Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
    slabo citas.
    Ne, nego si ti opsednut time da svima nama objasnis da su hrvatski fudbaleri zapravo najbolji na svetu i ne samo to toliko su bolji od svih da se ti pitas oni bi jedini primali platu. Stavio si se u ulogu branioca hrvatskog naroda i fudbala iako niko ovde nikog nije ni napao niti bilo koga nipodastavamo. Ivica Olic nije niti ce ikad biti blizu kvaliteta Maria Gomeza.

    Comment


    • Sudija je*em ti najmijije, i tebi i citavoj UEFAi. Pa dokle ce ovo ovako vise da ide? Zasto uopste ovo takmicenje postoji ako ce biti ovakav princip?



      Pazi Puyola samo kako se zadao..

      Comment


      • Ovo vise nije fudbal,bice ovoga sve vise,preveliki je novac u igri...

        Comment


        • "Kako je mogao dosuditi takav jedanaesterac? Ako je ono bio jedanaesterac, onda je minimalno jedan bio i na meni", rekao je razočarani Ibrahimović i dodao:

          "Utakmice se ne igraju da bi sudija bio u centru pažnje. Čini mi se da UEFA želi dvije određene momčadi u finalu Lige prvaka i sada tačno znam kako se Jose Mourinho osjeća".

          Comment



          • Evo upravo gledam ovaj video iz 2009 godine i ne mogu da vjerujem da se ni jedan penal nije svirao...
            Nadam se polufinalu Farsa-Chelsea i da oni dobro pamte ovu utakmicu i da ce sve dati da pobjede sudije i UEFU

            Comment


            • Ali ovaj posljednji mi je komedija. Ovrebo na 3-4m i vidi ocitu ruku i nista. Nisu to zasluzile velicine poput Terryja, Lamparda, Drogbe, Ballacka...

              Ne znam ni sto sam pogledao video, a rekao sam sebi da necu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  87 na 157 u Stutgartu, 90 na 132 u Bajernu, 21 na 51 za Nemacku, o cemu pricas ti mikula? Maestralan strelac.
                  Moze zabiti 157 golova na 157 utakmica,obicno drvo za mene,primiti loptu ne zna kako treba,sramota spanskih korijena.U Njemackoj je klupa da se razumijemo,zna se ko igra prvu,Klose ce i sa 40 godina biti bolji od njega.Ove sezone je zabijao uglavnom pri rezultatu 5:0 ili vise za Bayern i to nakon sto Ribery,Muller i Robben donesu loptu do njega,ja ga ocima ne mogu vidjeti...uvijek ce Bayern biti bolji s napadacem poput Olica nego s Gomez-om,za razliku od Gomez-a on moze konstantno praviti pritisak na odbranu,(mada je i Olic skormnog fudbalskog znanja,ali kakav je rudar sve nadoknadi),samo kad se sjetim tekme na Old Traford-u,objasnio lik,balvan sjedio na klupi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sinocna utakmica Ribéry-a je jedna od onih kad pomislim da mu niko nista ne moze. Sinoc je kod oba gola on donijeo loptu, drugi gol je Alaba asistirao (glavni posao je Francuz odradio). Tako da bilo koji napadac u Bayernu pored Ribérya i ostalih u veznom redu bi zabio one golove.

                    Jos jedna stvar koja mi je sinoc zapala za oko je golman. Mandanda one golove u prvoj utakmici sigurno ne bi primio. Sinoc je imao par odbrana kojim je pokazao da zasluzuje veci klub od trenutnog.

                    Comment


                    • Veliki sam navijac Barse od malena ali ono sinoc im nije trebalo onaj penal sramota trebali su i ovako samleti Milan ,
                      onaj penal je klasicna situacija koja se desi na svakom fudbalskom mecu koskanje izmedu igraca pre izvodenja kornera tu
                      sudija uvek zaustavi izvodenje kornera upozori obojicu igraca ili jednog zavisi i onda se izvede korner kakav crni penal
                      UEFA ce po izvestaju pre neki dan da kazni hrvatsku ,srpsku ligu sa namestanjima a sta se radi i na zapadu zadnjih godina sramota
                      sta je sa onom utakmicom France-Irska ,pa liga sampiona Dinamo-Lion
                      a da li ste culi da je glavni sudija od sinoc Holandanin ne znam kako se zove neki brat od tetke J.Krojfu dovoljno je bilo sto je holandanin
                      ....
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ali ovaj posljednji mi je komedija. Ovrebo na 3-4m i vidi ocitu ruku i nista. Nisu to zasluzile velicine poput Terryja, Lamparda, Drogbe, Ballacka...

                        Ne znam ni sto sam pogledao video, a rekao sam sebi da necu.
                        Brate meni ga tesko gledati, a kamoli tebi ;)

                        Evo za kraj, gif gdje se sve jasno vidi.

                        Comment


                        • A Klose nije drvo Akane bar od tebe nisam to ocekivao, pa losiji prijem lopte kod vrhunskog spica ja nisam video, covek ima najtvrdje stopalo od svih vrhunskih spiceva.

                          Comment


                          • Ceo dan sam molio devojku da gledamo LS da bi mi na kraju uspelo ali sam se iznervirao kao nikad u zivotu.Samo cu da pitam pojedince da li je ovo najbolja ekipa modernog fudbala i da li je ovo nacin na koji se prolazi dalje po ko zna koji put dok smrdljivi Platini mrsi prste i skuplja Katarske pare . Mozda sam ostrascen i ne donosim pravilne zakljucke ali ovo sto se desava je prosto ruglo ne samo fudbala nego i pojedinaca koji vode ovu mangupariju . UEFALONO uspela si
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • jos samo Reala pobucat i laganini ka finalu

                              Comment


                              • Sudije su pomogle jbg... Pa da li je moguce da je retard od sudije svirao za ono penal.. Ae razumeo bi da je utakmica manjeg znacaja, i da nije sviran penal pre toga, ali dva penala u poluvremenu u derbiju 1/4 finala LS... Zaista katastrofa sudjenje.. Ali kad se realno pogleda mec, Barsa je izdominirala, 23 suta ka golu, naspram 3 Milana, mada kapiram da su psihicki pali posle sudjenog penala, ali sta bi bilo da nije bio penal, ehhh, ko zna, mozda bi Milan dobio, a mozda bi opet Barsa dala tri komada, to su ipak sve nagadjanja... Cinjenica je da su prosli uz pomoc sudija, ali to ne umanjuje njihov kvalitet, i u ovom dvomecu su bili bolji od Milana...

                                A sto se tice Gomeza, on je drvo, to svi znamo, ali je najbolja gol masina koju sam video... Mada smatram da kada bi ubacio slicnog napadaca, slicnih karakteristika Gomeza, da bi i oni davali 25-30 komada po sezoni, jer pored onakvih majstora i ja bi davao isto toliko...
                                Last edited by Freshman; 04-04-12, 16:30.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X