Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se cini da nesto nije kako treba s ovim terenom,lopta ide jako sporo,a i igraci Atletic-a su konstantno na zemlji,klize im se...

    Ne znam,da je ostao u Real-u sigurno bi sjedio na klupi,a svi vidimo sta jos uvijek moze Raul,poseban uzitak ga je gledati ove sezone na poziciji ofanzivnog veznog,bori se,razigrava,zabija,ma sve,prava igracina u svakom smislu,covjek je legenda...

    Athletic ne igra dobro uopste,mislim da im formacija Schalke-a ne lezi,ali im ni los teren ne ide na ruku
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • E ovo se zove los teren, a ne ono na San Siru. Dobra utakmica zasad. Schalke odlicno razbio onu Bilbaovu igru i nadam se da ce oni proci, iako nemam nista protiv Bilbaa. Ali Schalke mi je drazi zbog Farfana kojeg sam gotivio dok je igrao jos u PSV-u.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • To sam kolega mumi zaboravio da pomenem,Farfan jeste odlican veceras,ne mogu da ga stignu igraci Athletic-a
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          To sam kolega mumi zaboravio da pomenem,Farfan jeste odlican veceras,ne mogu da ga stignu igraci Athletic-a
          Gledam tekmu ne bi li bar na trenutak prestao misliti o nasem vodji.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Gledam tekmu ne bi li bar na trenutak prestao misliti o nasem vodji.
            Uzeo si mi rijec sa tastature,vjeruj da me neka tuga uzela pod svoje

            Evo gledam sada neke slike s terena u Njemackoj,bolje izgledao teren kada je tek poceo ovaj proljetni dio sezone nego sada,sumnjivo mi ovo skroz
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kakav vodja?

              Ladno je trener zamenio Hildebranda...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                Kakav vodja?

                Ladno je trener zamenio Hildebranda...
                Mislim da je upitanju povreda ruke, nisam siguran. Nije Timo sto je nekda bio dosta je nesiguran, od kad je se povrijedio Unnerstall on je branio i imao je nekoliko kikseva.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Uzeo si mi rijec sa tastature,vjeruj da me neka tuga uzela pod svoje

                  Evo gledam sada neke slike s terena u Njemackoj,bolje izgledao teren kada je tek poceo ovaj proljetni dio sezone nego sada,sumnjivo mi ovo skroz
                  Angazovali ove nase strucnjake da im udese teren pred utakmicu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Hildebrand je povrijedio ruku i zbog toga je izasao...

                    @ Mumi, nek se sve srusi,samo Mando vrati nam se ti
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • 75. gol velikana u europskim kupovima

                      Comment


                      • Raul! Kakav je to majstor.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kkav igrac,kakva klasa... FENOMENALAN RAUL!!!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ma neverovatan je covek.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • sad ce 35.godina
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ljudi odlazi nam generacija fudbalskih romanticara,Scholes,Giggs,Raul,Totti,Del Piero,Zanetti i jos masu igraca iz te "garniture" ,masu nas je fudbal zavolilo kroz ove umjetnike,a oni odlaze,pitanje je hoce li ikada vise ovakvih majstora biti...tuga velika
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X