Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo cu reci UEFALONA!
    Sram ih bilo!!! Uvijek su sudije uz njih,uvijek!
    Napred Milan bre,izbacite ove lopove!

    Comment


    • Daj jos penala vidis da ne ide dobro Barceloni , a mozes i koji crveni karton podjelit recimo Nesti ili Ambrosiniju , hvala sudac, hvala Platini sto unistavate fudbal.


      UEFALONA!!!

      Comment


      • Zlatan daje gol i Milan ide dalje, dzaba se nervirate ..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sramno, ruzno, ljigavo, odvratno, u duhu katalonije i barselone i nacina na koji funkcionisu vec nekih skoro 10 godina.

          Comment


          • Moje misljenje da je Allegri odlicno postavio svoju ekipu, samo sto nije sve do igraca Milana. Ne znam da li je padala kisa u Barceloni, ali teren toliko natopljen da se vidi voda kad neko uleti od igraca.

            Pitam se da li bi nekoj drugoj ekipi svirao ovaj drugi penal.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Meni nisu jasni igraci Milan-a,jesu ovo sve iskusni igraci,ali valja nastaviti igrati na nivou kada te ovako kradu
              Nije lako jbg. To ti je kao da ti glancas parket a ja dodjem i poserem se na sve sto si ti uglancao. Pretpostavljam da bi ti u tom trenutku popizdio.

              Sada se i njima u glave uvlaci postepeno ali sigurno bijes i gnjev.
              Jos ne vjerujem da je onaj 2. penal dosudjen... Ja mislio da se ponavlja izvodjenje kornera.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • To je Barselona!PIH!

                sigpic

                Comment


                • Daj te finale Real-Barca,ne vidim potrebu za ovu predstavu gde je glavni akter sudija.

                  Comment


                  • Pa onaj prvi penal jeste bio faul,ali Messi je bio u ofsajdu ali sta to ima veze ko je vidio da se svira ofsajd kao sto rece fedex "UEFALONI"

                    Comment


                    • Vise bih voleo Pipov gol iz ofsajda za 2-2 u 93. nego da dobijem 1000 evra.

                      Comment


                      • Barsa i Mancester, dve najsrecnije i najzasticenije ekipe otkad je sporta. Slusaj ovo govedo Karadzica zaljubljenika u Barsu sto nece da kaze direktno da je ovaj sudija pogresio, kao imao je razloga ali morao je da opomene. Opomenem ti ga sestri, smece.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Daj te finale Real-Barca,ne vidim potrebu za ovu predstavu gde je glavni akter sudija.
                          Molim te ne spominji klub koji jebe sve redom s ovim gadovima,kad njima sudija ovo svira,onda dobro,ali ako Real prodje nece to biti ovako siguran sam
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma da ga je skrljao sa 2 noge bre 50% sudija nece svirati penal,alo 2 penala za poluvreme,pa u ovakvim utakmicama penala ne sme da bude uopste,ulog ogroman,pritisak,zar na ovakav nacin da se zavrsi duel dva velikana?Pardon,velikana i bolje da ne kazem koga.Za ovo u zatvor strpati
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • ma daće milan go. samo je pitanje hoće li sudija imati obraz da sudi još koji penal.

                              Comment


                              • UEFALONA!!!!

                                Nema veze i da ban dobijem ovo moram napisat i to uvecat jos...AAAAAAAAAAAAA !!!

                                Comment

                                Working...
                                X