šalke i Pari Sen Žermen su takođe loši rivali.Kada se pogleda društvo, PAOK, Salcburg, ove sezone loši Rozenborg, Austrija Beč (nije sigurno da će proći Olimpiju), Rapid Bukurešt su bolje opcije.pa samo pogleda na ova imena vec uliva strah u kosti....nema nista zvezda ce tesko LE do mi navijaci partizana nemamo ovoliko razloga za brigu .....

                      Comment


                      • Zvezda ce tesko znaci,a vi ste igrali sa onim smijesnim Genkom koji nije tri sanse napravio,koji nema pas igru,samo preskacu sredinu i uspjeli ste da ispadnete.Objektivnost na nivou!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zvezda ce tesko znaci,a vi ste igrali sa onim smijesnim Genkom koji nije tri sanse napravio,koji nema pas igru,samo preskacu sredinu i uspjeli ste da ispadnete.Objektivnost na nivou!
                          Imali smo igru i nastavice Stanoje to da forsira, Vukic ne igra prvi mec i taman cemo tu da stvorimo razliku. A ove bismo dobili i sa Vukicem da nema nekih pojedinaca koji mozga nemaju ali ne bih sad o njima. Sto se tice Zvezde, Kaludjerovic vam ne sme igrati prvu ako mislite da prodjete kao ni Kadu. Igru imate i lepo je to zamisljeno od strane Prosineckog ali vama ko god da odigra visoki presing na teskim ste mukama. Stanoje ga postavi, izbacimo vas u kupu i dobijemo u derbiju za titulu. Spartak ga odigra, 2:2 izvuce na Marakani. Borac ga odigra, dobije 2:0 doduse uz pomoc Adija ali veoma lose je to izgledalo. Ovi sabani ga odigraju tamo i spase vas Bajkovic koliko sam ja video, nisam gledao ceo mec. Da imate sanse imate jer ima mozda 10 ekipa koje su stvarno jake ko zemlja. A prvi preduslov za moguc prolaz je da vam ne igraju Kadu i Kaludjerovic prvu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja nisam rekao da nemate igru,ubili ste ih,ali ono sto su oni prikazali je sramotno i ne mogu da shvatim da su prosli.Neki su jedva docekali da nam kazu kakav je Ventspils i da ne poletimo,znamo mi kakav je,ali mogli bi bar da nas puste da uzivamo u trenutku.Ne zanima me i da je 1:0 bilo,ono sto me odusevilo je igra i atmosfera na Marakani.A bar se protiv Stouka moze.No o zrijebu cemo sjutra,lopta je okrugla
                            sigpic

                            Comment


                            • Imamo Mezengu u napadu,koji je po kvalitetu najbolji napadac u zemlji,to se vidi mozemo sta hocemo da pricamo ;)

                              Kadu nije prva,igrao je umesto Evandra,ali kako je danas doktorski odigrao ono je bilo stvarno za svaku pohvalu.Sto se tice utakmica sa Borcem i Spartakom,vec nas je tu umor stigao i psiholoski su pali nakon utakmice sa Partizanom koja je izgubljena kad je Evandro napustio teren.Ima mnogo faktora,ali je cinjenica da smo po kvalitetu nikad blizi vama,mozda smo sad jednaki a mozda i malo bolji,sezona ce pokazati ;)

                              EDIT:Ne samo protiv Stouka,moze se i sa svim Rumunima,sa Paokom,Austrijancima,Birmingemom i tako dalje.
                              Sutra ce UEFA napraviti podgrupe i tako smanjiti broj ekipa sa kojima mozemo da igramo pred zreb
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Kadu je majstor,fali mu snage u nogama ali jbg,momak je tehnicki izuzetno potkovan,objasnjaao je i dok je bio u Zeti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X