Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, nadam se ;)

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Evo jos malo Uefalone i ovo se pamti jos.

      Ovo je bilo uzas, ja sam fan Barselone ali ovo je bilo 2005/06 msm polufinale, stvarno nefer sto su ponistili gol Shevcenkou, bolje da je Milan isao u finale. Ali nema nikakav kontakt, bas bezveze.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Evo jos malo Uefalone i ovo se pamti jos.

        Pa zar ne vidis da je Puyola zabolela noga? Kako da se prizna gol u takvoj situaciji...

        E da, jos nesto sto niko nije prokomentarisao, prvi minut drugog pol. start Mascherana na Ibrahimovicu sa ledja, nije ni pipnuo loptu, samo srusio Ibru - realno to je za penal. Posle kad je Robinho osvojio loptu na ivici kaznenog i iz nastavka je postignut gol ali je ponisten jer je Robinho osvojio loptu rukom. A sudija stajao iza Robinha, kako li je to video? Doduse jeste ga pokodila u ruku ali je prakticno bila uz telo i napucala ga je sto se ne svira.
        Jedino na cemu mogu da odam priznanje Barsi je presing kakav nijedna druga ekipa ne igra, cim izgube loptu odmah jurcaju da je vrate. To je za pohvalu, ali toliko ne podnosim te igrace Barse, ne znam ko mi je odvratniji, u stvari znam, Busquets je najveca ljiga ikada. A nisu daleko ni ostali. Jao jedva cekam da ih Real nakanta u ligi, ko zna mozda Chelsea naplati sve dugove u 1/2 finalu, neki nepostojeci penal u 95. minutu bi bio savrsen...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Izdominirace ih ruzno, ne moze Bajern da igra kada ga napadnes, oni znaju jedino da igraju plitku odbranu a to protiv Reala je onako ravno idiotizmu, ako pak povuce duboko zadnju liniju odsecice vezu i morace da preskace igru jer Bajern nema te igrace koji igraju izmedju linija i grade igru pod presingom, Toni Kros lici ali mora puno da radi. Nema od toga nista.
          Ocekujem da ce tako biti na Santjago Bernabeu.Bajern ce biti taj koji ce diktirati tempo na Alijanc Areni, srljace po svaku cenu i tu bi Real mogao da preti iz kontre.Problem Bajerna je u tome sto se brane bez Robena i Riberija koji igraju napad i jedan Gomez mora da ide pozadi kako bi odradjivao defanzivne zadatke i svakako se nece dobro provesti ako inicijativu prepuste Realu.U tom slucaju verujem da ce ih izdominirati.Bas zbog toga sto Roben i Riberi ne igraju odbranu, bekovi Lam i Alaba ce imati problema sa Ronaldom, di Marijom, Ozilom i Koentraom.Drugi problem im je sto im je Svajnstajger bio povredjen i nikako da poveze par utakmica i daleko je od forme.Toni Kros je po meni vise da igra ofanzivnog veznog, nego sa Svajnstajgerom da cini par centralnih veznih, bas zbog toga sto kada njih dvojica igraju puno ima promaje izmedju njih dvojice, deluju mi ''previse ofanzivno''.
          Last edited by Ricma; 03-04-12, 23:27.

          Comment


          • Igrace Real presing i u Minhenu jer je to nacin koji Bajern ne ume da brani, Toni jeste ofanzivan ali deluje izmedju linija, on je taj koji se zavlaci u prazan prostor izmedju veze i odbrane protivnika da primi loptu ali nije on ta klasa, a zadnjeg veznog tog tipa nemaju.

            Comment


            • Nista nek sutra Chelsea rutinski zavrsi posao sa Benficom , a znam da Terry,Lampard,Drogba i ostali nisu zaboravili utakmicu protiv Uefalone(dovoljno je reci Ovrebo) tako da cu svim biti uz Chelsea.

