Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljiga ona najveca,strasno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Jako mi je bitno da znam sada kako se osecaju ljudi koji navijaju za barselonu, molim vas odgovorite mi, cekam, ja cu vam ako ne budem mogao ovde odgovoriti na pm sta mislim o svima vama. Nije vam mesto u svetu sporta, nikako.

      Comment


      • Kriminal koji je izmenio fudbal. Pa ovo se u nasoj ligi ne svira kad je namesteno, ceka se pogodniji trenutak. Sve im zivo i ne zivo.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ej, i oni se zalise na sudije, proslog puta eeej!

          Comment


          • Mene bi bilo sramota...ako kojim slucajem navijaci barselone proslave eventualni prolaz u 1/2 nek razmisle o poseti psihijatru.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Mogu misliti sada Drogbinu reakciju ako ovo gleda, a gleda sigurno. Ona njegova cuvena: "It's a fuckin' disgrace!"
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kunem vam se da godinama gledam jad i cemer od lige u BIH,ali ovo zlo nisam vidio,a nagledao sam se svega
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mislim da ima Boga i da ce na kraju pravda da pobjedi...

                  Comment


                  • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                    Mislim da ima Boga i da ce na kraju pravda da pobjedi...
                    Do kraja im sviraju barem jos 2 penala...

                    Comment


                    • Ako ima Boga naplatice im tatica Zoze u finalu sve. Onako kako ih najvise boli, pa nek se vade na posed, parkirane autobomile, avione, kamione. Katalonska djubrad.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Sramota

                        Comment


                        • Dok Ivica Olic trpa u Munchenu, sudije se trude da Barci namjeste sto vise penala!!! Na Barcinim peharima treba da pise ime sudije, a ne Barcelona

                          Comment


                          • Meni nisu jasni igraci Milan-a,jesu ovo sve iskusni igraci,ali valja nastaviti igrati na nivou kada te ovako kradu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Da vidimo sta ce ovaj nas cuveni strucni fudbalski sudija da kaze.

                              Comment


                              • Bruka i sramota!Ma daj sledeci put fino kazite da Barselona mora proci i da ne gledam i da se ne nerviram.A Milan ne podnosim inace,ali ovo je stvarno prevrsilo svaku mjeru!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X