Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad Milan diskvalifikuju iz LS.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Pa teren jeste izgledao lose jbg... Njihovo je pravo da se zale, to sto tim nece nista postici je druga stvar...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sta bi bilo da su igrali na Veledromu sinoc. Teren jos gori nego na San Siru...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Sta bi bilo da su igrali na Veledromu sinoc. Teren jos gori nego na San Siru...
          Diskvalifikacija Marseja ???
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma to je sve proizaslo zbog toga sto nisu dali gol. Ne sjecam se zadnji put kad Barcelona nije dala gol. Pa su sada isfrustrirani vjerovatno...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Veceras ce Salke da pobedi,ajmo majstori,ajmo Rauleee...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • ja sam zaspao sredinm drugog poluvremena Barselona ona igra dodavanja me uspavala!Milan je sposoban da odigra odvazno na Nou Kampu iako to zvuci paradoksalno!Malo odvaznije i moze se do nazovi senzacije..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Veceras ce Salke da pobedi,ajmo majstori,ajmo Rauleee...
                  Nadajmo se Bice dobar mec svakako
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Veceras 2 odlicne tekme na rasporedu kojim sam se nadao prije zrjeba i eto, dobio sam ih, da gledam
                    Nadam se da ce Falcao veceras da radi kao i citav tim. Atl.Madrid po meni vazi za ekipu koja moze daleko da dogura ovdje, a kad kazem daleko mislim na finale. Zestoka su ekipa, to su pokazali u vise navrata, sa lahkocom su izbacili Lazio i Besiktas a veceras ce vjerovatno biti malo teze.

                    U drugom duelu navijam za Schalke

                    Comment


                    • Španci i u Ligi Evrope dokazuju da su najbolji na svetu trenutno. Valensija zaostaje za vodećim 28 bodova, i ne može da ugrozi ni Real, ni Barsu, pa pretpostavljam da ce sve uložiti na osvajanje LE. OK mi je što je utakmica Šalke - Bilbao izabrana za prenos na TV, ali bih vrlo rado gledao Valensiju. Poslednji put sam uspeo da nadjem link koji je bio odličan, pa i danas držim palčeve da sve bude ok na http://www.tebowzone.com/football-live-streaming/ . Dobrog fudbala nikad dosta...

                      Comment


                      • Originally posted by milefudbalica View Post
                        Španci i u Ligi Evrope dokazuju da su najbolji na svetu trenutno. Valensija zaostaje za vodećim 28 bodova, i ne može da ugrozi ni Real, ni Barsu, pa pretpostavljam da ce sve uložiti na osvajanje LE. OK mi je što je utakmica Šalke - Bilbao izabrana za prenos na TV, ali bih vrlo rado gledao Valensiju. Poslednji put sam uspeo da nadjem link koji je bio odličan, pa i danas držim palčeve da sve bude ok na http://www.tebowzone.com/football-live-streaming/ . Dobrog fudbala nikad dosta...
                        Dobrodosao, nadam se da ces biti aktivan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala! Potrudiću se!

                          Comment


                          • Originally posted by Drazen 3 View Post
                            http://www.sportske.net/vest/medjuna...ren-73328.html


                            Ultimativni cin jadnosti i ciganstva. Prevazidjose sami sebe.
                            To je taj spanski mentalitet, veliki u pobedama, a mali u porazima.
                            Cim ih ne krene kukaju na sve strane, to su zene zarobljene u telima muskaraca.

                            Doduse uvek ima izuzetaka i treba se takvima diviti u toj sredini.

                            Comment


                            • Kakav fudbal Salkea i Atletika!
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Raul bog i batina kakva steta sto ga Murinjo nije pustio da covek lepo zavrsi karijeru tamo gde pripada
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X