Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih sto bih voleo da dodje u Juve hahah
    Alex i Raul kakav bi to napad bio.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ljudi odlazi nam generacija fudbalskih romanticara,Scholes,Giggs,Raul,Totti,Del Piero,Zanetti i jos masu igraca iz te "garniture" ,masu nas je fudbal zavolilo kroz ove umjetnike,a oni odlaze,pitanje je hoce li ikada vise ovakvih majstora biti...tuga velika
      Potpisujem da nece... Sad je fora u teretani, trcanju kao konjine a to sto neko ne moze da ispimpuje 20 to je druga stvar Onda se gledao fudbal sad je ovo dobrim delom grana industrije.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Auu Ljorente.. Hoce ovog lika u LE
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pa ovaj Bilbao je neverovatan...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Potpisujem da nece... Sad je fora u teretani, trcanju kao konjine a to sto neko ne moze da ispimpuje 20 to je druga stvar Onda se gledao fudbal sad je ovo dobrim delom grana industrije.
            Cim je igrac spreman,stavi ga na krilo,neka ide u teretanu,zabij glavu ko noj i stampaj po strani,a sto ne pratis igru i ne umijes pas da odigras jer imas drvene noge,to nema veze,sta ce ti to...
            Last edited by AK47; 29-03-12, 21:43.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ovo sam cekao od Athletica i kad mi neko kaze da igraju slicno ko Barcelona. Pa oci moje lijepe ovo nije ni blizu stilu igre Barcelone ovo meni dosta bolje za gledati. Ove godine su u utakmici s Malagom dva od tri gola zabili nakon kornera.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Cim je igrac spreman,stavi ga na krilo,neka ide u teretanu,zabij glavu ko noj i stampaj po strani,a sto ne pratis igru i ne umijes pas da odigra jer imas drvene noge,to nema veze,sta ce ti to...
                I takav ti vredi posle jedne ,,dobre'' sezone 30 miliona kunu se u njega...talenat nevidjen. I obavezno 1240730214967_f.jpg jer su one sad u modi a nikako ne SM-AD015110-2T.jpg
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Jaooo bre 2-3
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    I takav ti vredi posle jedne ,,dobre'' sezone 30 miliona kunu se u njega...talenat nevidjen. I obavezno [ATTACH=CONFIG]4898[/ATTACH] jer su one sad u modi a nikako ne [ATTACH=CONFIG]4899[/ATTACH]
                    Jeste off,ali hajde moze nam se,bas sam danas pricao o ovim cuvenim kopackama koje su uz legendarni "TANGO" nesto najbolje ikada sto se tice fudbalske opreme,a ova seljoberska oprema je sada u modi,posebno mi je tesko kad vidim Mata-u i Ozil-a majstore da nose ove najruznije kopacke koje sam ja vidio

                    Athletic u trecoj brzini...
                    Last edited by AK47; 29-03-12, 21:44.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Bilbao na poslednja 2-3 meca nije pobedio u Ligi ali zato u LE razbijaju.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Jeste off,ali hajde moze nam se,bas sam danas pricao o ovim cuvenim kopackama koje su uz legendarni "TANGO" nesto najbolje ikada sto se tice fudbalske opreme,a ova seljoberska oprema je sada u modi,posebno mi je tesko kad vidim Matu i Ozil-a majstore da nose ove najruznije kopacke koje sam ja vidio
                        Sad sam i ja hteo da kazem da smo ga preterali jbg sad ce dete da ubije za ,,mercurial'' a kad bi mu ponudio mundijalke mislim da bi zahvatio onaj najdublji slajm i pljunuo... Gube se prave vrednosti i sve ono sto nosi draz sa sobom...Zabole me za napredak tehnologije i zaboga kopacke u kojima si ,,brzi'' i imas bolji osecaj...aha kako da nije
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma predatorke su neprevazidjene...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja ne zna mkakve veze imaju patike sa LE i LS?
                            Huntelar zamalo.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Sad sam i ja hteo da kazem da smo ga preterali jbg sad ce dete da ubije za ,,mercurial'' a kad bi mu ponudio mundijalke mislim da bi zahvatio onaj najdublji slajm i pljunuo... Gube se prave vrednosti i sve ono sto nosi draz sa sobom...Zabole me za napredak tehnologije i zaboga kopacke u kojima si ,,brzi'' i imas bolji osecaj...aha kako da nije
                              Ma lako je prebaciti postove,mercurial ili Adi zero koje su jos popularnije sada,svi ih nose,a meni su licno i one ruzne,mada su ljepse od ovih Nike-ovih.U Njemackoj uvijek ima igraca koje ce nositi Copa Mundijal koje su i dio fudbalske istorije,ipak su to kopacke koje traju,a ove ruzne stalno moraju dotjerivati...,predatorke su isto vrh

                              Opet ce na Sam Mames-u da bude batina
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Odlicna utakmica za ljubitelja fudbala i neutralnog gledaoca!

                                Odlicno igra Salke, nisu zasluzili da izgube ali Atletik je svoje sanse maksimalno iskoristio!

                                Mozda bude sada nesto iz slobodnog u zadnjem minutu...

                                EDIT: Sto se patika/kopacka tice, najvise mi odgovaraju da bude sto lakse... da imaj osecaj kao da sam bosonog.

                                Comment

                                Working...
                                X