              Comment


              • Zivim da neko opet uradi ovako nesto. Rafael Ludi Benitez <3

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Zivim da neko opet uradi ovako nesto. Rafael Ludi Benitez <3

                  Bog za dvomec, smrt za kontinuitet.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Igrace Real presing i u Minhenu jer je to nacin koji Bajern ne ume da brani, Toni jeste ofanzivan ali deluje izmedju linija, on je taj koji se zavlaci u prazan prostor izmedju veze i odbrane protivnika da primi loptu ali nije on ta klasa, a zadnjeg veznog tog tipa nemaju.
                    Ta rupa, kao i rupa u odbrani gde je samo Lam svetska klasa, daje Realu prednost i laksi prilaz do gola.Nojer ce igrati veliku ulogu u prvom mecu, svojim odbranama moze da dovede Bajern barem da budu neporazeni.Slazem se sa tim sto si rekao, nije Kros taj tip igraca, puno vise su ocekivali od Luisa Gustava kada je bio doveden, da ce bas obavljati to sto si naveo, ali on stagnira tamo, nigde se u njegovoj igri ne moze videti napredak i verovatno je doziveo svoj vrhunac i trenutno kada su svi zdravi svoju sansu ce cekati sa klupe.daleko je on od te klase koja treba Bajernu, do sada su svi mislili da ce on ustaliti mesto u startnoj postavi i da ce kao Svajnstajger postati nezamenljiv.Ako cemo realno, tesko ce dovesti nekog bitnog igraca, a i cisto sumnjam da ce odresiti puno para za takvog igraca.Ono sto ne ide jos u prilog Bajernu je kratka klupa, jer cim se neko povredi nema adekvatne zamene, ti igraci koji ulaze imaju malu minutazu, dobijaju sansu na kasicicu i imaju nisko samopouzdanje.

                    Comment


                    • Bajern-Celzi finale.Ocekujte neocekivano ;)

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Bajern-Celzi finale.Ocekujte neocekivano ;)
                        Bajernu ne dajem ni 2% sanse. Iskreno ni Celziju ali cu se nadati svakako.

                        Comment


                        • Ma zezam se Ali se i nadam potajno,cisto navijacki.Uefalonu sam omrznuo a Real nikada nisam ni voleo... Sve su to pozeri.

                          Comment


                          • Kakva kradja, 2 izmiljsnea penala za Barcu i jos poniesten gol Milanu. Uvijek sam navijao protiv zabara ali ovdje sam jos prije pocetka bio na Milanovoj strani. Sto zbog prijatelja, sto zbog Milana koji je po meni prije ovog dvomeca bio autsajder. A pogotovo nakon ove kradje. Inace, Milan je daleko bolji nego sto je to bio proslih godina i ovo vec dosta slici na onaj stari Milan. Da ih suci nisu iskasapili oni bi ovdje igrali X i prosli. Od one utakmice sa Arsenalom doma su se znacajno digli.

                            Sto se tice druge utakmice, Olic zabio 2 komada i tu se vidi da Bayernova krila danas moraju doci na pet metara da bi dodali drvenom Gomezu na peterac i onda mu je lako dati gol. Nekad Bayern nije tako igrao i bolje je prolazio. Protiv Reala ce jako tesko, ali nikad se ne zna. U svakom slucaju Gomez gola nece viditi jer jos u cijeloj karijeri nikad nije zabio vazan gol. Dzaba mu svi ti golovi kad nikad ni jednu titulu nije donio (osim onih pola godine sa Stuttgartom).
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 04-04-12, 02:09.

                            Comment


                            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                              Kakva kradja, 2 izmiljsnea penala za Barcu i jos poniesten gol Milanu. Uvijek sam navijao protiv zabara ali ovdje sam jos prije pocetka bio na Milanovoj strani. Sto zbog prijatelja, sto zbog Milana koji je po meni prije ovog dvomeca bio autsajder. A pogotovo nakon ove kradje. Inace, Milan je daleko bolji nego sto je to bio proslih godina i ovo vec dosta slici na onaj stari Milan. Da ih suci nisu iskasapili oni bi ovdje igrali X i prosli. Od one utakmice sa Arsenalom doma su se znacajno digli.

                              Sto se tice druge utakmice, Olic zabio 2 komada i tu se vidi da Bayernova krila danas moraju doci 5 na pet metara da bi dodali drvenom Gomezu na peterac i onda mu je lako dati gol. Nekad Bayern nije tako igrao i bolje je prolazio. Protiv Reala ce jako tesko, ali nikad se ne zna. U svakom slucaju Gomez gola nece viditi jer jos u cijeloj karijeri nikad nije zabio vazan gol. Dzaba mu svi ti golovi kad nikad ni jednu titulu nije donio (osim onih pola godine sa Stuttgartom).
                              87 na 157 u Stutgartu, 90 na 132 u Bajernu, 21 na 51 za Nemacku, o cemu pricas ti mikula? Maestralan strelac.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                87 na 157 u Stutgartu, 90 na 132 u Bajernu, 21 na 51 za Nemacku, o cemu pricas ti mikula? Maestralan strelac.
                                slabo citas.

                                Comment

                                Working...
                                X