Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Милан ће дати гол, али ће га судија поништити..
    sigpic

    Comment


    • Holandski sudija je u 2012. svirao samo 2 penala a sada 2 za jedno poluvreme...

      Teško je sad za rosonere da se vrati psihički posle ove nepravde. Gotovo nemoguća misija do kraja...

      Nisam od onih da ne poštujem Barsu i njihovu dominaciju u zadnjih par godina, ali ovaj meč daje za pravo ljudima da ih ne vole.

      Mogu sad da pobede i 5:1, meč je uništen ovim drugim penalom...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Iniestaaaaaa!

        Comment


        • Bravo majstori punite sad kad ste najbolji,najjaci....

          Comment


          • Sada je vec sve gotovo.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Pa koliko srece ??? Kako se odbije lopta Iniesti na tacnu. Uz toliku protekciju i toliku srecu nemoguce ih je zaustaviti. Gledajte sad kompenzaciju na 4:1 kad bude svirao nepostojeci penal Milanu kao pogresili smo tamo ali gresimo i ovamo. Sve najgore im zelim.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Sve im jebem,picke jedne bezobrazne,sram ih bilo!Pa ovo je sramota i bruka najjaca!Pa iznervirao sam se nenormalno!Katastrofa....ovo je necuveno!Ljigavi Mesi i jos ogavniji ljudi koji sude ovo...pa ovo je strasno!Ja sam ogorchen,ogorchen!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Messi srusio rekord,jedini igrac koji je u LS postigao 2 gola sa bijele tacke...
                  CESTITAM!

                  Comment


                  • Kako je pogan ovaj Mascherano, sto ga Boateng ne udavi.

                    EDIT: Ako je ovde sudija mogao da vidi da je Robinho igrao rukom, jebiga onda.
                    Last edited by D-Wade; 03-04-12, 21:05.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • jasam tise jednom
                      isto tako takodžer
                      upisao u listu srelaca
                      kasam bijo pucao na penale





                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Fazon je u tome sto smo mogli gledati neizvjesnu utakmicu sve do sada. Jer nakon sto je Nocerino zabio, Barcelona nije mogla prici dalje od 25m od gola Milana.

                        Vec sada razmisljam da ne gledam potencijalno 1/2 finale Barcelona - Chelsea.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • 12 penal za lesia u sezoni(5 u ligi,5 u ligi prvaka i 2 u kupu), a lafo se njima ne sviraju penali..........žešći humor ;)

                          Comment


                          • Dzaba mi pljujemo ovde kad ce olos godinama da nastavi ovako. Ne mogu da napisem najruznije reci koje mi se motaju u mozgu kojima bih izrazio gadjenje i mrznju.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Moram da zamolim za jednu stvar i ocekujem da mi se ispuni... Da li ja mogu svojevoljno da budem banovan na 7-10 dana jer necu da ispadnem slepac i ispljujem najgorim mogucim recnikom ekipu Barselone? Molim vas??? Ozbiljan sam.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Nema potrebe iskuliraj se i osecaj sazaljenje prema svakome ko ih voli.

                                Comment

                                Working...
                                X